What's new

Projekt Rpg na wyko?czeniu, poszukiwany mapper oraz grafik (PLN)

Status
Not open for further replies.
Joined
Sep 13, 2013
Messages
39
Reaction score
3
Witam was serdecznie,

Tak jak w temacie, poszukujemy mappera oraz grafika do wspania?ego projektu rpg, kt?ry jest ju? bardzo fajnie rozwini?ty, start za miesi?c, max p??tora ;)

Full rpg, szukamy powa?nych os?b, pe?noletnich, ogarni?tych. Za prac? oferuj? pln.


Wz?r

wiek:
2 przyk?adowe prace: :

Zapraszam serdecznie po wi?cej informacji na priv ;)
 

Kajlu

Advanced User
Joined
Jun 24, 2010
Messages
250
Reaction score
10
Odp: Projekt Rpg na wyko?czeniu, poszukiwany mapper oraz grafik (PLN)

Witam witam i o zdrowie pytam,
Tak w og?le chcia?bym si? dowiedzie? wiecej na temat tego serwera, jezeli posiadasz gadu, to napisz poki co jak chcesz zobaczyc moje prace mapperskie to wejdz w moja sygnature. ;)
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Projekt Rpg na wyko?czeniu, poszukiwany mapper oraz grafik (PLN)

,,szukamy powa?nych os?b, pe?noletnich, ogarni?tych.''

Czasem serio nie rozumiem tych kategorii wiekowych. Maj?c 15 lat czuj? si? dyskryminowany =D
A tak w og?le to je?li mapa ma by? zrobiona od zera to w?tpi?, ?e dobry serwer RPG wystartuje w miesi?c... My?l?, ?e warto je?li sprecyzujesz, napiszesz co nieco o serwerze, a znajd? si? ch?tni, na razie to branie ,,kota w worku''.
 
Joined
Sep 13, 2013
Messages
39
Reaction score
3
Odp: Projekt Rpg na wyko?czeniu, poszukiwany mapper oraz grafik (PLN)

,,szukamy powa?nych os?b, pe?noletnich, ogarni?tych.'' Czasem serio nie rozumiem tych kategorii wiekowych. Maj?c 15 lat czuj? si? dyskryminowany =D

Drogi Shikate przepraszam, ale wiesz jak jest naprawd?? Ma?o ludzi w tym wieku robi co? d?u?ej ni? przez miesi?c, pow?tpiewaj?, rezygnuj? (oczywi?cie nie wszyscy, i chyba ty te? nie, ogl?daj?c tw?j w?tek :) ). Pami?tam jak to by?o ;p A ponad to, nie chce mi si? goni? i kupywa? jakie? do?adowywania, wysy?a? smsy itp, zale?y mi na tym by ta osoba mia?a konto w banku ;) A osobi?cie lubi? pracowa? z osobami w podobnym wieku do mojego. Mam nadziej?, ?e wystarczaj?co wyja?ni?em na czym polega ta kwestia wiekowa.

A tak w og?le to je?li mapa ma by? zrobiona od zera to w?tpi?, ?e dobry serwer RPG wystartuje w miesi?c... My?l?, ?e warto je?li sprecyzujesz, napiszesz co nieco o serwerze, a znajd? si? ch?tni, na razie to branie ,,kota w worku''.

To nie jest tak, ?e serv powstanie w miesi?c. Projekt ju? ma x miesi?cy, a za miesi?c planujemy start :)

stifler444 - tak tak, znam twoj? galerie, i widz?c w sygnaturze kylu mapping odrazu wiedzia?em jaki to jest poziom, a z pewno?ci? nie amatorski :)) Napisa?em na gadu gadu. Czekam na odpowied? ;)

Dobrze, dzi? wieczorem napisz? wam tutaj w temacie co? wi?cej na temat servera, pozdrawiam
 
Last edited:
Joined
Sep 13, 2013
Messages
39
Reaction score
3
Odp: Projekt Rpg na wyko?czeniu, poszukiwany mapper oraz grafik (PLN)

Od?wie?am :)
 
Status
Not open for further replies.
Top