What's new

Prosz? o pomoc [dziewczyna kt?ra mi si? podoba]

Status
Not open for further replies.

Mefiks

Advanced User
Joined
Aug 30, 2010
Messages
190
Reaction score
34
Na pocz?tek dodam, ?e jestem w 1gim i nie jestem za ?adny ( ani brzydki ) tak ?rednio. Nie mam zeza itp. ( bez obrazy )
Podoba mi si? dziewczyna w szkole kt?ra chodzi do 2gim. Cz?sto na ni? patrze a jak mnie zobaczy szybko si? odwracam.
Mam jej numer telefonu lecz nie wiem jak napisa? ;/
Opcja zagadania nie ma mowy poniewa? ci?gle chodzi z kole?ankami a ja siedz? przy kumplach. ( znaj? j? )
Nie wiem co napisa? w tre?ci sms, i nie chc? jej m?wi?, ?e to ja poniewa? najprawdopodobniej nie odpisz?.
Wiem, ?e opcja ch?opak nie ma mowy poniewa? jestem z pierwszej kl. i w jej klasie s? przystojniejsi odemnie. Wi?c prosz? o pomoc ;/ PS: Trenuje ona pi?k? r?czn?. Te? si? zapisa?em.
Codziennie patrze na jej profil na nk, lecz chyba nie ma internetu bo nie "podgl?duj?" mnie.

Ka?da Pomoc b?dzie nagradzana ++

Prosz? o jak najszybsz? pomoc :/
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Prosz? o pomoc [dziewczyna kt?ra mi si? podoba]

10. Tematy w kwestii porad mi?osnych najpierw zak?adajcie na forach typowo stworzonych do tego, p??niej ewentualnie pr?bujcie na tibia.net.pl, je?eli jeszcze co? chcieliby?cie us?ysze?. Nie jeste?my biurem porad, psychologami ani lud?mi odpowiedzialnymi za swatanie.

Zanim jeden z moich koleg?w z tego powodu zamknie temat to:

Podchodzisz, przedstawiasz si?, rozmawiasz.

Jak masz zamiar lami?, ?e si? boisz na ni? popatrze?, czy s?owo powiedzie? to sobie od razu odpu??; ))

Nie piszemy - nie prosimy, tylko m?wimy i robimy.
 

vBio

Advanced User
Joined
Sep 9, 2010
Messages
418
Reaction score
67
Odp: Prosz? o pomoc [dziewczyna kt?ra mi si? podoba]

I c?? mamy Ci tu poradzi?? Jak do niej nie zagadasz to nic nie zrobisz, chyba logiczne :) A co do smsa to napisz jej wieczorem, np. o 20 (ale nie zap??no) co? w stylu "Siemka, jak si? masz?", "Kiedy idziesz spa?", "Jak si? czujesz", itp. A po szkole mo?esz j? odprowadza? do domu :p

To wszystko z mojej strony.

Pozdrawiam,
vBio.
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Prosz? o pomoc [dziewczyna kt?ra mi si? podoba]

Yhh ch?opcze, prosta sprawa, macie wsp?lnych znajomych to popro? kogo? by Cie przedstawi? i nie r?b z Siebie leszcza, kt?ry b?dzie ca?ymi latami gapi? si? na ni? ukradkiem, bo po pewnym czasie zacznie j? to bardzo irytowa?... je?eli chcesz by cokolwiek z tego wysz?o to musisz wykona? 1 krok, czyli j? pozna?... mo?e si? okaza?, ?e jej charakter wcale Ci nie pasuje i sprawa rozwi??e si? sama. Mimo wszystko proponuje jako? j? pozna?, no i odpisz jak Ci to wysz?o.

//Znawca ;DD // Rou.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top