What's new

Przypomnienie has?a i acc name

Status
Not open for further replies.

Rock

Advanced User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
241
Reaction score
33
Age
30
Witam!
Postanowi?em po d?ugim czasie wr?ci? do tibii. Niestety. Nie pami?tam has?a, maila ani r-kaya, a acc name nie jestem pewny.
W ka?dym razie pr?buj? przypomnie? te wszystkie rzeczy przez tibie.com
Wygl?da to tak:
Wchodze w zak?adk? account lost?, wpisuj? nick chara, nast?pnie I have forgotten both my password and my account name, p??niej I have lost access to that email account, nast?pnie wpisuj? nowy mail. W nast?pnym oknie wybieram I have forgotten the recovery key of my Tibia account. I teraz kt?r? opcj? powinienem wybra?; I would like to request a new recovery key. I am prepared to pay 5 EUR for this service, czy I have already received the letter with the confirmation key for a new recovery key. Kiedy wybieram t? drug?, to prosi mnie o Confirmation key. Co to jest? Z tego co rozumiem, to powinienem dosta? go na maila, ale chyba ju? dawniej, na tego starego, a nie na tego co wpisuj? teraz?
Czyli drog? dedukcji dochodze do wnisku, ?e musz? wyda? 5euro na nowy r-key. Mam racj?? I czy to na pewno poskutkuje, bo nie chc? na marne wydawa? 20z?.
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Przypomnienie has?a i acc name

Tak wydajesz 20 z?+- na reckeya, jednak z tego co mi wiadomo nie przychodzi on na adres email, lecz poczt? na adres kt?ry masz podany na koncie.
 

Rock

Advanced User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
241
Reaction score
33
Age
30
Odp: Przypomnienie has?a i acc name

O kurcz?... Chyba nie mam podanego poprawnego adresu, chocia? mo?e, z tego wzgl?du, ?e kiedy? mia?em pacca poda?em poprawny adres. A mo?e da si? to z CS za?atwi? jako? drog? mailowom?
 
Status
Not open for further replies.
Top