What's new

programy pobieraj? za du?o CPU

Status
Not open for further replies.

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Sprawa jest prosta gdy w??cze np : opere i ogl?dam filmy po obejrzeniu kilku w??czam nast?pny i ju? si? zacina pobiera wtedy oko?o 80 % cpu(nie buforuje tylko zacina) musze zako?czy? ten proces i ponownie w?aczy? opere wtedy albo jest dobrze albo musze go zresetowa? . Wkurza mnie to bo czasami wchodze tylko na chwile i uruchomie tylko np demoty i ju? si? zacina i pomaga tylko reset . Ale nie chodzi tylko o przegl?darki mam tak te? z innymi programi lub grami .Pr?bowa?em formatowania WSZYSTKICH dysk?w bez wyj?tk?w i ponownego zainstalowania windowsa nic nie dzia?a ju? nie wiem co robi? .
 

Beatka

Advanced User
Joined
Feb 26, 2009
Messages
404
Reaction score
12
Odp: programy pobieraj? za du?o CPU

zmie? przegl?dark? (polecam google chrome) albo przeinstaluj opere ^^

nie doczyta?em do ko?ca, moja wina :<

Mo?e ci taktowanie spad?o? Pobierz cpu-z i sprawd? lub wejd? w biosie w informacje o systemie.
 
Last edited:

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: programy pobieraj? za du?o CPU

. Ale nie chodzi tylko o przegl?darki mam tak te? z innymi programi lub grami .Pr?bowa?em formatowania WSZYSTKICH dysk?w bez wyj?tk?w i ponownego zainstalowania windowsa nic nie dzia?a ju? nie wiem co robi? .

A wi?c droga Beatko czytanie ze zrozumieniem si? k?ania . Po 1 wiesz z tego tekstu ?e przeinstalowa?em nie tylko opere ale i windowsa a po 2 ?e nie dzieje mi si? tak tylko z przegl?dark? (tak nawiasem to mia?em ju? inne przegl?darki i nadal to samo )

Nadal czekam na odpowiedzi ale tym razem prosze o jakie? s?sowne ( Mo?e chcia?a? pom?c ale dla mnie ta odpowied? jest kompletnie bez s?su )
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: programy pobieraj? za du?o CPU

Reffffffffffffffresz :D
 

Grzechu

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
1,263
Reaction score
93
Odp: programy pobieraj? za du?o CPU

Spr?buj aktualizowa? sterowniki do grafiki oraz zainstaluj wszystkie update flash itp.

P.S
Jakie masz oprogramowanie antywirusowe?
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: programy pobieraj? za du?o CPU

@Grzechu ju? to robi?em nawet kilka razy

arcavir mam za antywirusa ale nie ?ciagam nic prawie tylko ze stron bank?w ?ci?gam pliki
 
Status
Not open for further replies.
Top