What's new

- ElfBot Prosze o skrypt na ilosc lvli wbitych w godzine

Status
Not open for further replies.

achmeda

Advanced User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
223
Reaction score
2
Witam gram na vestii i chcialbym przetestowa? gdzie najszybciej mi lvl leci.
Wi?c prosz? drodzy gracze o skrypt na ilosc lvli wbitych w godzine.
Jest taki wgl ?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Prosze o skrypt na ilosc lvli wbitych w godzine

PHP:
auto 200 listas 'Wbitych poziomow: $wbite' |{set $lev1 $level | wait 3600000 | set $wbite $level-$lev1}
W zasadzie mozna by to pewnie zrobic lepiej, ale jakos nie bardzo mam pomysl w tym momencie. Zbytnio nic nie robilem z elfem juz dosc dlugo to duzo pozapominalem z funkcji itp xd
Jesli by nie dzialalo lub dzialanie bylo by niezbyt wygodne(do konca czasu nie wiesz czy zadziala... no i przez ten czas moze sie cos zepsuc? kij wie)...
Zeby sobie to sprawdzic mozesz po prostu przed startem sie przelogowac i uzyc tego skryptu:
PHP:
auto 200 listas 'Wbitych poziomow od zalogowania: $wbitych' | if [$deltatime <= 1000] {set $lev $level} | {set $wbitych $level-$lev}
 

achmeda

Advanced User
Joined
Aug 8, 2010
Messages
223
Reaction score
2
Odp: Prosze o skrypt na ilosc lvli wbitych w godzine

dzi?kuje sprawdze go.


Nie koniecznie o to mi chodzilo tylko o takie co? jak jest w bbot np pokazuje 5.4lvl/h itp, ale takie co? bedzie trudne
 

LeciNa Bocie

Active User
Joined
Dec 5, 2013
Messages
74
Reaction score
2
Odp: Prosze o skrypt na ilosc lvli wbitych w godzine

ja mo?e zaproponuje co? takiego :

Code:
auto 2000 setcolor 55 255 55 | setpos [$screenleft - 180] [$screentop - 20] | displaytext 'Online: $formattime.$deltatime' 
auto 2000 setcolor 0 155 255 | setpos [$screenleft - 180] [$screentop - 35] | displaytext 'Exp Nabity: $formatnum.$expgained' 
auto 2000 setcolor 168 168 0 | setpos [$screenleft - 180] [$screentop - 50] | displaytext 'Czas do Levela: $formattime.$timetnl' 
auto 2000 setcolor 255 55 55 | setpos [$screenleft - 180] [$screentop - 65] | displaytext 'Exp do Levela: $formatnum.$exptnl' 
auto 2000 setcolor 300 160 0  | setpos [$screenleft - 180] [$screentop - 80] | displaytext 'Exp/h: $formatnum.$exph'

Hotkeys > Edit > wklej > Save/Restart
musisz zaznaczy? Persistent (obok Edit) oraz w zak?adce HUD> Activated hotkeys
 
Status
Not open for further replies.
Top