What's new

Przesadzam?

Przesadzam?

  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • palisz za ma?o!

    Votes: 0 0.0%
  • jeste? przest?pc?, do piachu z Tb!

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • palisz za ma?o!

    Votes: 0 0.0%
  • jeste? przest?pc?, do piachu z Tb!

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • palisz za ma?o!

    Votes: 0 0.0%
  • jeste? przest?pc?, do piachu z Tb!

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • palisz za ma?o!

    Votes: 0 0.0%
  • jeste? przest?pc?, do piachu z Tb!

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • palisz za ma?o!

    Votes: 0 0.0%
  • jeste? przest?pc?, do piachu z Tb!

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • palisz za ma?o!

    Votes: 0 0.0%
  • jeste? przest?pc?, do piachu z Tb!

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • palisz za ma?o!

    Votes: 0 0.0%
  • jeste? przest?pc?, do piachu z Tb!

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • palisz za ma?o!

    Votes: 0 0.0%
  • jeste? przest?pc?, do piachu z Tb!

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • palisz za ma?o!

    Votes: 0 0.0%
  • jeste? przest?pc?, do piachu z Tb!

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • palisz za ma?o!

    Votes: 0 0.0%
  • jeste? przest?pc?, do piachu z Tb!

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • palisz za ma?o!

    Votes: 0 0.0%
  • jeste? przest?pc?, do piachu z Tb!

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • palisz za ma?o!

    Votes: 0 0.0%
  • jeste? przest?pc?, do piachu z Tb!

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    64
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Po dziennym paleniu z kumplami, przez niemal ca?e wakacje, na pocz?tku roku (szkolnego) stwierdzili?my wsp?lnie, ?e od teraz bakamy w ka?dy pi?tek, sobot? i niedziel?, czyli po prostu w ca?e weekend'y. Pytanie moje jest proste.. Czy uwa?acie, ?e przesadzam z tym paleniem? ~Prosz? o uzasadnienie. : D

8.jpg


?eby kto? nie myli? z fajkami.


co nas to obchodzi?

?eby nie by?o nieporozumie?... Ankiet? za?o?y?em na sugesti? pewnej osoby, kt?ra uwa?a, ?e przesadzam, a ja chce zobaczy? co Wy na to. :D
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Przesadzam?

Przesadzasz, jeste? ?punem.
Sam powiniene? wiedzie?, czy nie za du?o.
Pochwal si? jeszcze mo?e ile palisz?

Ale zjebany temat xd
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Przesadzam?

Fajnie, fajnie, pytanie tylko - co nas to obchodzi?
 
Last edited:

Armani1992

Active User
Joined
Nov 12, 2010
Messages
124
Reaction score
2
Odp: Przesadzam?

A ja tam odpowiem ci ?e moim zdaniem przesadzasz palenie swoj? drog? ale moim zdaniem za cz?sto chocia? ja nie pal? to nie powinienem si? wypowiada?

ale twoje zdrowie r?b co chcesz
*Co powiesz gdy zapytaj? jej rodzice? ,?e siedz? na ?awce przy piwie i trawce
 
Last edited:

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: Przesadzam?

Wy tam pewnie nawet wiader nie robicie, same lufki albo blanty, sztuka majeranku za 30zl na 3 dni i dwie szlugi dodacie, no w cholere przesadzacie :D

Ja jaram codziennie, przesadzam?
 

shadow3645

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
335
Reaction score
15
Odp: Przesadzam?

M?j kumpel tak samo si? rozpali?. Zupe?nie si? zmieni?. Ju? ma nowych kumpli z kt?rymi ci?gle baka. R?b co chcesz ziomek, ale moim zdaniem przesadzasz. Ja pal? okazyjnie np. impreza czy czyje? urodziny, rozpocz?cie wakacji itp. Potem b?dziesz mia? w chuj problemy z pami?ci?. Trzymaj si?.
 
Joined
Jul 3, 2011
Messages
21
Reaction score
6
Odp: Przesadzam?

Wy tam pewnie nawet wiader nie robicie, same lufki albo blanty, sztuka majeranku za 30zl na 3 dni i dwie szlugi dodacie, no w cholere przesadzacie :D
Ja jaram codziennie, przesadzam?
Pierdolnij si? w czach?. Ja pal? zazwyczaj blanty od czasu do czasu wiadra i tutaj mam pytanie do Ciebie, co ma piernik do wiatraka? Ka?dy pali na sw?j ulubiony spos?b, a Tobie najzwyczajniej chuj do tego. Id? lansowa? si? w towarzystwie hot trzynastolatk?w.

Sassin. To jest tak g?upie pytanie, ?e g?owa ma?a ale mniejsza o to. Ka?dy pali ile chce i to Ty sam powiniene? wiedzie? czy to za du?o czy mo?e za ma?o. Ja na swoim przyk?adzie powiem tylko, ?e dla mnie by?oby to zdecydowanie za ma?o ale to Twoje ?ycie i Ty powiniene? o nim decydowa?. Poza tym pali? mo?na codziennie sobie na przyk?ad jointa bo to Ci? nie posk?ada tylko b?dziesz si? wr?cz zajebi?cie czu?. Tyle.
 

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: Przesadzam?

Pierdolnij si? w czach?. Ja pal? zazwyczaj blanty od czasu do czasu wiadra i tutaj mam pytanie do Ciebie, co ma piernik do wiatraka? Ka?dy pali na sw?j ulubiony spos?b, a Tobie najzwyczajniej chuj do tego. Id? lansowa? si? w towarzystwie hot trzynastolatk?w.
Sassin. To jest tak g?upie pytanie, ?e g?owa ma?a ale mniejsza o to. Ka?dy pali ile chce i to Ty sam powiniene? wiedzie? czy to za du?o czy mo?e za ma?o. Ja na swoim przyk?adzie powiem tylko, ?e dla mnie by?oby to zdecydowanie za ma?o ale to Twoje ?ycie i Ty powiniene? o nim decydowa?. Poza tym pali? mo?na codziennie sobie na przyk?ad jointa bo to Ci? nie posk?ada tylko b?dziesz si? wr?cz zajebi?cie czu?. Tyle.

Zamknij ryj, co ty do mnie b?dziesz m?wi?, ze trzynastolatkiem jestem?
W ?yciu trawki na oczy nie widzia?e? bo nawet nie wiesz sk?d takie co? dosta?, nie znasz dzia?ania tego i kozaczysz swoj? prawo?ci? jaki to jeste? m?dry i czego ty o trawce nie wiesz, dosta? dwa razy herbatk? i sza?wie i kozak, ?mieje si? wam w ryj wszystkim, bo takie ilo?ci skuna jak ja mam na codzie? to wy?cie w ca?ym swoim ?yciu nie widzieli, taka prawda, przychodz? takie g?wna na osiedle po sztuke to dostaj? 1/4, cieszcie si? ?e w og?le co? dostajecie :D

Propsy dla starszych, kt?rzy jaraj? i b?d? jara? :D
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Przesadzam?

Zamknij ryj, co ty do mnie b?dziesz m?wi?, ze trzynastolatkiem jestem?
W ?yciu trawki na oczy nie widzia?e? bo nawet nie wiesz sk?d takie co? dosta?, nie znasz dzia?ania tego i kozaczysz swoj? prawo?ci? jaki to jeste? m?dry i czego ty o trawce nie wiesz, dosta? dwa razy herbatk? i sza?wie i kozak, ?mieje si? wam w ryj wszystkim, bo takie ilo?ci skuna jak ja mam na codzie? to wy?cie w ca?ym swoim ?yciu nie widzieli, taka prawda, przychodz? takie g?wna na osiedle po sztuke to dostaj? 1/4, cieszcie si? ?e w og?le co? dostajecie :D
Propsy dla starszych, kt?rzy jaraj? i b?d? jara? :D

a w rzeczywisto?ci

19664_b.jpg



Sassin mia?e? w og?le przesta? pali? nie pami?tasz, obiecywa?e? to komu? i dla mnie si? sponiewiera?e?, bo nie umiesz dotrzymywa? s?owa. Dobrze wiesz o co chodzi.
 

kambek

User
Joined
May 18, 2011
Messages
39
Reaction score
2
Odp: Przesadzam?

Jeste? po prostu pojebany, nie kumam - za?o?y?e? temat po to by pochwali? si?, ?e jarasz - na pewno, zreszt? gdyby by?o si? czym chwali?.

Chcie? to m?c dla mnie - mo?e i faktycznie to lubisz, ale ja bym powoli zacz?? ogranicza? - potem dojdzie kreska, a bo raz mo?na i nie b?dzie tak kolorowo. - "jedno pytanie nie daje mi spa? w nocy, do kogo zadzwonisz kiedy to si? sko?czy? A to si? sko?czy, to si? sko?czy."
 
Last edited:

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: Przesadzam?

Jeste? po prostu pojebany, nie kumam - za?o?y?e? temat po to by pochwali? si?, ?e jarasz - na pewno, zreszt? gdyby by?o si? czym chwali?.

Napisa?em, dlaczego temat zosta? za?o?ony... Po uzyskaniu zadowalaj?cych mnie odpowiedzi, zadbam o to, by by? usuni?ty. Nie jestem typem 8'o latka, kt?ry pisze temat, ?eby si? pochwali?, tylko dlatego, ?e po prostu mam dylemat.

Sassin mia?e? w og?le przesta? pali? nie pami?tasz, obiecywa?e? to komu? i dla mnie si? sponiewiera?e?, bo nie umiesz dotrzymywa? s?owa. Dobrze wiesz o co chodzi.

Tylko ta obietnica przepad?a w raz z co niekt?rymi wydarzeniami.. Nie masz prawa mnie w ten spos?b ocenia?.
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Przesadzam?

Mi te dziury i tak zawsze mija?y po ok. miesi?cu niepalenia.

Co do tematu: jaraj se tego ile chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. Uwa?aj tylko by potem nie zachcia?o Ci si? czego? twardszego.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Przesadzam?

Tylko ta obietnica przepad?a w raz z co niekt?rymi wydarzeniami.. Nie masz prawa mnie w ten spos?b ocenia?.

Mam prawo, bo mnie wkurwiasz. Denerwuje mnie rzucanie s??w na wiatr, je?eli co? sobie postanowi?e? to dotrzymaj s?owa. Nie robisz tego dla mnie, dla tego kogo? tylko dla siebie i uwierz mi, ?e je?eli przestaniesz pali? to b?dzie lepiej. Z ka?dym razem b?dziesz chcia? coraz wi?cej, a? w ko?cu zaczniesz bra? co? mocniejszego i Twoje zdrowie straci. OGARNIJ SI?!
 

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: Przesadzam?

Dosta?em warna za k??tnie, ale jak tu si? nie k??ci? jak taki marcin pisze o tematach o kt?rych nie ma poj?cia panie moderatorze?
Do tego to to g?wno mnie prowokuje wstawiaj?c swoje zdj?cia z albumu rodzinnego, nie ja
Jeszcze mu na to pozwalasz, spamuje w ka?dym temacie bezsensownymi postami my?l?c ?e wszyscy go lubi? i b?d? z nim na zawsze, internetowe pshyja????nie cweli

Macie tutaj pare sensownych fakt?w
po 1
Trawka nie uzale?nia fizycznie a psychicznie jak ka?da inna substancja np. kawa
Mniej szkodzi ni? alkohol, stosowana tylko w wekendy trawka kt?r? dostajecie zmieszan? z majeranem co najwy?ej zasmoli wam p?uca po 20 latach takiego 'nadu?ywania'
po 2
Wi?kszo?? pseudoeskpert?w typu marcin24 tego tematu to g?wna kt?re trawke znaj? z film?w amerak?skich i twierdz? ?e to najgorsze co mo?e by? i wog?le elo jeste? ?punem.
Po 3
ja dostaje warny za prowokowanie k?otni i usuwacie mi posty, ale takiemu marcinowi g?wnowi nie usuniecie postow w ktorych placze ?e go kolega zostawi? dla trawki, btw. dziewczyny z natury nie lubi? facet?w jaraj?cych, masz z nimi wiele wsp?lnego kolego.
po 4
"Ganja zostawia ?lady jak sanek p?oza" Wypalone dziury w m?zgu nie znikn?, pami?? po jakim? czasie si? 'odbuduje' ale nigdy do takiego stanu jak to by?o, po d?u?szym stosowaniu zmienia si? podej?cie do ?ycia ale to jest unikalne dla ka?dego cz?owieka z osobna, kwestia psychiki

Panie moderatorze, wystarczy?
Temat raczej do zamkni?cia bo zosta? wyczerpany, chyba ?e op ma jakie? pytania?
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Przesadzam?

To zale?y, czy jarasz domestosa od dila, czy te? w?asn? damk?. :)
Mimo wszystko szkoda m?zgu.

Ja jaram ?rednio raz na miesi?c* i jest zajebi?cie :D

*w tym miesi?cu zdarzy?o mi si? wyj?tkowo ju? 5 razy; m?g?bym wi?cej, bo mam w chuj floty, ale co za du?o to nie zdrowo, a wi?c wiem, ?e mnie to nie uzale?nia nawet psychicznie xd

Pan nade mn? napisa? wszystko co trzeba.

@Down
Ale? ty ?atwowierny. W wi?kszych miastach jak kupujesz od dila to towar przechodzi przez min. kilka os?b i ka?da z nich "co?" od siebie dodaje, aby temat wi?cej wa?y?. Czasem jest to sproszkowany o??w, czasem nas?czenie jakim? specyfikiem, a dla wygl?du pryska si? specjalnym p?ynem, kt?ry daje po?ysku. I NIE PIERDOL ?E TO RZADKO?? :D

Nawet jak palisz w?asny materia? to wiedz o tym, ?e po d?ugotrwa?ym paleniu zawsze s? negatywne skutki, chocia?by wcze?niej wspomniane zaniki pami?ci i/lub problemy z koncentracj?. Ju? nie wspomn? o zmniejszonej ch?ci do jakiegokolwiek dzia?ania.

Owszem, zio?a raczej nie mo?na przedawkowa? (nie bylo jeszcze smiertelnego przypadku po thc), ale nie pierdol, ?e jest takie cudowne i ma same zalety.

Btw. Jak Marley jara? po 10 g dziennie, to trudno sobie wyobrazi? jakie to mia?o katastrofalne skutki dla jego m?zgu. O tym wie ju? tylko jego rodzina i najbli?si znajomi, kt?rzy mogli go cho? czasem zobaczy? "nie-na-haju". :)
 
Last edited:

Oskarqq

Advanced User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
279
Reaction score
8
Age
30
Odp: Przesadzam?

Stary, to ?e palisz co weekend, ?wiadczy, ?e bur?uj jeste?, bo w chuj kasy masz ;D
Pal sobie, zielsko nie szkodzi, mog? da? przyk?ad Boba Marleya, kt?ry pali? po 10g dziennie i si? trzyma?, nie zmar? z powodu przedawkowania zio?a.
Pami?taj, ?e zio?o nie ma tego g?wna, co raka powoduje. Nie ma ?adnego ?miertelnego przypadku, spowodowanego przedawkowaniem. Chyba, ?e palisz zio?o z opi?kami czy co?, ale to rzadko??.
Ja pal? dosy? cz?sto, ucz? si? w dobrym liceum, mam dziewczyn? i zarabiam ju? nawet troch?. Spotka? z policj?, jeszcze ?adnych nie mia?em, staram si? nie ryzykowa?.

Jak najbardziej polecam Ci palenie :>
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Przesadzam?

Jak dochodzisz do dawki smiertelnej(1/3 masy ciala) to za duzo, ale jak jarasz normalnie, tyle, ze w weekendy ciagle po 3 dni to przeciez zle nie jest...
Moze troche przesadnie jak dla niektorych, ale co z tego? Zdrowiej jest tak jarac czesto, niz palic fajki normalne, ktore jara sie codziennie, w duzych ilosciach. A sa jeszcze bardziej szkodliwe. A co dopiero jak ktos mniej sie bawi.
Generalnie, zeby bylo "za duzo" to bys musial jarac 24/7 i w ciagu dnia wyjarac srednia jakies 25kg... Co jest kurwa nie mozliwe, wiec nie ma czegos takiego jak za duzo. Jak masz kase to mozesz jarac kiedy chcesz i ile chcesz.
No chyba, ze przeszkadzalo by to niektorym osobom w twoim otoczeniu, ze ciagle chodzisz najarany, ale to juz nie sama kwestia ile jarasz i jak czesto, tylko ile czasu jestes najarany, kiedy byc nie powinienes.

Ja pierdole...
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Przesadzam?

Na moje palisz ma?o. Znam ludzi, kt?rzy jaraj? od wakacji dzie? w dzie? i chyba nie s? poryci a? tak. :D.
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Przesadzam?

Wy tam pewnie nawet wiader nie robicie, same lufki albo blanty, sztuka majeranku za 30zl na 3 dni i dwie szlugi dodacie, no w cholere przesadzacie :D
Ja jaram codziennie, przesadzam?
Chyba kurwa g?upa jarasz.

Nie przesadzacie.
 
Status
Not open for further replies.
Top