What's new

Propozycja na rozwiazanie wielu mitow

volkodav

New User
Joined
Nov 24, 2012
Messages
2
Reaction score
0
Ktos moglby zalozyc OTS z rl mapa i sprawdzic przecierz sa komendy na tp przez sciany i wgl moze rozwiaze sie wiekszosc mitow
 

Jestemlegenda

Advanced User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
215
Reaction score
12
Age
28
Odp: Propozycja na rozwiazanie wielu mitow

Dosta?e? ol?nienia w pierwszym po?cie. Specjalnie si? tu zarejestrowa?e? ?eby to napisa?, nieprawda??
W sumie to nie wiem, ale w?tpie by to co? da?o, a prznajmniej z bazyliszkiem. O ile wiem w silniku jest tylko osiem poziom?w w d?? (chyba, mo?e by? wi?cej lub mniej), a w Tibii mo?e by? ju? te 9 co ?wiadczy o tym, ?e mo?e by? tam przej?cie, ale na RL mapie w OTS mo?e nie by? tego przej?cia, bo po prostu tw?rcy silnika nie wiedzieli, ?e takie co? istnieje.

Reszta mo?e by? jako tako udowodniona, jednak nie wiem.
 

volkodav

New User
Joined
Nov 24, 2012
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Propozycja na rozwiazanie wielu mitow

Jestem legenda ja sie tu nie zarejestrowalem po to zeby napisac ten post tylko np. download moc
 

Zielony Pixel

Senior User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
544
Reaction score
39
Odp: Propozycja na rozwiazanie wielu mitow

ale ludzie robili mape na podstawie rl map i tego co widzieli jak nie widzieli dalszych obiekt?w to sz?o na byle jak -.-
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: Propozycja na rozwiazanie wielu mitow

wydaj? mi si?, ?e ludzie po prostu robili real map? od zera kopiuj?c to co jest w real tibii.
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Propozycja na rozwiazanie wielu mitow

Nie no, tw?rcy rl mapy, bez w?tpienia mieli dost?p do mapy, kt?r? posiada CipSoft ;x Ludzie, pomy?lcie troch? zanim co? napiszecie, wszystkie te mity, dla dobra tibii powinny zosta? niezmienne, nieodkryte, dodaj? one uroku tej?e grze i raczej mo?na sobie darowa? odkrywanie ich, chyba ?e kto? nie potrafi inaczej zagospodarowa? sobie wolnego czasu, to czemu nie, mo?e pr?bowa?, ale tak jak ju? wspomnia?em, dla mnie to kompletny bezsens.
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Propozycja na rozwiazanie wielu mitow

Raz mapa pod 7.6 wyciek?a podczas ataku DDoSu, i tylko raz wtedy gracze mieli 100% oryginaln? map? Tibii.
Wszystkie ,,rl mapy" pod wy?sze protoko?y gry, tworzone s? dzi?ki specjalnym programom (gracz chodzi po Tibii a program kopiuje map? kt?ra jest na ekranie).
Logiczne chyba, ?e jak gracz nie doszed? do Bazyliszka, to na mapie te? nie b?dzie do niego przej?cia ;)
Jakby kto? zdoby? te 7.6 to m?g?by si? pobawi?, lecz czy to ma jaki? sens?
Od tamtych czas?w Tibia si? bardzo zmieni?a, i to co dzia?a?o kiedy?, niekoniecznie musia?oby dzia?a? teraz ;/

Pozdrawiam
 
Top