What's new

Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Status
Not open for further replies.

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
logojnz.png

Cze?? [you]! Jak pewnie wywnioskowa?e?/a? z tytu?u tego tematu, nasze forum postanowi?o za?o?y? ots'a, kt?rego mam przyjemno?? prowadzi?, ma mie? on charakter p??/p?? - RPG/FUN. Szukamy ludzi z d?ugim sta?em (minimum 6 miesi?cy), ka?da osoba, kt?ra zechce si? zg?osi? zostanie poddana czym? w stylu eliminacji, kt?re wy?oni? x najlepszych os?b, w zale?no?ci od 'oceny' przyk?adowych prac i mo?liwo?ci po?wi?cenia swojego czasu na rzecz projektu - nie trzeba b?dzie przechodzi? eliminacji. A teraz najwa?niejsze - kogo potrzebujemy... W zasadzie, to przyda si? ka?dy, lecz warto by?oby poda? jakie? kryteria, tak wi?c:

Grafik:
  • umiej?tno?? pracy w grupie
  • sta? nieokre?lony, wa?ne s? efekty pracy
  • kreatywno??
Mapper:
  • 6 miesi?cy sta?u
  • umiej?tno?? pracy w grupie
  • doskona?a umiej?tno?? tworzenia w przynajmniej dw?ch ?rodowiskach
  • kreatywno??
Skrypter lua:
  • 9 miesi?cy sta?u
  • umiej?tno?? pracy w grupie
  • umiej?tno?? pos?ugiwania si? j?zykiem na bardzo dobrym poziomie
  • kreatywno??
WebMaster (osoba posiadaj?ca wiedz? o j?zykach PHP, CSS, Java i HTML):
Oczywi?cie wystarczy jeden z nich.
  • 6 miesi?cy sta?u
  • umiej?tno?? pracy w grupie
  • umiej?tno?? pos?ugiwania si? wybranym/i j?zykiem/ami na bardzo dobrym poziomie
  • Znajomo?? j?zyka Angielskiego na bardzo dobrym poziomie
Programista C++:
  • 9 miesi?cy sta?u (j?zyk)
  • znajomo?? j?zyka Angielskiego na poziomie zadowalaj?cym
  • znajomo?? silnika TFS 0.4 na poziomie zadowalaj?cym (mniej istotne - mo?na nadrobi?)
Ze wzgl?du wcze?niej wspomnianych eliminacji, rekrutacja jest nieograniczona, ale kryteria nie mog? by? naginane (przynajmniej nie w du?ym stopniu i je?eli ju?, to z g?ow?).
W podaniu powinny si? znale?? informacje na temat:
  • wieku
  • sta?u
  • imienia
  • pozycji, kt?r? chce si? obj??
  • prac przyk?adowych (najlepiej po prostu je da?)
  • numeru gadu-gadu
Nie daj? przyk?adowego podania poniewa? kreatywno?? r?wnie? wp?ywa na Twoj? korzy??. Mog? by? one sk?adane w tym temacie oraz drog? prywatnej wiadomo?ci do mnie.
Tibia.net.pl projekt czeka r?wnie? na Ciebie - zg?o? si?! Czekamy...
Przyj?te osoby:
  • Krzysieq
  • Xivson
  • Korzonek
  • PickOne
  • The Evil
  • iSanto
  • PhoOwned
  • zbizu
  • Voop
  • rafixkka
  • kondek71
  • hubii
  • Arvia
Oczekuj?cy eliminacji:
  • g00gl3zz
  • wiroos
 

Energy ots

Active User
Joined
Nov 28, 2010
Messages
51
Reaction score
6
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

ja da?em taki pomys? i mnie zgnojili

ale ?eby nie dosta? warna :p

jestem maperem 3 lata umi? pracowa? w grupie jedyne to to ?e robie troche b??d?w ;/ jak chcesz przyk?adowe prace to daj mi zna? na pw napewno sie znajd?

Notka moderatorska:
Zg?aszaj?c si? na mappera/grafika musisz umie?ci? swoje dwie przyk?adowe prace. Upomnienie.


Ediit

dobra vBiontku :p dodam screny

fluosmap1.png


je?eli chodzi o to to t? prace robi?em dla fluosa (doceni? :p) , to by?a praca na szybko . Je?eli o to chodzi to mog? robi? budynki , miasta i naturalne tereny (nieumie robi? exp?w).
 
Last edited:

Xivson

Active User
Joined
Feb 16, 2010
Messages
123
Reaction score
2
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

@UP
bo sassin po odej?ciu wi?kszo?ci ogarni?tych ludzi jest dla administracji czym? w rodzaju guru co zrobi to jest dobrze.. lada dzien dostanie administratora a wtedy m?wimy temu forum Pa Pa :*

Ja si? zg?aszam na hexmastera moge zrobic clienta ca?kowicie od 0 tak aby ten ots by? ca?kowicie legalny...

sta? - 2lata
praca w grupie jest dla s?abych poza tym nie znajdziesz mi na tym forum kogos kto mi doruwna.

kreatywny jestem.
 

Conor

User
Joined
Apr 1, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Hmm, Nie wiem czy ots by wypali? ale lubie mapowa?, lubi? tak?e bardzo urozmaica? mapy dekorowa?, czasami a? do przesady, ale to ?adko.
Sta?: Mapuje z przerwami tak oko?o 3 lata.
Umiem mapowa? z 3 ?rodowiskach, lodowe mi zbytnio nie wy?a??.
W grupie tak?e potrawie dogada? si?, stworzy? co? ?adnego :)

Notka moderatorska:
Zg?aszaj?c si? na mappera/grafika musisz umie?ci? swoje dwie przyk?adowe prace. Upomnienie.
 
Last edited by a moderator:

g00gl3zz

New User
Joined
Aug 2, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

ja bym si? m?g? zapisa? na Webmastera... co prawda mam wi?cej ni? p?? roku sta?u, ale powinienem da? sobie rad? ; d.
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Natomiast ja przypomn?, ?e jest to powa?ny projekt, wi?c je?li nie spe?niasz podanych kryteri?w lub nie czujesz si? na si?ach, to nie marnuj naszego czasu i w og?le si? nie zg?aszaj.

Od teraz wszystkie posty takie jak pana wy?ej b?d? karane jako ma?owarto?ciowe.

Podpisuj? si? pod tym. //Sass
 
Last edited by a moderator:

Conor

User
Joined
Apr 1, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Przepraszam, dopiero zobaczy?em ?e tibia 8.70 nie czuje si? w niej dobrze :> Wol? o wiele 7.6, Mam du?e do?wiadczenie.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Witam, postanowi?em zg?osi? si? na posad? mappera.
Na wst?pie tego podania wypada?o by si? przedstawi?, a wi?c...Jak wskazuje m?j nick nosz? imi? Krzysiek, mam 15 lat i pochdz? z dolnego ?l?ska, a dok?adniej to z okolic Legnicy ;).
Mappingiem interesuje si? od dawna, robi? mapy ju? ponad p??tora roku.
Dlaczego ja?
Zaczn? mo?e od tego, ?e przy komputerze sp?dzam naprawd? du?o czasu, kt?ry mog? przeznaczy? na prace mappera.
Jestem sumienny i zawsze wywi?zuje si? z danych mi obowi?zk?w.By?em ju? mapperem na wielu serwerach, jednak szybko odchodzi?em, poniewa? mi si? nudzi?o, zapewniam, ?e tym razem tak nie b?dzie.
Ale wr??my do mappingu...Ot?? potrafi? robi? wszelkiego rodzaju expowiska, miasta, tereny, questy, praktycznie wszystko_Oczywi?cie nie pope?niam przy tym b??d?w, chocia? nie ukrywam, ?e czasami mi si? zdarzy jaki? zrobi?.
Oto moje przyk?adowe prace, s? stare, teraz mappuje lepiej, dodam te?, ?e s? one robione bod show-off, nie pod gr?, ale niestety innych nie mam.
Oto i one:
31120267.png

bezd.png

prcm.png
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

?eby by?o ?mieszniej to i ja si? zg?osz? na pozycj? mappera
Dlaczego ja?
Jestem chyba znan? osob? na tym forum, sumienny i pracowity te? jestem, chyba dobrze o tym co? wiesz ;d. Du?o czasu sp?dzam na kompie, jestem kreatywny ale nie do przesadnego poziomu.
Przyk?adowe prace :
nowa7.png

nowa2.png


Regards,
Korzonek.
 

The Evil

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
74
Reaction score
1
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Witam, mam na imi? Olek(Aleksander), mam 17 lat i jestem zainteresowany pozycj? mappera w projekcie TNET-u, w mappingu siedz? ju? od 5 lat i posiadam niema?e do?wiadczenie w tej dziedzinie. Skontaktowa? si? ze mn? mo?ecie poprzez komunikator gadu-gadu, a oto m?j numer: 7969545.
Posiadam kilka przyk?adowych prac, lecz s? one ju? do?? stare(oko?o 6-7 miesi?cy) i nie bardzo nadaj? si? do gry, a mianowicie:
DLA UZYSKANIA NAJLEPSZEJ JAKO?CI PROSZ? O POWI?KSZENIE!
1.
oaza.png

2.
screenshot2010102912191.png

Dodatkowo:
Znam j?zyk angielski na poziomie zaawansowany+, mog? tak?e pom?c przy wymy?laniu fabu?y, oczywi?cie je?eli ma to by? serwer RPG.
Prosz? o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Pozdrawiam,
Blade ; )
 

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Witam,
nazywam si? Rafa?. Chcia?bym si? podj?? pozycji mappera poniewa? znam si? ju? troszk? na tym. Potrafi? tworzy? ciekawe, oryginalne prace. M?j sta? to oko?o 14 miesi?cy.
Screeny:
26080307.jpg


2ssf.jpg


3ssv.jpg


4ssr.jpg


Kontakt: GG 10634637
 

Birnix

New User
Joined
Jul 29, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Imie: Jaroslaw
Wiek: 17
Pozycja mapper
Sta? 3 lata
GG:24240650

Notka moderatorska:
Zg?aszaj?c si? na mappera/grafika musisz umie?ci? swoje dwie przyk?adowe prace. Upomnienie.
 
Last edited by a moderator:

wiroos

Active User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
73
Reaction score
5
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Witam mam na imi? Przemek
i chcia?bym zglosi? si? na
Pozycj? mappera
Jestem na sta?u 1,5 roku
Poka?e swoje cztery przyk?adowe prace.
1.

2.

3.

4.

Moje GG: 22079111
Wiroos
 
Last edited:

lord apras

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
78
Reaction score
1
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Witam mam na imi? Patryk i chcia? bym sie zg?osi? na pozycje mappera mapuje ju? do?? d?ugo z 2-3 lata

Przyk?adowe prace.

przechwytywanien.png

przechwytywanie2i.png

przechwytywanie6.png

przechwytywanie3.png

przechwytywanie1.png

przechwytywanie4.png


GG:13018624
 
Last edited:

Sora82

Active User
Joined
Jan 17, 2009
Messages
131
Reaction score
5
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Witam :>
Wiek:15
sta?u:Gdzie? z 3-4 lat ale z d?ugimi przerwami i raczej wolno mi przychodzi?y te umiej?tno?ci :p
Lecz po mimo tego mam bardzo du?o czasu wi?c po?wi?ca?bym min.3-4 godz. dziennie a w tygodnie przez ca?e dnie i noce :p a nim wi?cej czasu bym przy tym sp?dza? tym lepiej na pewno by sz?o ;p
Imi?:Matrix ^^
pozycja:Mapper (gdyby ots by? 7.6 to m?g?bym wszystko ale w ograniczonym stopniu xd)
nr gg:10101119 (zazdro?cicie pewnie xD)
prace:

 

rafixkka

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
93
Reaction score
7
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

* wiek 20
* sta? 7 lat
* imie Rafa?
* pozycja: Skrpyter
* Przyk?adowe prace: Dam ci na gg m?j nick otland i zobaczysz ;d
* GG: 24669988
 

Damzi

User
Joined
Aug 21, 2010
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Witam mam na imi? Damian, nick: Damzi i mam 14 lat. Chcia? bym zosta? waszym mapperem znam si? na tym robi? mapki w rme i nie tylko m?j sta? 1rok robi?em du?o map, mapy dragon ball i zwyk?a tibia du?o potrafi? tak?e czekam na odpowiedz.
Robi?em tak?e nowe GRAFIKI.

Screen z mapy dragon ball robione na podstawie DBV.


Tibia:







Bardzo chcia? bym by? w waszej ekipie.

Pozdrawiam Damzi

Numer GG: 1053895
 

Voop

User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
23
Reaction score
2
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Podanie:
* wiek : 14 ( 2gim :F)
* Staz : Po roku nauki cpp wzialem sie za OpenGL'a po miesi?cu, przesiad?em si? na DX'a i tak ju? zosta?o:p ( Ca?kowity sta? 1,5 roku~~)
* Imie :piotr
* pozycja :programista Cpp
* prace przyk?adowe : Kodze engine 3D ( Cpp & DirectX9 ) i Aktualnie przymiezam si? by zacz?? pisa? pod Androida ;P (Java & OpenGL ES), gdy uczylem si? OpenGL'a napisa?em w?asny loader modeli .OBJ
* numer gadu-gadu : 6315756
Pozdrawiam. V.
 
Last edited:
Z

Zbizu

Guest
Odp: Projekt NASZEGO FORUM! - Szukamy ludzi do zespo?u.

Witam i ja.
D?ugo si? nad tym zastanawia?em, poniewa? mam tylko kilka godzin dziennie(pixelart ju? ola?em, teraz gram na rl, pisz? plik extensions i mappuj?).

Wiek: 15 lat.
Imi?: ?ukasz
Pozycja: Mapper
Sta?: 4 lata z przerwami (w sumie jakie? 2,5 roku mappingu)
Ludzie pisz? w moich galeriach, ?e mam w?asny, unikalny styl.
Mapy, kt?re tworz? s? cz??ciowo pod showoff, jednak nadaj? si? do gry(a to jest moje g??wne za?o?enie podczas mappingu)
?rodowiska: Miasta(z wyj?tkiem pustynnych), podziemia(z wyj?tkiem ogromnych hali), obszary lodowe(im mniejsze tym lepiej wychodz?), podziemia d?ungli, lokacje questowe (d?u?sze ni? "id?, zabij, we?").
Praca w grupie: Zak?adam, ?e projekt nie b?dzie przedetalowan? klap? z rozmiarem 10000x10000 na kt?rej b?dzie gra?o 30 os?b. Je?li inni my?l? r?wnie? robi? mapy pod gr? i jednocze?nie z widowiskowymi lokacjami, kt?re w og?le mo?na zobaczy? to praca w grupie b?dzie przyjemno?ci?.
Czas, kt?ry mog? po?wi?ci? na mapping: 3-5h dziennie(rzadziej wi?cej).
Zakres pracy: Ka?da wersja klienta, w?asne te?, jednak im nowsza tym lepsza.
Galeria na forum: http://tibia.net.pl/galerie-mapperskie/468901-zbizus-gallery.html#post1212040
3 Przyk?adowe screeny:
(g?rne miasto, katedra, wej?cie do kryszta?owej sali tronowej Ghazbarana, pe?na galeria w linku wy?ej)


051o.png

GG: 8334055, jednak rzadko jestem dost?pny. Bardziej wol? pw z tre?ci? problemu, lub pw z pro?b? o wej?cie na gg.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top