What's new

Propozycje od Nosferatu

Status
Not open for further replies.

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Prosz? nie zamyka? tego tematu, b?d? tutaj co jaki? czas podawa? propozycje do forum

Moj? pierwsz? propozycj? jest dodanie k?cika dla pisarzy/rozbudowa obecnego dzia?u, wiem, wiem. Zaraz powiecie, ?e to jest forum o tibi, ale sami wiecie, ?e je?li jest temat np. "Poszukuj? ekipy do serwera RPG" znajdziemy tam du?o ludzi kt?rzy w?a?nie poszukuj? jakiego? skryby.
Znam troch? os?b zajmuj?cych si? tym wi?c wiem co pisz?.
Mo?na by?oby tam doda? pojedynki pisarzy - co wcze?niej nie wesz?o w ?ycie forum z powodu wyt?umacze? podaj?e moderator?w "na tym forum jest ma?o pisarzy wi?c jest to nie potrzebne".



Od d?u?szego czasu trwaj? spory w kadrze, ?e "nic nie idzie do przodu, ka?dy kto jest w kadrze jest pupilem wy?szych os?b"
Proponuj? da? szanse tym jak?e wielkim znawcom do wykazania si? w tej roli, ewentualnie stworzy? nab?r do kadry.

Kiedy? na forum by?a gazetka, lecz teraz z dziwnych powod?w nic o niej nie s?ycha?.
Mo?na zorganizowa? od nowa to co by?o kiedy?, znale?? w kadrze osob?, kt?ra chcia?aby poprowadzi? gazetk? jako redaktor naczelny - w tym jako i? jestem pisarzem mog? pom?c.
 

eLeXo

C'est la vie
Joined
Apr 15, 2008
Messages
505
Reaction score
58
Odp: Propozycje od Nosferatu

Od d?u?szego czasu trwaj? spory w kadrze, ?e "nic nie idzie do przodu, ka?dy kto jest w kadrze jest pupilem wy?szych os?b"
Proponuj? da? szanse tym jak?e wielkim znawcom do wykazania si? w tej roli, ewentualnie stworzy? nab?r do kadry.
http://tibia.net.pl/threads/553378-Nabór-na-operatora

Mo?na by?oby tam doda? pojedynki pisarzy - co wcze?niej nie wesz?o w ?ycie forum z powodu wyt?umacze? podaj?e moderator?w "na tym forum jest ma?o pisarzy wi?c jest to nie potrzebne".
Mamy konkurs literacki, wed?ug mnie to wystarczy. Niestety po ekhm. odej?ciu Forsetiego, konkurs zosta? zawieszony.
http://tibia.net.pl/threads/551445-Konkurs-literacki-Tibia-net-pl!/page3?highlight=konkurs+literacki
Kiedy? na forum by?a gazetka, lecz teraz z dziwnych powod?w nic o niej nie s?ycha?.
Mo?na zorganizowa? od nowa to co by?o kiedy?, znale?? w kadrze osob?, kt?ra chcia?aby poprowadzi? gazetk? jako redaktor naczelny - w tym jako i? jestem pisarzem mog? pom?c.
Sprawa gazetki by?a ju? poruszana. Wi?cej informacji wkr?tce? - jako zwyk?y mod, nie mog? Wam wi?cej powiedzie?.

Czekamy na kolejne pomys?y/sugestie!
pozdrawiam :)
 
Last edited:

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Propozycje od Nosferatu

1.Zbli?aj? si? ?wi?ta, wi?c z tej okazji pr?cz ?ycze? mo?na zrobi? jaki? konkurs
2.Mo?na przeprowadzi? pewn? zmian?, teraz jest tak, ?e u?ytkownik si? rejestruje, ?ci?ga co?, zostawia konto puste. A mo?e by? tak; u?ytkownik rejestruje si?, pisze posty, przywi?zuje si? do forum, ?ci?ga potrzebny mu pliki, zostaje z nami. - Wprowadzi? bariere w downloadzie od np. 40 post?w
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Propozycje od Nosferatu

Jak dla mnie te pojedynki dla pisarzy fajna sprawa. Bariera tak?e. Co do gazetki to niech wr?ci, ale, ?eby artyku?y by?y naprawd? przemy?lane.
 

Krzkru

Advanced User
Joined
Jan 18, 2012
Messages
253
Reaction score
18
Age
31
Odp: Propozycje od Nosferatu

..."na tym forum jest ma?o pisarzy wi?c jest to nie potrzebne". ...

I tylko z tym si? zgodz?. Og?lnie m?odzie? jest coraz bardziej t?pa wi?c forum mog?oby si? sk?ada? tylko z dzia?u "Og?lne" , "Kosz".

Szkoda, ?e zacz??e? udziela? si? w spr. forum dopiero po og?oszeniu naboru...
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Propozycje od Nosferatu

Mylisz si?, zacz??em pisa? w po?owie tematu Experi II.
Ten temat powsta? przed naborem na Operator?w



Nowe pomys?y !


1.Mo?liwo??, za wygranie jakiego? konkursu <przyk?adowo - nie musi by? konkurs, a co? innego>, pod?wietlenie tematu w dziale serwery/zapowiedzi/za?oga.
2.Pr?ba stworzenia projektu RPG, nale??cego do tego forum. Najlepsze pomys?y by?yby czym? nagradzane
3.Za du?ego ruchu na tsie/vt nie widze, mo?na wprowadzi? tam konkurs typu "mam talent" - wygrana tr?jka zosta?a by nagrodzona jakim? upominkiem na forum lub w ?eczywisto?ci.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Propozycje od Nosferatu

1. Okej, przyda?oby si?.
2. Nie licz na to, ju? by?y takie pomys?y, ale to nigdy nie wypali.
3. Je?eli byli by ch?tni to czemu nie, ju? kiedy? bodaj?e Virtelio organizowa? takie konkursy.
 

Restles

Senior User
Joined
Aug 31, 2012
Messages
616
Reaction score
51
Odp: Propozycje od Nosferatu

Nie robisz tego bezinteresownie, powiem wi?cej temat utworzy?e? dopiero wtedy gdy us?ysza?e? o tym 'naborze na operator?w'
Bo niby jak to wyt?umaczy? ?e zale?a?o ci na tym wcze?niej skoro nie dawa?e? ?adnych pomys??w co do rozwini?cia tego forum przed utworzeniem tych 2 temat?w? Kpina, a co do pomys??w s? w miar? dobre ale co do twojej osoby to czysta wazelina ziomu?...
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Propozycje od Nosferatu

@treex
?ledzi?em przez par? godzin temat Experci II, po czym napisa?em post, ?e mog? pom?c w rozwoju forum.
Jak widzisz post w temacie Experci zosta? napisany oko?o 19:40, a ten temat powsta? oko?o 20:10 - 30 minut pisania.
Pomys?y mia?em zaplanowane, ?e napisze dzisiaj, ale zobaczy?em, ?e zosta? zrobiony nab?r na Operator?w postanowi?em napisa? wczoraj.
Chyba nie jest w tym nic z?ego, ?e z?o?y?em podanie oraz robi? co? w tym kierunku, aby by?o rozpatrzone pozytywnie ?
Je?li bym si? nie sprawdzi?, kadra po prostu mnie wywali - proste, czy? nie ?
 

Clean-Sector

Senior User
Joined
May 13, 2012
Messages
1,253
Reaction score
53
Odp: Propozycje od Nosferatu

Dla mnie najwa?niejsza propozycja to:

Ankieta nie tylko dla za?ogi ale i dla ka?dego bo tak to ca?y czas b?dzie ten zje** support (nie mam na my?li tych co wykonuj? swoj? prac?)

^^ I tak pewnie to nie zostanie wykorzystane
 

Michuukng

User
Joined
Feb 18, 2013
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Propozycje od Nosferatu

Je?li my?lisz, ?e co? zmienisz na tym forum to jeste? w b??dzie, ziomek.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Propozycje od Nosferatu

Prosz? nie zamyka? tego tematu, b?d? tutaj co jaki? czas podawa? propozycje do forum

Moj? pierwsz? propozycj? jest dodanie k?cika dla pisarzy/rozbudowa obecnego dzia?u, wiem, wiem. Zaraz powiecie, ?e to jest forum o tibi, ale sami wiecie, ?e je?li jest temat np. "Poszukuj? ekipy do serwera RPG" znajdziemy tam du?o ludzi kt?rzy w?a?nie poszukuj? jakiego? skryby.
Znam troch? os?b zajmuj?cych si? tym wi?c wiem co pisz?.
Mo?na by?oby tam doda? pojedynki pisarzy - co wcze?niej nie wesz?o w ?ycie forum z powodu wyt?umacze? podaj?e moderator?w "na tym forum jest ma?o pisarzy wi?c jest to nie potrzebne".



Od d?u?szego czasu trwaj? spory w kadrze, ?e "nic nie idzie do przodu, ka?dy kto jest w kadrze jest pupilem wy?szych os?b"
Proponuj? da? szanse tym jak?e wielkim znawcom do wykazania si? w tej roli, ewentualnie stworzy? nab?r do kadry.

Kiedy? na forum by?a gazetka, lecz teraz z dziwnych powod?w nic o niej nie s?ycha?.
Mo?na zorganizowa? od nowa to co by?o kiedy?, znale?? w kadrze osob?, kt?ra chcia?aby poprowadzi? gazetk? jako redaktor naczelny - w tym jako i? jestem pisarzem mog? pom?c.

Wszystko na sw?j temat znajdziesz w nowym dziale w Technicznym. Co do rozwoju dzia?u dla Pisarzy przedyskutujemy to na konferencji.
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Propozycje od Nosferatu

Powsta? temat ze zmianami wi?c ten mo?ecie zamkn?? : )
 
Status
Not open for further replies.
Top