What's new

Program do tworzenia muzyki :)

Status
Not open for further replies.

Skrypter

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
243
Reaction score
23
Witam !
Szukam programu do tworzenia bit?w :), mianowicie Hip-Hop`u.
Wola?bym jaki? darmowy i ciekawy program. kt?ry b?dzie posiada? wiele Funkcji:)
I nie by? bardzo skomplikowany :).

Dzi?ki :)

pozdro, Skrypter !
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Program do tworzenia muzyki :)

O bo?e cz?owieku...
eJay Hip-Hop 5 b?d? 6. Bawi?em si? kiedy? w nim...
 

24na Dobe

New User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
8
Reaction score
6
Age
30
Odp: Program do tworzenia muzyki :)

Po pierwsze, ?adne ejay poniewa? to zabawka dla dzieci. Po drugie na forum ju? jest przynajmniej 5 temat?w z pro?ba o taki program, wystarczy?o poszuka?. Po trzecie to sprawdz "fl studio", na jutube masz pe?no tutoriali jak tworzy? bity etc.
 

Eldryzif

Advanced User
Joined
Aug 21, 2009
Messages
238
Reaction score
14
Odp: Program do tworzenia muzyki :)

Nigdy nie b?dziesz mia? dobrych bit?w na darmowym programie jak eJaye i tego typu, to ci o?wiadczam i gwarantuj?. Trzeba si? nauczy? na nieco skomplikowanych programach.
Reason jest dobrym programem dla os?b o klimatach Hip-Hop, dla mnie jest beznadziejny. Nie wiem natomiast jaka wersja, mo?liwe, ?e 4. U?ywam tego na MACu w szkole.
Nie wiem te?, czy czasem nie trzeba p?aci? za licencj?, mo?e i tak, mo?e i nie. Mo?na sprawdzi?.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Program do tworzenia muzyki :)

Program nie skomplikowany jest r?wny z programem chujowym i do niczego nie nadaj?cym si?. Lepiej ogarn?? skomplikowany i jecha? po jego mo?liwo?ciach na maxa, a nie robi? byle g?wno na czym? ?atwym. Ja Ci mog? poleci? Cool Edit Pro 2.0 lub Reasona. na Hip-hop.pl gdzie? s? 4 cz??ci artyku?u/poradnika o tworzeniu bit?w.
 

erss

New User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Program do tworzenia muzyki :)

Ja osobi?cie polecam fl studio, robi? muzyk? od paru lat i nie znalaz?em jeszcze ?adnego lepszego programu :)
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Program do tworzenia muzyki :)

fl studio, sony sound forge i ew audacity ^^

Na fl robisz bity i sekwencje, na sound forge zbierasz do kupy i nagrywasz, a jak nie masz sound forge'a to na audacity, ale z tym wi?cej srania jest :/
 
Status
Not open for further replies.
Top