What's new

Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Status
Not open for further replies.

Govern

Advanced User
Joined
Jun 6, 2011
Messages
308
Reaction score
35
Witam,

Jestem cz?owiekiem, kt?ry kiedy? gra? na OTS. Bardzo spodoba?a mi si? Karmia Map, fajny wygl?d i taki klimat otsy z t? map? posiadaj?, mianowicie chcia?bym was wszystkich tutaj zaprosi? do dyskusji i do odpowiedzi, czy wbili by?cie na mojego otsa w?a?nie z t? mapk?..? Mia?em ju? troch? serwer?w, ale to wszystko by?y Real Map osobi?cie mi si? to nie podoba, ale c??... Je?li wyniki z tego postu wyjd? pozytywne zabieram si? do pracy nad serwerem, b?d? tutaj wrzuca? post?py, screeny filmiki pokazuj?ce co jest ju? zrobione. Nast?pnym krokiem by?oby przetestowanie tego wszystkiego za pomoc? kilku test serwer?w na moim laptopku 16 GB RAM mam i 15 Mb/s neta wi?c nie b?dzie problemu z lagami ;p
Chodzi tutaj o to, ?e nie chcia?bym si? darmo napracowa? baa wyda? jeszcze kas? na hosting. Czekam na odpowiedzi i zapraszam do dyskusji.
Btw. Osoby pomagaj?ce mi w wyszukiwaniu b??d?w, maj?ce dobre pomys?y, kt?re by chcia?y, aby rozwija? m?j pomys? s? mile widziane. Na pewno b?d? pe?ni?y jak?? funkcj? na natywnym serwerze.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Fajny pomys?, jakiego masz lapka z 16 gb ram? W?a?nie te? mi si? podoba mapa Devlanda - Karmi. Ale b?dziesz musia? j? od podstaw przerobi?, ka?dy jeden sqm, gdy? ta mapa jest zbyt surowa.
 

Govern

Advanced User
Joined
Jun 6, 2011
Messages
308
Reaction score
35
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Mam Asusa N53S. Co do mapy to zdaj? sobie z tego spraw?, ?e b?d? musia? to zrobi?, ale jaka potem jest satysfakcja, ?e posiada si? taki serwer :) Ja nie oczekuje graczy tylu co na Real Mapach ~200 graczy na mapie Karmii spokojnie by wystarczy?o... Dodam te?, ?e exp nie by? by typu "orsh" jako? by si? razem dobra?o.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Tyle ci? roboty b?dzie czeka?o, ile ja po?wi?cam czas na sw?j serwer. Na pocz?tek radzi?bym wzi?? mapk? z 8.1 z silnika B-foxa. Fajna mapa, du?o wiele ciekawych expowisk w sobie posiada. W sam raz by? sobie na spokojnie przerobi?. Ewentualnie jak ja bym mia? czas, to m?g?bym Ci jako? pom?c.
 

Govern

Advanced User
Joined
Jun 6, 2011
Messages
308
Reaction score
35
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Mapk? ju? mam, wszystko jest na dysku :) Tylko kurcze musz? si? upora? z RME na Linuksie bo ja Windowsa nie u?ywam :p Co do pomocy to mile widziana. Btw. Mo?na jako? bardziej opublikowa? ten temat?
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Oczywi?cie, ?e mo?na, ale bez ?adnych post?w, kt?re nic nie wnosz? to tematu. Dobra, a jakie systemy ju? masz wprowadzone na swoim serwerze?
 

Govern

Advanced User
Joined
Jun 6, 2011
Messages
308
Reaction score
35
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Je?li chodzi o serwer to mam praktycznie wszystko co potrzeba, ale nie jest to wgrane, wszystko le?y porozwalane gdzie? na dysku wystarczy tylko kilka godzinek aby to pozbiera?. Na razie napisa?em tutaj bo chce zobaczy?, czy b?dzie mi si? op?aca?o cokolwiek zaczyna?, je?li tak to na pocz?tek b?d? robi? map? a potem j? oskryptuje, dobrze si? sk?ada, ?e lua i php w miar? rozumiem i nawet co? tam dziergam, wi?c z tym te? nie b?dzie problemu.
 

Zebel

User
Joined
Aug 7, 2011
Messages
20
Reaction score
2
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Moim zdaniem pomys? bardzo dobry. Bardzo lubie vanilie map jak by?y otsy z t? mapk? zawsze, ale to zawsze gra?em np karmia.mine.nu, selura itp (nie pamietam ;d) Jak co? to ju? 1-5 graczy masz ;)
 

kacperkrowicki

Advanced User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
240
Reaction score
16
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Jesli chcesz mape Karmi Shivy World To sam obecnie posiadam ten silnik wiec moge ci go sprzedac za drobna oplata.. jeesli chesz przetestowac wejdz na smart-world.pl 8.6---
 

Govern

Advanced User
Joined
Jun 6, 2011
Messages
308
Reaction score
35
Nie dzi?ki wszystkie skrypty i map? b?d? robi? sam. Mo?e wi?cej wypowiedzi?

Widz? zbyt ma?e zainteresowanie tematem, nic z tego nie wyjdzie... Potem nie p?aczcie na forach, ?e tylko same real mapki startuj? co po 2 tygodniach si? ko?cz?.
Pozdrawiam.

Notka moderatorska:

Sklejam
 
Last edited by a moderator:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Co masz aktualnie zrobione? Od tego zaczn?.
 

Govern

Advanced User
Joined
Jun 6, 2011
Messages
308
Reaction score
35
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Troch? mapy, kilka pomys??w na skrypty mam :D R??nie, robi? to na co w danej chwili mam ochot?, nie siedz? twardo przy jednym bo jak ju? za d?ugo przy tym si? siedzi to w pewnym momencie przestaje wychodzi?, czekam do nast?pnego dnia i znowu robi? ;) A co?
 

Govern

Advanced User
Joined
Jun 6, 2011
Messages
308
Reaction score
35
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Od?wie?am?
 

Govern

Advanced User
Joined
Jun 6, 2011
Messages
308
Reaction score
35
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

~~Od?wie?am~~
 

Pele112

User
Joined
Nov 16, 2008
Messages
37
Reaction score
3
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Pami?tam te czasy otex'a i ten klimat...
Je?liby gra?o 100+ graczy z mi?? ch?ci? zagram :]
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Witam,
Jestem cz?owiekiem, kt?ry kiedy? gra? na OTS. Bardzo spodoba?a mi si? Karmia Map, fajny wygl?d i taki klimat otsy z t? map? posiadaj?, mianowicie chcia?bym was wszystkich tutaj zaprosi? do dyskusji i do odpowiedzi, czy wbili by?cie na mojego otsa w?a?nie z t? mapk?..? Mia?em ju? troch? serwer?w, ale to wszystko by?y Real Map osobi?cie mi si? to nie podoba, ale c??... Je?li wyniki z tego postu wyjd? pozytywne zabieram si? do pracy nad serwerem, b?d? tutaj wrzuca? post?py, screeny filmiki pokazuj?ce co jest ju? zrobione. Nast?pnym krokiem by?oby przetestowanie tego wszystkiego za pomoc? kilku test serwer?w na moim laptopku 16 GB RAM mam i 15 Mb/s neta wi?c nie b?dzie problemu z lagami ;p
Chodzi tutaj o to, ?e nie chcia?bym si? darmo napracowa? baa wyda? jeszcze kas? na hosting. Czekam na odpowiedzi i zapraszam do dyskusji.
Btw. Osoby pomagaj?ce mi w wyszukiwaniu b??d?w, maj?ce dobre pomys?y, kt?re by chcia?y, aby rozwija? m?j pomys? s? mile widziane. Na pewno b?d? pe?ni?y jak?? funkcj? na natywnym serwerze.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
16 GB? Nie wiem kto robi takie komputery i po co komu tyle ramu i to w dodatku na laptopie (-.-).

Co do mapy to chodzi ci o t? SadTeam czy jako? tak? Bo mi osobi?cie mapa si? podoba, m?g?by? j? po??czy? z Evolutions ale z podstawk? a nie edycj? Acka czy Wyro. Jest tam te? du?o quest?w w ciekawych miejscach. No i evo sama w sobie jest dobra, jak na 7.7 czy 7.8.
 

Govern

Advanced User
Joined
Jun 6, 2011
Messages
308
Reaction score
35
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Dok?adnie chodzi mi o t? mapk?. Co do komputera, to chcia?em mie? sprz?cik konkretny to mam, nawet polowy z tego nie wykorzystuje, ale przyjdzie czas test?w i wtedy si? przyda.
 

Mitnick8

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
140
Reaction score
9
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Nie ma pi?kniejszej mapy od vanilii :)
Pod jak? tibi? zamierzasz go zrobi??
 

Megeo

Active User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
60
Reaction score
2
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Ahhh.... Jak mi?o widzie? ?e kto? jeszcze pami?ta o tej przecudownej mapie, ja te? co? prubuje tworzy?, najwi?kszy problem jest z graczami, na tych vanillach na razie najwi?kszy rekord jaki widzia?em to chyba 100 z kawa?kiem ; / No c?? ale ode mnie masz kilka graczy na start :):)
 

Govern

Advanced User
Joined
Jun 6, 2011
Messages
308
Reaction score
35
Odp: Propozycja - Karmia, Vanilia Map

Tibia 8.60 + w?asny klient + bonusy za u?ywanie w?asnego klienta :) Ustawiajcie sobie stopki takie jak ja mam trzeba to opublikowa? troch?.
 
Status
Not open for further replies.
Top