What's new

-Tibia 8.60 Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Status
Not open for further replies.

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Bez nazwy* OTS
*nazwa jeszcze nie zosta?a wymy?lona(poprzednia edycja nosi?a nazw? XelvinOTS)

Kadra:
[USER]sasanek__[/USER][mapper]
[USER]tytan53[/USER][skrypter]
o nas:
Przygod? z Tibi? mamy ju? par? lat, z du?ymi przerwami, za nami jeden projekt kt?ry wypali? cho? w naszym silniku wyst?pi?y crashe przez co musieli?my zamkn?? projekt.
Teraz na nowo zaczynamy projekt OTS, z przerobion? map? evo i dobrymi skryptami, ten projekt b?dzie bardziej dopracowany dlatego ?e mamy bardzo du?o czasu na po?wi?cenie ?eby go stworzy?. Ja w mappingu siedz? par? lat, nie jestem zaawansowany ale strasznym amatorem to te? nie jestem, ni?ej poka?e wam kawa?ki mapy evo- przerobionej.
M?j brat w skryptach siedzi ok. tyle co ja w mappingu zna si? dobrze na skryptach, mo?e nie idealnie ale potrafi zrobi? skrypty.

Troch? o OTS:
szybko?ci bicia poziomu, poziomu magicznego, oraz umiej?tno?ci walki za pomoc? broni?
To od was zale?y jaki b?dzie exp, jaki skill, jakie systemy mamy wprowadzi? do OTS.
My tylko to realizujemy


Co chcemy zrobi??
Chcemy aby na serwerze by? mi?a atmosfera, planujemy stworzy? najlepszy war system, bo samo expienie to nuda, stworzy? pe?no expowisk, planujemy brak VIPA bo to nie fer dla os?b kt?rych nie sta? na sms, zrobimy mas? quest?w i to nie takich ?e biegniesz i odbierasz nagrody, tylko oskryptowane, system task?w i wiele wi?cej.
Screeny:
miastoy.png

jeeeb.png

jajafenixa.png

Mapa nie jest sko?czona dopiero zaczynam wszystko przerabia?, codziennie b?d? dodawa? nowe screeny jak co? zrobie:)

uncle-sam_pan_14223.jpg

To w?a?nie wy jeste?cie pomys?odawcami
Piszcie pod tematem swoje pomys?y, jaki exp, jaki chcieliby?cie zobaczy? na serwerze quest, jaki skrypt a my wszystko zrealizujemy.​
Data startu jest nieznana.
 

tytan53

Advanced User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
195
Reaction score
11
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Zach?cam do dawania pomys??w :)
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Po piersze, gratuluj? skryptera, kt?ry potrzebowa? pomocy z durnym skryptem na d?wignie.
Po drugie, nie wiem co chcia?e? zaprezentowa? ostatnim screenem, bo jedyne co tam widze to bugi.
 
Last edited:

tytan53

Advanced User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
195
Reaction score
11
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Zrobi?em skrypt osobi?cie jednak nie dzia?a? w 100% wi?c poprosi?em na forum, Oskar z przyjemno?ci? mi pom?g? wi?c nie wiem o co Ci chodzi w tym momencie. Wszystkie skrypty zrobi?em sam do tego servera tylko z jednym mia?em problem.
Pozdrawiam


A poza tym to temat w kt?rym zg?aszamy pomys?y a nie krytykujemy wi?c nie wiem po co tu wszed?e? hejterze :)
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

planujemy brak VIPA bo to nie fer dla os?b kt?rych nie sta? na sms,
codziennie b?d? dodawa? nowe screeny jak co? zrobie:)

po 1 nie ma czegos takiego ze kogos nie stac [ zawsze sie co wymysli ] to tylko kwestia gustu czy chce dana osoba utopic kase w serwerze ktory padnie po 2 tygodniach,
po 2 skladaj lepiej zdania bo piszac " codziennie " ludzie beda czekac na nowe ss , a kawalek dalej mozna znalesc " jak cos zrobie " , wiec sie zdecyduj bo to sensu nie ma ;)

ja cie kurwo znajde , skrypt jest do dupy ?! A ja jestem adminem i skrypt jest zajebisty. Ja cie znajde kufo wes sobie lepiej posluchaj popek zamknij morde

Nie wiem czy to tylko tak sobie napisales , ale jako admin TNP powinienes kulture zachowac , a jak narazie pokazales jej brak, niechce cie pouczac czy cos , ale gdzie sie podziala STARA ADMINISTRACJA !..

//Pico
sorki, skasowane.


Co do serwera , nie dodawajcie Eventow z Materi bo kazdy rzygnie na serwer i sobie pojdzie;) zaciekawcie nas czyms od siebie , a nie pytacie ludzi o cos . +/- jaki typ gry bedzie , Fun, Low/High exp, PVP/PVP-E , wiecej informacji dajcie bo co jak co nadal nic niewiem/y [ + osoby czytajace ]
 

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

@Best
na ostatnim screenie zaprezentowa?em kawa?ek miasta kt?re przerabiam a bugi to przecie? poprawie napisa?em tam ?e mapa jest w trakcie edycji.

@Drego
Pytam was o pomys?y poniewa? chc? ?eby?cie tworzyli serwer razem z nami, wiadomo my te? b?dziemy w?asne pomys?y dodawa?.
Co do expa to my?la?em ?eby nie by? high ani low czyli ?redni, chc? stworzy? serwer do war?w i fajnej zabawy.

questok.png


Dzi? zacz??em pracowa? nad questem, jeszcze nie jest sko?czony lecz ju? obrys jest, b?dzie to quest na 4 osoby​
 

tytan53

Advanced User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
195
Reaction score
11
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Piszcie jaki by?cie chcieli mie? exp, a my postaramy si? dopasowa? do was, bo to przecie? wy b?dziecie na danym expie grali.

Pozdro.
 

Achaye

Active User
Joined
Jul 19, 2012
Messages
84
Reaction score
1
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Niby si? tak znasz na skryptowaniu, a nawet definicji b??du nie pozna?e? tylko od razu o pomoc prosi?e?, bo nie dzia?a?o... Mapka te? nie za ciekawa, ale ?ycz? sukcesu.
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Jedn? z moich propozycji b?dzie zmienienie skryptera.. Poniewa? masz bardzo s?abego i zatrudni? lepszego Mapperera.
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Zrobi?em skrypt osobi?cie jednak nie dzia?a? w 100% wi?c poprosi?em na forum, Oskar z przyjemno?ci? mi pom?g? wi?c nie wiem o co Ci chodzi w tym momencie. Wszystkie skrypty zrobi?em sam do tego servera tylko z jednym mia?em problem.
Pozdrawiam


A poza tym to temat w kt?rym zg?aszamy pomys?y a nie krytykujemy wi?c nie wiem po co tu wszed?e? hejterze :)

Nie jestem hejterem, m?wi? po prostu prawd?, a jak tak ci??ko Ci jest j? znie?? to ju? nie m?j problem, tylko Tw?j.
 

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

@Brzustek91
a? takie z?e mapy robi? ? Nie jestem zaawansowany ale te? nie robie map na pokaz tylko do grania ;)

34168552.png

Mniej wi?cej tak to b?dzie wygl?da?, jest to droga do statku, jeszcze nie sko?czona.​
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Nie wydaje mi si? to zbytnio no ale zobaczymy(mapka ma du?o bug?w)
 

tytan53

Advanced User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
195
Reaction score
11
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Dawajcie pomys?y, a nie krytykujecie.
 

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Mo?e Ci jeszcze skrypty napisa?? co za temat ;D
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Dawajcie pomys?y, a nie krytykujecie.

Ile Ty masz lat?
Na forum panuje wolno?? s?owa, a jak nie znosisz krytyki to nie zak?adajcie takich temat?w. Nie spodziewaj si?, ?e kto? da Wam jakie? pomys?y, bo du?a cz??? forum robi w?asne projekty.
 

DJSOJA1991

Banned
Joined
Sep 6, 2008
Messages
173
Reaction score
4
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Moze to glupie ale chetnie bym zagral na serwerze na ktorym sa rasy jak human,elf,orc itp.
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

@up
Czemu uwa?asz i? twoje marzenia s? g?upie ? xd

@Topic
Mapa jak? wida? na ss'ach jest ca?kiem spoko, ze swojej strony doradzam wam ?eby?cie zrobili ten server pod nowszego clienta gdy? jest on idealny pod rpg, ze wzgl?du cho?by tego i? gra magiem nie ko?czy si? na kupnie 1000 sd i nocce na bocie. Jest te? offline trening co przyci?gnie du?o graczy ze wzgl?du na to i? ka?dy ma szanse bez bota wbi? jaki? skill oraz mounty :d Co do expa m?g?by by? od za?o?my 50 w d?? co? w tym stylu.
 

Lord Makin

Advanced User
Joined
Jul 13, 2011
Messages
185
Reaction score
8
Odp: Projekt OTS - [bez nazwy] (nowy)

Projekt aktywny?? :suspicious:
 
Status
Not open for further replies.
Top