What's new

Protesty przeciwko nowym zmianom.

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
W ostatnich dniach w ?wiecie Tibijskim wiele kontrowersji wzbudza nowo wprowadzona ?atka klienta. Najbardziej g?o?no jest na ?wiatach Hardcore PvP, gdzie powstaje coraz wi?cej debat, propozycji, sprzeciw?w oraz wolnych rozm?w, w kt?rych to spo?eczno?? robi wszystko, aby z ich ?wiat?w znikn??y nowe funkcje.

Wprowadzenie nowych zasad to skandal

Jednym z przytoczonych sprzeciw?w jest gracza o nazwie Crazefang, kt?ry z?o?y? skarg? do CipSoftu. Uwa?a on, ?e wprowadzenie nowych zasad na ?wiaty Hardcore PvP s? skandalem. Od d?u?szego czasu niszczone s? serwery tego rodzaju. Kiedy ?wiaty Hardcore PvP nosi?y nazw? Enforced aktywno?? graczy by?a prawie 3 razy wi?ksza.

Je?eli chcesz wiedzie? wi?cej na temat jego propozycji zajrzyj tutaj lub te? do oryginalnego tematu na forum.tibia.com.

Wystarczy, ?e nie b?dziesz zalogowany

Darks Salin to kolejna osoba, kt?ra postanowi?a zrobi? co? w tej sprawie. Postanowi? zorganizowa? on ma?e wydarzenie, kt?re jednak mo?e okaza? si? czym? wi?kszym. Wszystkie osoby, kt?rym nie przypad?a do gustu jesienna aktualizacja musz? by? wylogowani w grze przez 24 godziny. Wszystko rozpoczyna si? w poniedzia?ek, 27 wrze?nia o godzinie 18:00. Je?eli jednak mieszkasz w innym kraju ni? Polska, sprawd?, o kt?rej godzinie w Twoim pa?stwie rozpoczyna si? event. Temat doczeka? si? ju? 16 stron z samym poparciem.

Oryginalny temat:

Regards,
Racket
 

Avade

New User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Protesty przeciwko nowym zmianom.

Ostatnio troch? przesadzaj? z tymi uptade. Bardzo du?o ludzi odchodzi przez to. Niech "strajkuj?" mo?e co? wywalcz?.
 

dzozio

Banned
Joined
Apr 5, 2008
Messages
36
Reaction score
6
Odp: Protesty przeciwko nowym zmianom.

Brak s??w. Tibia jest spisana na kl?sk?. Ja nie wiem jak ten CipSoft mo?e by? tak g?upi i nie widzi, ?e przez te ich "SUPER" update psuj? gr?.
 

Bard10

User
Joined
Sep 24, 2010
Messages
31
Reaction score
4
Odp: Protesty przeciwko nowym zmianom.

Zgadzam si? z tob? dzozio, z kolejnym updatem gra si? staje sm?tniejsza.... No nic my?l?, ?e co? dobrego wyniknie z tego protestu.
 

majsters

Active User
Joined
May 11, 2010
Messages
64
Reaction score
2
Odp: Protesty przeciwko nowym zmianom.

Chuj w dup? Cipsoftowi. Jak maj? zamiar ulepszy? t? gr? to niech cofn? j? o jakie? 5 lat a jak maj? zamiar psu? to lepiej niech jej nie ruszaj?.
 

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Protesty przeciwko nowym zmianom.

Nie napinajcie sie tak.. ;x To ich gra, niech robia co chca ; >
A tak pozatym news slowo w slowo jak na hunted.pl..

Plagiat? :>
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Protesty przeciwko nowym zmianom.

Chuj w dup? Cipsoftowi. Jak maj? zamiar ulepszy? t? gr? to niech cofn? j? o jakie? 5 lat a jak maj? zamiar psu? to lepiej niech jej nie ruszaj?.

ogarnijsie.jpg


Nie napinajcie sie tak.. ;x To ich gra, niech robia co chca ; >
A tak pozatym news slowo w slowo jak na hunted.pl..

Plagiat? :>

Haha, zmieni? dopiero i doda? oryg. temat dopiero po twoim po?cie :p

Jestem tego samego zdania. Gdybym np. ja by? w?a?cicielem Tibii to by mnie nie obchodzi?o te kilka setek z kilkudziesi?ciu tysi?cy graczy. Gdybym r?wnie? robi? wszystko, co chc? gracze, to doprowadzi?oby to Tibi? do upadku.

@Down:

O? siet, sorki, to przez te g?upie strefy czasowe X.x
 
Last edited:

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Protesty przeciwko nowym zmianom.

Haha, zmieni? dopiero i doda? oryg. temat dopiero po twoim po?cie :p

Napisalem mojego posta, 9 minut przed tym, jak ty napisales swojego.
Do tego nie jest to oryginalny temat, jest to link do oryginalnego tematu na forums.tibia.com, gdzie jeden z graczy protestuje.

I zeby kopiowac tresc z innych forow, trzeba miec pozwolenie od autora, ktorego Racket raczej nie ma.

Zanim zaakceptujecie to "cos", spojrzcie tutaj!
http://tibia.net.pl/propozycje-newsow/427178-protesty-przeciwko-zmianom-w-pvp.html
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Protesty przeciwko nowym zmianom.

Ale przez takie g?wno Tibia traci graczy. Nie podoba mi si? sama ?atka. Chocia? ma?o co zagl?dam i grywam w Tibi? to stanowczo nie mog? zaprzeczy?. Protest powinien si? odby?.

Kind regards,
Arts
 
Top