What's new

Propozycja nowego konkursu

Status
Not open for further replies.

Golem xx

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
472
Reaction score
17
Witam.. Wymy?li?em konkurs na podobnych zasadach tego konkursu: http://tibia.net.pl/threads/484442-Konkurs-co-to-za-sprite?p=1541679#post1541679, tyle ?e zgadywa? sie bedzie miejsca w Tibi -mapki
Tytu? konkursu "Co to za miejsce?"
przyk?ad:
thais.png

-THAIS

lub taki mo?e akurat banalny przyk?ad :p :
ThaisDepot.png

-DEPOSIT/DEPO THAIS

oczywi?cie mozliwe czasami podpowiedzi jakie? jak wkonkursie ze sprite'ami... :) zrobi?bym g?osowanie tak/nie ale raz ?e nie moge, a dwa ?e to raczej powinien zrobi? kto? wy?ej postawiony :p
Konkurs z ch?ci? poprowadzi?bym osobi?cie :) Pozdrawiam i czekam na opinie:)
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: Propozycja nowego konkursu

z?y pomys?.. dlaczego? bo to proste,za ?atwo idzie zgadn??.
 

Golem xx

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
472
Reaction score
17
Odp: Propozycja nowego konkursu

z?y pomys?.. dlaczego? bo to proste,za ?atwo idzie zgadn??.

proste? mo?e akurat te miejsca kt?re poda?em s? proste,ale to by?y tylko przyk?ady... a czy w knkursie ze spritami jest trudno? nie s?dz?.. tu chodzi o dobr? zabaw?, do wygrania s? pkt rep, a nie pieni?dze lub nagrody rzeczowe... pozdrawiam koleg? i dzi?ki za aktywno??
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Propozycja nowego konkursu

Je?li zdj?cia robi?by? sam to mo?e by co? z tego by?o, tak wystarczy wrzuci? obrazek w google i za chwil? masz. Dla mnie m?g?by by? taki konkurs. Mi?ego dnia.
 

Golem xx

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
472
Reaction score
17
Odp: Propozycja nowego konkursu

Je?li zdj?cia robi?by? sam to mo?e by co? z tego by?o, tak wystarczy wrzuci? obrazek w google i za chwil? masz. Dla mnie m?g?by by? taki konkurs. Mi?ego dnia.

z tym ?eby kto? linkiem nie sprawdzi? co to za zdj?cie to nie by?oby problemu :) po 2.czy popatrz np.na konkurs ze spritami.. widzisz zarysy miecza.. nie wiesz co to za miecz... wchodzisz na tibia wiki,klikasz miecze i szukasz w?asnie tego miecza.. czy to trudne? :) wydaje misie ?e m?j konkurs by?by bardziej trudny ;p pozdr?wki
 

eLeXo

C'est la vie
Joined
Apr 15, 2008
Messages
505
Reaction score
58
Odp: Propozycja nowego konkursu

Je?li zdj?cia robi?by? sam to mo?e by co? z tego by?o, tak wystarczy wrzuci? obrazek w google i za chwil? masz. Dla mnie m?g?by by? taki konkurs. Mi?ego dnia.
W erze OTS z RL Map? to nie problem.

Ostatnio te konkursy rosn? jak grzyby po deszczu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by? zrobi? kolejny. Jest tylko jeden problem, pojawiaj?cy si? ostatnio przy wi?kszo?ci konkurs?w - czy b?d? ch?tni?

Pozdrawiam :)
 

Golem xx

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
472
Reaction score
17
Odp: Propozycja nowego konkursu

W erze OTS z RL Map? to nie problem.

Ostatnio te konkursy rosn? jak grzyby po deszczu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by? zrobi? kolejny. Jest tylko jeden problem, pojawiaj?cy si? ostatnio przy wi?kszo?ci konkurs?w - czy b?d? ch?tni?

Pozdrawiam :)
M?wi?c szczerze wydaje misie ?e b?d?.. mo?e jest r??nica mi?dzy konkursami gdzie trzeba co? zrobi? a konkurami zagadkowymi :) sa one prostrze i dla wielu fajniejsze. Nie dowiemy sie jak nie spr?bujemy :)

dodam ?e kto? musia?by co? wymy?le? ?eby te konkursy by?y bardziej widoczne.. niby s?na stronie g??wnej na samej g?rze ale wydaje mi sie ?e to mo?enie jest w pe?ni najlepszy spos?b "reklamy" konkurs?w...
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Propozycja nowego konkursu

R?wnie? jestem za, my?l? ?e ochotnicy by si? znale?li, poniewa? je?eli kto? zna to miejsce to dlaczego mia?by nie odda? odpowiedzi i nie uzyska? jaki? tam punkt?w reputacji? :)
Konkurs by?by dobry pod jednym warunkiem, ?e screeny robi?by? sam w r??nych zakamarkach rl mapy;D
 

Golem xx

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
472
Reaction score
17
Odp: Propozycja nowego konkursu

No i temat stan?? w miejscu... czekamy na kolejne opinie oraz na wypowied? kogo? postawionego wysoko na forum
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Propozycja nowego konkursu

Prawd? m?wi?c, w planach by? podobny konkurs i prawdopodobnie na dniach zostanie napisany stosowny temat ;)
Uchyl? nieco r?bka tajemnicy, i powiem ?e opr?cz punkt?w reputacji i innych szmer?w bajer?w do wygrania b?dzie PACC ;)

Pozdrawiam
 

Faklop

Towarzysz Stalin
Joined
Mar 9, 2013
Messages
170
Reaction score
2
Odp: Propozycja nowego konkursu

Co do tych, kt?rzy twierdz?, ?e obrazek musi by? naszej tw?rczo?ci. Wystarczy zapisa? obrazek na naszym komputerze, kolejno umie?ci? w dowolnym hostingu. W tym momencie, staje si? nie do odnalezienia w sieci, no chyba, ?e kto? jest wyj?tkowo upierdliwy i przeszuka tysi?ce screen'?w.
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Propozycja nowego konkursu

Zawsze mo?na szuka? przez google images :p
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Propozycja nowego konkursu

Google ma taka pro zajebista aplikacje ktora umozliwia wyszukiwanie zawartosci poprzez obrazek :pPP wiec any problem? =/
 

Golem xx

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
472
Reaction score
17
Odp: Propozycja nowego konkursu

Nad czym Wy wgl kombinujecie? to ma by? konkurs w kt?rym ludzie b?d? znali odpowied? a nie konkurs na ktory odpowiedzi nie b?dzie zna? nikt.. skonczie te gadki o tym jak unikn?? tego aby kto? pozna? odpowied? :p
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Propozycja nowego konkursu

Pomys? dosy? fajny, tylko mi jedno chodzi po g?owie. Aby go nie zr?bali prowadz?cy daj?c za ?atwe miejsca, b?d? te? za trudne. Poza tym, jak ju? zosta?o wspomniane wcze?niej, to jest mus aby zdj?cia robi? samemu, a nie z google images. Jeszcze inn? rzecz? jest to, i? je?eli b?dzie za du?o tych konkurs?w to punkty rep., kt?re kiedy? stanowi?y wyzwanie do zdobycia, b?d? za ?atwo dost?pne i ludzie b?d? olewa? forum, a korzysta? tylko z konkurs?w, ale og?lnie chodzi te? o nagrody inne ni? PR. Je?eli b?dzie ich za du?o to ludzie si? w?a?nie skupi? tylko na tych konkursach.
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Propozycja nowego konkursu

Pomys? dosy? fajny, tylko mi jedno chodzi po g?owie. Aby go nie zr?bali prowadz?cy daj?c za ?atwe miejsca, b?d? te? za trudne. Poza tym, jak ju? zosta?o wspomniane wcze?niej, to jest mus aby zdj?cia robi? samemu, a nie z google images. Jeszcze inn? rzecz? jest to, i? je?eli b?dzie za du?o tych konkurs?w to punkty rep., kt?re kiedy? stanowi?y wyzwanie do zdobycia, b?d? za ?atwo dost?pne i ludzie b?d? olewa? forum, a korzysta? tylko z konkurs?w, ale og?lnie chodzi te? o nagrody inne ni? PR. Je?eli b?dzie ich za du?o to ludzie si? w?a?nie skupi? tylko na tych konkursach.

Nie musisz si? martwi? o ?atwe zdj?cia ;)
Ponadto, sam je wykonam (mam ju? po?ow?), i wszystkie zostan? odpowiednio przerobione tak by google images ich nie znalaz?o (to r?wnie? sprawdzam).
Dodatkowo, zdj?cia zostan? podzielone na 5 stopni trudno?ci, z kt?rych ka?dy stopie? b?dzie charakteryzowa? si? trudniejszym miejscem oraz wi?kszym zniekszta?ceniem zdj?cia.
W sumie, do zdobycia b?dzie oko?o 100 punkt?w, za oko?o 31 zdj?? ;)
My?l? ?e tyle informacji wystarczy na t? chwile, polecam poczeka? te kilka dni a? pojawi si? stosowny temat w Tym dziale.

@edit
Postanowi?em doda? przyk?adowe zdj?cie z drugiego stopnia trudno?ci, tak profilaktycznie by powstrzyma? fal? pyta? ;)
205wd.png

Zdj?cie mo?e wydawa? si? trudne, lecz zapewniam ?e dla ?rednio - zaawansowanego tibijczyka odgadni?cie wi?kszo?ci nie b?dzie problemem.

Nad czym Wy wgl kombinujecie? to ma by? konkurs w kt?rym ludzie b?d? znali odpowied? a nie konkurs na ktory odpowiedzi nie b?dzie zna? nikt.. skonczie te gadki o tym jak unikn?? tego aby kto? pozna? odpowied? :p

Na takie co? mo?na sobie pozwoli? w konkursie na reputacj? gdy? nikt nie obrazi si? za drobne oszustwo, a nie w tym za nagrody rzeczowe.

Pozdrawiam
 

Golem xx

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
472
Reaction score
17
Odp: Propozycja nowego konkursu

tak czy owak ja licze na chocia?by admina za taki dobry pomys?! ;D;D:p
 
Status
Not open for further replies.
Top