What's new

Profesja Na ?wiat Non PVP

Status
Not open for further replies.

barti321

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
50
Reaction score
0
Witam czytalem troche poradnikow na temat "Jaka profesje wybarac" Wiec zaczynamy : Mam paladyna 28 lvl eq warrior h, knight armor/legs vampirka royalki i mysle o zrobieni knighta (eq bym przerzucil)i mam pytani kim lepiej gra? na ?wiecie non pvp po tych up datah

Notka moderatorska:
Uzyska?e? tyle sensownych wypowiedzi ?e mo?esz ju? si? nimi zasugerowa?. Zamykam - chroni? przed spamem.
 

Demrumrus

Active User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
50
Reaction score
2
Odp: Profesja Na ?wiat Non PVP

To zale?y jakie masz skile jak du?e to graj paladynem, pozatym na deserta trudno i?? knajtem
 

Omanen

Active User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
52
Reaction score
5
Odp: Profesja Na ?wiat Non PVP

Noob-pvp powiadasz? A wi?c tak - robisz knighta -> wbijasz nim 20 lvl na byle jakich skilach -> robisz deserta -> kupujesz eq (k set maximum) -> wbijasz skile oko?o 70/70 -> bocisz ile wlezie.
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Profesja Na ?wiat Non PVP

Najlepsz? profesj? (jak dla mnie) na ?wiecie Non-pvp jest knight.

Og?lnie dlatego, ?e nie tracisz tyle kasy ile wydajesz na paladina. Oczywi?cie raz na jaki? czas musisz kupi? potiony, eq, bro? etc., ale graj?c paladinem musisz jeszcze kupowa? przedmioty, kt?rymi atakujesz - no, a jak ju? si? pewnie przekona?e? tanie to nie jest.

Knight natomiast jest prosty w utrzymaniu i banalny w graniu - elegancko, podchodzisz, zabijasz, idziesz dalej. Po za tym bardzo ?atwo si? najtem boci, co te? wydaje mi si? plusem patrz?c na obecne zachowania graczy - boty, boty, boty.

A wi?c reasumuj?c polecam Ci knighta, poziom mo?e nie wchodzi tak szybko, ale odbije Ci si? to w przysz?o?ci, bo tak jak m?wi?am posta? prosta i ?atwa na non-pvp.
 

Sheena95

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Profesja Na ?wiat Non PVP

Tak jak S4mantus napisa?, najlepsza profesja to knight.
Przy dobrych skillach praktycznie nic nie wydajesz, no chyba ?e jeste? Hard-Corem i bierzesz 6 ghouli na klate, lub 3 dragony. Przy zakupie eq tracisz do?? du?o, lecz na expie Ci si? zwraca.
 

barti321

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
50
Reaction score
0
Odp: Profesja Na ?wiat Non PVP

A mozna bocic (cave bot) paladynem ?
 
Last edited:

Marozii

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
81
Reaction score
8
Odp: Profesja Na ?wiat Non PVP

je?eli umiesz dobrze ustawi? bota to wszystkim mo?na Bocic ! .. ja bym ci doradzi? Grac Palkiem :] wyskilujesz tego chara potem polecisz na cyce.. i generalnie tylko speary b?dziesz musia? kupywac :] a po 2 palkiem idzie o wiele szybciej skill wiec wiesz..
 

Emekk

User
Joined
May 27, 2010
Messages
11
Reaction score
20
Odp: Profesja Na ?wiat Non PVP

Noob-pvp powiadasz? A wi?c tak - robisz knighta -> wbijasz nim 20 lvl na byle jakich skilach -> robisz deserta -> kupujesz eq (k set maximum) -> wbijasz skile oko?o 70/70 -> bocisz ile wlezie.

Odezwa? si? pro ogar z botem graj?cy na otsach, gz.

#Topic

Graj palkiem, knight nie ma przysz?o?ci w dzisiejszych czasach. Kto ma najwi?ksze waste? Ek, a kt?? by inny, waste ma nawet na g?upich dlach maj?c marne 600k/h bij?c z exori, palek ju? spokojnie mo?esz expi? solo na kopach + vats + bf z kilkoma palkami. Kiedy palek ma profit z enchantami na kopach, a cz?sto ze starkami r?wnie? knight wychodzi na 0 b?d? ma ma?y profit bij?c z broni kt?ra ma 50 ataku.

Kiedy na pewnym lvlu palek mo?e expi? praktycznie wsz?dzie sam, to ek pozostaj?
-sea serpenty
-serpent spawny
-dle
-frosty

Oczywi?cie na mniejszych lvlach r?wnie? palek bije na ?eb na szyje knighta, power bolty = moc, a knight? bije s?abiej, wa?ci bo ca?y czas obrywa, bije na prawd? ?a?o?nie.


#Edit

Boci? nie polecam, bo i tak stracisz posta?, a gra? harem z final warningiem..?
 

Fardos

Senior User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
868
Reaction score
34
Odp: Profesja Na ?wiat Non PVP

Wed?ug mnie graj lepiej pallem :) kin jest coraz bardziej os?abiony co upa jest s?abszy,skill mu wolno idzie itp za to palem mo?esz robi? to samo co kinem ba nawet wi?cej..skill ci szybciej idzie exp te? :) jedyny - to koszt spear?w itp x)
 

shadow3645

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
335
Reaction score
15
Odp: Profesja Na ?wiat Non PVP

Polecam palladyna. Kas? zawsze mo?na kupi? na allegro. Co to jest 1 z? ? na to chyba ka?dego sta? :D
 
Status
Not open for further replies.
Top