What's new

Przesada

Status
Not open for further replies.

Ugrys Suchara

Advanced User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
281
Reaction score
15
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Postanowi?em zrobi? temat aby powiedzie? - zrzuci? co Mi na sercu le?y...
Wi?c konkrety, z wchodzeniem na forum zrobi?em sobie przerw? nie pami?tam dok?adnie ile lecz z 3 tygodnie spokojnie. Po 3 tygodniach wszed?em i co widz??
Paru ludzi, kt?rzy zmienili to forum nie do poznania... Serdecznie mi przykro ?e tak si? sta?o i ?e to musz? napisa? nie chce tutaj nikogo obrazi?... Bro? Bo?e!
Lecz mam wra?enie ?e mi?dzy innymi Speeder, i paru innych wprowadzi?o do tego forum niesamowicie z?? i nieprzyjemn? atmosfer?. Dok?adnie tego nie potrafi? wyt?umaczy?, staram si? to "zwin??" w par? s??w.
Za czas?w Napstera, Alstora by?o znacznie lepiej...
Do Speedzia nic nie mam, ale za gwa?towne zmiany wprowadza. Co po niekt?rzy sobie za du?o pozwalaj?, naskakuj? na niekt?rych z kadry robi? zamieszanie i taki zdecydowa? si? odej??, niech ka?dy si? domy?li o kim m?wi?.
Tyle ode Mnie... Serdecznie pozdrawiam Quepase i paru innych ogarni?tych zasiedlaj?cych kadr? jak i grono u?ytkownik?w!
PS: Je?li szanowna administracja wam pozwoli na wyg?aszanie co s?dzicie na ten temat to serdecznie poczytam co macie na sercu, jeszcze raz pozdrawiam.
Down@
Uwa?aj na s?owa... Kim Ty jeste? ?e o nim tak m?wisz? B?dziesz mia? tyle wytrwa?o?ci, cierpliwo?ci i przede wszystkim rozumu to pogadamy!
 

Titania

User
Joined
Feb 4, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Przesada

Tyle ode Mnie... Serdecznie pozdrawiam Quepase

Tego lizodupa ? Fakt tnet gnije, ju? nie d?ugo b?dzie mo?na zobaczy? "Nie znaleziono strony", na co bardzo licz? :) Pozdrawiam, kochaj?cy Titania ;ppp
 

x3lio

Active User
Joined
Mar 24, 2010
Messages
59
Reaction score
14
Age
30
Odp: Przesada

Powiem Ci tak, przesada czy nie, Forum rozwija si? dobrze, aczkolwiek - fakt faktem, przyj?cie paru b?azn?w do kadry by?o b??dem, lecz to nie my decydujemy o tym, tylko Globale [?] +..
Co do Twojej szybko?ci, wcale ?e nie jest zbyt szybko robione (wszystko), sp?jrz sobie na inne Fora, praktycznie jest takie Forum, na kt?rym raz na jaki? miesi?c robi? codziennie UPDATE.
Nie musia?e? zak?ada? tego Tematu, mog?e? o tym porozmawia? prywatnie z Administratorem, no ale jak wolisz.
'x3lio.
 

Overnage

Przodownik
Joined
Jul 4, 2008
Messages
193
Reaction score
26
Age
28
Odp: Przesada

Lecz mam wra?enie ?e mi?dzy innymi Speeder, i paru innych wprowadzi?o do tego forum niesamowicie z?? i nieprzyjemn? atmosfer?. Dok?adnie tego nie potrafi? wyt?umaczy?, staram si? to "zwin??" w par? s??w.
Zauwa? ?e w?asnie m.in Speederowi, forum ruszy?o do przodu, na czym wszystkim najbardziej zale?y.
Og?lnie rzecz bior?c, dobrze ?e masz jakie? uwagi, pami?taj! takimi sugestiami zawsze mo?na co? zmieni? w ?yciu forum, miejmy nadzieje, ?e dalej forum b?dzie si? rozwija? w dobrym kierunku.
Tego lizodupa ? Fakt tnet gnije, ju? nie d?ugo b?dzie mo?na zobaczy? "Nie znaleziono strony", na co bardzo licz? Pozdrawiam, kochaj?cy Titania ;ppp
Cz?owieku, twoje IQ nie przekracza normy Joli Rutowicz, lizodupem to wiesz kogo sobie mo?esz nazywa?... ale mniejsza o to.
A jak nie znajdzie Ci strony to mo?e ?wiadczy? tylko o tym, ?e internet Ci pad? : )

#Edit
Ju? to s?ysza?em gdzie?, aha! Na shoutboxie, czyli jeste? jednym z tych co posiedz? i posprawdzaj? dzia?y, a reszt? czasu przesiadujesz na shoutboxie chojracz?c i my?l?c ?e jeste? b?stwem.
Dziecko, ja wczoraj na shoutboxie nie by?em.
 

McraeLaskowski

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
71
Reaction score
4
Odp: Przesada

Zauwa? ?e w?asnie m.in Speederowi, forum ruszy?o do przodu, na czym wszystkim najbardziej zale?y.
Og?lnie rzecz bior?c, dobrze ?e masz jakie? uwagi, pami?taj! takimi sugestiami zawsze mo?na co? zmieni? w ?yciu forum, miejmy nadzieje, ?e dalej forum b?dzie si? rozwija? w dobrym kierunku.

Forum rozrasta si? szybko, ale nie w prawid?ow? stron?. Forum jest zasilane przez kadr? do kt?rej trafiaj? dzieci i chamy, kiedy widz? takich jak Krecioo, Michu lub Lifeless to co? mnie w odbycie drapie, prosz? mi powiedzie? jak to mo?liwe ?eby nie odpowiedzialny cz?owiek by? odpowiedzialny za innych, na dodatek wpada na forum i posprawdza dzia?y a reszt? czasu przesiedzi na shoutboxie chojracz?c i my?l?c ?e jest nietykalny.

Cz?owieku, twoje IQ nie przekracza normy Joli Rutowicz, lizodupem to wiesz kogo sobie mo?esz nazywa?... ale mniejsza o to.

Ju? to s?ysza?em gdzie?, aha! Na shoutboxie, czyli jeste? jednym z tych co posiedz? i posprawdzaj? dzia?y, a reszt? czasu przesiadujesz na shoutboxie chojracz?c i my?l?c ?e jeste? b?stwem.

Lecz mam wra?enie ?e mi?dzy innymi Speeder, i paru innych wprowadzi?o do tego forum niesamowicie z?? i nieprzyjemn? atmosfer?. Dok?adnie tego nie potrafi? wyt?umaczy?, staram si? to "zwin??" w par? s??w.

Zmieni?o si? przez przyjmowanie do kadry przem?drza?ych cham?w i krety?skich dzieci, chodzi mi o kilku moderator?w kt?rzy prawdopodobnie otrzymali tak? rang? za 'french kiss'.

Za czas?w Napstera, Alstora by?o znacznie lepiej...
Do Speedzia nic nie mam, ale za gwa?towne zmiany wprowadza. Co po niekt?rzy sobie za du?o pozwalaj?, naskakuj? na niekt?rych z kadry robi? zamieszanie i taki zdecydowa? si? odej??, niech ka?dy si? domy?li o kim m?wi?.

Tak, zdecydowanie Napster i Alastor podejmuj? decyzj? kt?re id? na dobro u?ytkownika, nie kadry. Naskakiwanie ju? opisa?em, takich znajdziesz na shoutboxie. Ostatnie s?owa prawdopodobnie m?wi? o Antku.

#Temat

Na tym forum kadra jest jak polityka w Polsce, mia?y by? nowe obrazki rang to jak oczekiwa? na autostrady w naszym kraju. Do kadry przyjmujecie niekompetentnych i zarozumia?ych g?wniarzy kt?rzy twierdz? ?e w ?yciu przeszli wiele, tak naprawd? przeszli obok g?wna id?c do kibla.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Przesada

Forum jest zasilane przez kadr? do kt?rej trafiaj? dzieci i chamy, kiedy widz? takich jak Krecioo, Michu lub Lifeless Na shoutboxie, czyli jeste? jednym z tych co posiedz? i posprawdzaj? dzia?y, a reszt? czasu przesiadujesz na shoutboxie chojracz?c i my?l?c ?e jeste? b?stwem.
No, kurwa wybacz bardzo. Sp?jrzmy na Twoje zachowanie, jest to zachowanie gorsze od bachora. Strugasz z siebie debila, a potem p?aczesz, ?e dzieci s? kurwa w kadrze. Widzisz. Jeste? dzieckiem, to tego jeste? kretynem to nie masz nawet szans na zbanowanego, przykro mi. Do tego wykonuj? swoje obowi?zki, a gdy to zrobi?, to wbijam na sb, po?mia? si? z takich, jak Ty. Ogarnij interpunkcj?.
@ Topic
Ugrys, nie by?o Ci? d?ugo na forum, ale te? nie wiedzia?e? co si? wtedy sta?o. Quepasa, zmieni? to, ?e support nie jest pomocnikiem moda, tylko ma jakie? tam obowi?zki. Do tego jeszcze Trooy si? w?ama?, a dzi?ki Speederowi i Quepasie, forum od?y?o. Tak?e, zastan?w si? co piszesz.
@ Mcrae tam na dole
Og?lnie, jestem opanowany, ale kiedy widz? jak Ty pr?bujesz dowie?? jaki jeste? fajny, a wcale tak nie jest, to czasem mnie krew zalewa. Teraz piszesz, ?e jak mi odpowiesz to dostaniesz warna? Rozczaruj? Ci?, ale nie. Musia?by? na mnie najecha?, a to, jako? Ci jeszcze nie wysz?o. I dodam, ?e moderator nie bluzga ka?dego kogo popadnie i w og?le nie bluzga. Nie wiem, gdzie dla Ciebie jest bluzganie, wyt?umacz mi, czy nazwanie Ciebie kretynem jest bluzganie? Chcesz mi co? wyja?ni?, zapraszam na priv. Najch?tniej bym Ci co? powiedzia?, ale zwi?zku z tym, ?e jestem moderatorem i mog? utraci? t? rang? przez takich jak Ty, nazywaj?c kogo? kim jest, nie b?d? dalej dyskutowa? z takimi lud?mi.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Przesada

Co Wy ludzie gadacie forum od?y?o dzi?ki paru osobom gdzie g??wnie mo?na to zawdzi?czy? nie tylko Speederowi, ale tak?e Quepasie.Patrz?c og?lnie to poma?u wszystko si? zmienia i idzie w dobrym kierunku.Jak Ci? nie by?o, to po co si? w og?le za?o?y?e? ten temat.Sam by?em ?wiadkiem jak wiele rzeczy si? zmienia na forum.
@Titania.
Nie masz bladego poj?cia o tym, to po co si? wypowiadasz.
 

McraeLaskowski

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
71
Reaction score
4
Odp: Przesada

No, kurwa wybacz bardzo. Sp?jrzmy na Twoje zachowanie, jest to zachowanie gorsze od bachora. Strugasz z siebie debila, a potem p?aczesz, ?e dzieci s? kurwa w kadrze. Widzisz. Jeste? dzieckiem, to tego jeste? kretynem to nie masz nawet szans na zbanowanego, przykro mi. Do tego wykonuj? swoje obowi?zki, a gdy to zrobi?, to wbijam na sb, po?mia? si? z takich debili jak Ty. Ogarnij interpunkcj?.

Opanuj si?, w?a?nie pokaza?e? jaki dojrza?y jeste?. Powinni Ci? zdegradowa? za to ?e nie potrafisz by? chocia? opanowany. Nabluzga?e? na mnie, a wypowiedzia?em si? tylko w spos?b surowy i faktyczny. Legendy g?osz? ?e do kadry przyjmowano ludzi dojrza?ych, opanowanych, inteligentnych i elokwentnych, to co Ty przedstawiasz to totalna dziecinada g?upiego zarozumialca. Temat w?a?nie takich ludzi dotyczy, u?ytkownik nie mo?e wypowiedzie? si? normalnie bo wpadnie Michu lub inny kretyn i zabluzga u?ytkownika kt?ry nie mo?e w ?aden spos?b si? zrewan?owa? bo zostanie zbanowany lub ostrze?ony wysok? cyferk?, a moderator p?jdzie bluzga? nast?pnego.

Og?lnie, jestem opanowany, ale kiedy widz? jak Ty pr?bujesz dowie?? jaki jeste? fajny, a wcale tak nie jest, to czasem mnie krew zalewa. Teraz piszesz, ?e jak mi odpowiesz to dostaniesz warna? Rozczaruj? Ci?, ale nie. Musia?by? na mnie najecha?, a to, jako? Ci jeszcze nie wysz?o. I dodam, ?e moderator nie bluzga ka?dego kogo popadnie i w og?le nie bluzga. Nie wiem, gdzie dla Ciebie jest bluzganie, wyt?umacz mi, czy nazwanie Ciebie kretynem jest bluzganie? Chcesz mi co? wyja?ni?, zapraszam na priv.

Nie wiem gdzie ko?czy si? Tw?j s?ownik, ale s?owo kretyn te? jest przekle?stwem i to mocno ura?aj?cym. R?wnie?, nie b?d? przechodzi? na inne ?rodki komunikacji bo chc? aby inni zobaczyli jak jest naprawd?. Prawd? jest to, ?e ten kto wybiera takich jak Ty, jest nieodpowiedzialny i nierozs?dny, aby tylko pozby? si? obowi?zk?w znalezienia odpowiedniego kandydata, wype?nia luki lud?mi kt?rzy nie spe?niaj? podstawowych wymaga?, a jednym z nich i wa?nym jest opanowanie kt?re wykaza?e? w pierwszej odpowiedzi w moj? stron?, nie wspominaj?c o inteligencji i innych wa?nych cech kt?re powinni posiada? kandydaci aby forum rozwija?o si? w dobr? stron?.

Najch?tniej bym Ci co? powiedzia?, ale zwi?zku z tym, ?e jestem moderatorem i mog? utraci? t? rang? przez takich jak Ty, nazywaj?c kogo? kim jest, nie b?d? dalej dyskutowa? z takimi lud?mi.

Bardzo si? ciesz? ?e mnie popierasz, nie potrafisz prowadzi? rozmowy powa?nej na poziomie wi?c uciekasz aby unikn?? konsekwencji i aby kto? si? nie rozmy?li? i Ci? wywali?, to jest ta rzecz o kt?rej pisz?, do kadry trafiaj? smarki kt?re nie spe?niaj? wymog?w i forum cierpi przez tego co go na te stanowisko wepchn?? aby unikn?? obowi?zk?w znalezienia odpowiedniej osoby.
 

Don Xanio

User
Joined
Apr 8, 2010
Messages
21
Reaction score
1
Odp: Przesada

Ja uwa?am ?e forum jest git , chocia? z drugiej strony wcze?niej by?o mniej spammer?w i tych kid?w . Te forum tak?e mi pomog?o . Ale kt?rego? razu na tamte konto si? loguj?, patrz? mam bana, a za co ? nie pami?tam co to nawet by?o , ale potem jak mnie mieli odbanowa? to wbi?em i patrz? , ban tym razem za du?? ilo?? ostrze?e?. Ju? co niekt?rzy nawet w podpisach ?e kadra daje za free ostrze?enia , ja si? z tym zgodz? ,poniewa? ja dosta?em bananka a nawet nie zd??y?em wbi? na konto . Co niekt?rych trzeba tu by?o by wywali?.
 
G

Guzux

Guest
Odp: Przesada

Panowie ka?dy jest dzieckiem, do pewnego momentu. Nie mo?na m?wi? to o dzieciach w sk?adzie pomocy forum poniewa? ka?dy cz?onek (upss :D) kt?ry do??cza do pomocy forum jest sprawdzany tak i siak przez kadr?.

Co do postu 'Titani' trzeba go zignorowa? nie zwa?a? na t? idiotyczn? wypowied?.

#McraeLaskowski za jakich czas?w? Co ty tu gadasz? Chyba nie widzia?e? forum wcze?niej i moim zdaniem kiedy? w?a?nie by?o wi?cej nie ogaru ni? na czasy dzisiejsze teraz mamy jakie? tam rozbudowane systemy dzi?ki kt?rym spam jest powstrzymywany (dobrze napisa?em ?;s)

To tyle mej wypowiedzi.

kt?ry zaczyna ?wieci? m?dro?ci? ?ci?gni?t? z internetu i od razu Pr?bny..
. Yhy nie?le.
 

x3lio

Active User
Joined
Mar 24, 2010
Messages
59
Reaction score
14
Age
30
Odp: Przesada

Co ty tu gadasz? Chyba nie widzia?e? forum wcze?niej
To chyba Ty, nie widzia?e? Forum wcze?niej!
Przypomnij sobie czasy, w kt?rych to Napster i Alastor ogarniali Forum a tera?niejsze czasy.
Jak ju? to przemy?lisz, to dopiero pisz posty.

Nie chc? drugi raz si? wypowiada? na tak durny Temat, lecz musz? tu wpierdoli? kilka zda? od siebie.
Gdy to jeszcze Alastor i Napster ogarniali Forum, by?o dobrze a mog? powiedzie?, ?e fantastycznie.
Teraz, gdy Quepasa ogarnia?, by?o troche zesranie.. Nie powiem dlaczego, poniewa? to sprawy prywatne.. nawet dobrze, ?e Quepasy ju? nie ma, Speeder i Ivellios nam wystarczaj?..
Dobrze by by?o, gdyby Napster, oraz Alastor wr?cili spowrotem i zacz?li wsp??prace z Speederem i Ivelliosem.
Tyle mam do powiedzenia na ten Temat..
'x3lio.

'Michu
Na Twoim miejscu skasowa?bym posta, poniewa? tutaj pokaza?e?, jakie jest Twoje prawdziwe IQ (m?wi?c inaczej, pokaza?e? jakie z Ciebie dziecko wyzywaj?c Mcrae~), peace _/.

'down
Zgadzam si? z Tob?, jak to mo?liwe, jest kilkana?cie ludzi, kt?rzy m?cz? si? kilka lat, ?eby otrzyma? Pr?bnego, a tu przychodzi taki wyjeb, kt?ry zaczyna ?wieci? m?dro?ci? ?ci?gni?t? z internetu i od razu Pr?bny..

Lifeless, nie traktuj tego jako obraze, poniewa? sam mi wje?d?a?e? na pw, szkoda ?e usuwam pw, bo bym pokaza? jaki to z Ciebie kozaczek.
 

Teleq

User
Joined
Mar 24, 2010
Messages
43
Reaction score
12
Odp: Przesada

Na pocz?tku chcia?bym napisa?, ?e to co napisz? ni?ej jest tylko moj? opini?, i nikt nie musi si? z ni? zgadza?.
Po w?amaniu Trooya forum zmieni?o si?, na gorsze.Na chwil? obecn? na forum panuje taka odrzucaj?ca atmosfera, nie umiem wyja?ni? co to.Nie podoba mi si? tak?e dzieci w kadrze, np.: taki Lifeless, napisa? kilka m?drych post?w, i ju? ma pr?bnego.Tak na prawd?,(jak kto? napisa?) on siedzi ze s?ownikiem, i pisze posty pr?buj?c zab?ysn?? na forum.
Jest jeszcze du?o spraw, kt?re ?le wp?ywaj? na forum, lecz nie chce mi si? dalej my?le?, i pisa?.
Regards
Teleq

@down Ja wcale nie chc? daleko zaj??, po prostu chc? ?eby na forum by?a lepsza atmosfera...

Cho?by? mia? pod r?k? ca?? bibliotek?, to i tak wi?cej i m?drzej ni? on niczego nie napiszesz.
Oj, nie li? mu dupy...
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Przesada

Lecz mam wra?enie ?e mi?dzy innymi Speeder, i paru innych wprowadzi?o do tego forum niesamowicie z?? i nieprzyjemn? atmosfer?.
Gdyby nie Speeder to forum by?oby zupe?nym ?mietnikiem. A skoro wymieni?e? Speedera, to wymie? jeszcze innych.

Za czas?w Napstera, Alstora by?o znacznie lepiej...
Za ich czas?w wcale nie by?o lepiej...

Do Speedzia nic nie mam, ale za gwa?towne zmiany wprowadza.
Wymie? chocia? 3

Serdecznie pozdrawiam Quepase i paru innych ogarni?tych zasiedlaj?cych kadr? jak i grono u?ytkownik?w!
A reszta jest nieogarni?ta ? Ch?opie ogarnij si?. To, ?e Quepasa nie by? a? tak surowy nie oznacza, ?e trzeba go wychwala?... Ave Quepasa \,,/

Nie podoba mi si? tak?e dzieci w kadrze, np.: taki Lifeless, napisa? kilka m?drych post?w, i ju? ma pr?bnego.[...]
Je?li kto? pisze poprawnie po polsku i jego zdania s? m?dre, to siedzi ze s?ownikiem ? Je?li nawet, to przynajmniej trzyma porz?dek, a nie wypisuje brednie, kt?rych nikt nie rozszyfruje.
Dziecko, czy nie, wa?ne, ?e potrafi pisa? porz?dnie i wypowiada? si? na ka?dy temat bez lizania innym kadrowiczom/u?ytkownikom.

Jest jeszcze du?o spraw, kt?re ?le wp?ywaj? na forum, lecz nie chce mi si? dalej my?le?, i pisa?.
Typowe lenistwo. Chcesz aby na forum panowa? ?ad, a b??d?w nie chce Ci si? wytyka?. Z takim podej?ciem do sprawy daleko nie zajdziesz.

#Topic
Wed?ug mnie forum du?o zyska?o dzi?ki Speederowi oraz ?p. Norbertowi, kt?rzy starali si?, aby forum, nie upad?o. Niestety, niekt?re plany nie wypali?y, ale niekt?re zosta?y zrealizowane i to si? liczy. Jak si? nie podoba, to przesta?cie pisa? posty i koniec. Mo?ecie i?? na inne fora, gdzie lepiej nie b?dzie, za to kadra b?dzie mi?a i wszystko olewa?a.

Pozdr.
~Avrel
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Przesada

Tego lizodupa ?
Z ?apami precz gnoju od ludzi takich jak quepasa, kt?rzy w to forum w?o?yli wi?cej ni? Ci si? to mo?e wydawa?...
Teraz, gdy Quepasa ogarnia?, by?o troche zesranie..
Teraz gdy ogarnaia?, ?adnie z?o?one zdanie. Ale nie o tym. Kiedy mia?e? pozycj? supporta, jako? nie przeszkadza? Ci ten ca?y "syf i bajzel" ale jak si? pozycje straci, to koniecznie trzeba napisa? co?, ?eby cho? spr?bowa? by? fajnym.
Tak na prawd?,(jak kto? napisa?) on siedzi ze s?ownikiem, i pisze posty pr?buj?c zab?ysn?? na forum.
Cho?by? mia? pod r?k? ca?? bibliotek?, to i tak wi?cej i m?drzej ni? on niczego nie napiszesz. Tylko czekam a? wbije tu kt?ry? z admin?w, wtedy b?dzie p?acz i przyznawanie si? do b??du. Prawda jest taka, ?e z ka?dym dniem forum si? rozwija i niewa?ne, czy piecz? nad nim sprawuje Quepasa, Speeder, Uncross czy Napster. Nazwijcie mnie lizydupem, ja mam to w g??bokim powa?aniu. W sumie m?j post to troche takie "karmienie trolla" no ale krew zalewa, jak widzi si? ludzi waszego pokroju, kt?rzy chc? zab?ysn?? inteligencj?, kt?rej maj? jeszcze mniej ni? ch?ci zrobienia na forum czego? dobrego.
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Przesada

A ja mam to w dupie! :D

Racja troch? negatywnej atmosfery wpad?o na forum wojny, walki, ustawki i jakie? inne ?mieszne szmery ale nie mo?na powiedzie? nic z?ego opr?cz tego, ?e co niekt?re postacie rzeczywi?cie za du?o se pozwalaj? chod? ja nie za cz?sto mieszam si? w jakie? spory...

Forum idzie ci?gle do przodu na ?wiecie zawsze by?y wojny wi?c tu pewnie si? te? to niestety nie zmieni.


@McraeLaskowski
No jako? aktywny niema wielu przywilej?w a jak chcesz by? zbuntowanym anio?em to popro? odrazu mo?e o bana bo narobisz troch? zamieszania i albo si? w ko?cu zamkniesz jak wi?kszo?? albo ban niestety....
?eby nie by?o, ?e ci gro?? -.-
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Przesada

Chcecie zmian? Prosz? bardzo, macie dzia? "Propozycje zmian", napiszcie co Wy by?cie zrobili aby zmieni? forum i atmosfer? na nim panuj?c?. Jak na razie widz? tylko narzekania typu "Kiedy? by?o lepiej.", "Kadra jest z?a i w og?le to same dzieciaki.".

Na forum panuj? z?e nastroje... Mo?e zamiast si? k??ci? i po raz setny pisa? to samo, pomy?limy co robi? ?eby by?o lepiej?

Forum jest zasilane przez kadr? do kt?rej trafiaj? dzieci i chamy, kiedy widz? takich jak Krecioo, Michu lub Lifeless to co? mnie w odbycie drapie
Masz jakie? sugestie co do mojego zachowania lub sposobu bycia? To czekam na na prywatn? wiadomo?? od ciebie co dok?adnie ci we mnie przeszkadza, postaram si? zmieni?.
 

McraeLaskowski

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
71
Reaction score
4
Odp: Przesada

Gdyby nie Speeder to forum by?oby zupe?nym ?mietnikiem. A skoro wymieni?e? Speedera, to wymie? jeszcze innych.

Opisz czasy zanim Speeder zosta? administratorem. W?a?nie! By?y takie same, teraz kiedy jest administratorem mo?e jest inaczej? Jedyne co si? zmieni?o to jego kolor nicku i wi?cej przyb??d w kadrze.

A reszta jest nieogarni?ta ? Ch?opie ogarnij si?. To, ?e Quepasa nie by? a? tak surowy nie oznacza, ?e trzeba go wychwala?... Ave Quepasa \,,/

Ogarni?tymi s? tylko ludzie kt?rzy maj? wi?ksz? rang? od moderatora, a ca?a reszta ludzi w grupie moderator?w to po?owa smark?w i druga po?owa normalnych ludzi, to w?a?nie dlatego na forum jest chujowa atmosfera bo nie mo?na na luzie z humorem pogada? bo dzieci chc? pokaza? ?e s? mocno dojrzali i nazw? Ci? kretynem lub pajacem, a kiedy zwr?cisz mu uwag? oczywi?cie ostrze?enie.

Typowe lenistwo. Chcesz aby na forum panowa? ?ad, a b??d?w nie chce Ci si? wytyka?. Z takim podej?ciem do sprawy daleko nie zajdziesz.

Bo nie ma sensu wypisywa? b??d?w ani zalet, bo typowy administrator nie czyta wypocin pojebanego u?ytkownika kt?ry pr?buje w?o?y? co? ze swojej dobrej si?y aby na forum panowa? spok?j, a to w?a?nie u?ytkownik wie czego potrzeba aby by?o lepiej, dlatego ?e ?yje w?r?d buntownik?w kt?rych rozumie.

A ja mam to w dupie!

Jak ka?dy normalny w kadrze, tylko czekam kiedy b?dziesz zdegradowany to nagle zmienisz swoje zdanie.

Masz jakie? sugestie co do mojego zachowania lub sposobu bycia? To czekam na na prywatn? wiadomo?? od ciebie co dok?adnie ci we mnie przeszkadza, postaram si? zmieni?.

Jak ju? wcze?niej wspomnia?em, za du?o film?w si? naogl?da?e? i teraz my?lisz ?e mo?esz wyci?gn?? ka?asznikowa i id?c do hyde parku rozstrzela? kilku u?ytkownik?w, za to ?e napisa? z?e s?owo o kadrze kt?r? pewnie kiedy? r?wnie? krytykowa?e?.

Na forum panuj? z?e nastroje... Mo?e zamiast si? k??ci? i po raz setny pisa? to samo, pomy?limy co robi? ?eby by?o lepiej?

Dlatego si? k??cimy ?eby dosi?gn?? swojego pi?tna, chcemy ?eby forum by?o tak ?eby nam pasowa?o, ale to nie ma sensu bo tego zbanuj?, tamtego ostrzeg? i si? uspokoi, a ten co ustawia Was na rang? moderatora jak ju? wcze?niej napisa?em "jest nieodpowiedzialny i nierozs?dny".

Osobi?cie nie mam nic do zarzucenia naszym Administratorom gdy? wida? ?e si? staraj?.

Gdyby si? starali wys?uchali by nas, usun?li kilku niew?a?ciwych ludzi i ?yli jak u?ytkownicy chc?, niestety to jest jedyne forum jakie spotka?em ?eby by?o dla kadry, a u?ytkownik to ni?sza p??ka.

#Temat

Jak ju? wcze?niej was ostrzega?em Krecioo i Michu, przygarn? Wam troch? ciep?a do dupy ?eby?cie byli na schy?ku utraty rangi, wtedy sami siebie popchniecie w d??.
 

Toichi

Advanced User
Joined
Feb 27, 2010
Messages
221
Reaction score
15
Odp: Przesada

Oczywi?cie TNET si? zmienia ale nie mo?emy pisa? czy na lepsze czy na gorsze. Osobi?cie nie mam nic do zarzucenia naszym Administratorom gdy? wida? ?e si? staraj?.
Szkoda jedynie ?e w kadrze nie ma ju? takich os?b jak:
-Andzia
-Vrael
-Koybi
i oczywi?cie Gudio :)
 

Meger

New User
Joined
Feb 22, 2010
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Przesada

Czy ten temat do czego? prowadzi? Jak na razie to tylko miejsce spor?w i k??tni, w kt?rym ani moderatorzy (i jeden support), ani u?ytkownicy nie wykazali si? umiej?tno?ci? opanowania emocji kt?re rodzi- no w?a?nie, forum internetowe! Pozostaje bezstronny, a w?tek powinno si? jak najszybciej zamkn??.
 
Status
Not open for further replies.
Top