What's new

-Trudny Psi-Balle.

Status
Not open for further replies.

Mitazo

User
Joined
Apr 2, 2008
Messages
41
Reaction score
6
Opisz? tu jak robi? psi-balle metod? preebaina

Psi Balle (metoda Peebraina)

Krok 1
Zdecyduj, gdzie zrobic Psi-balla.

Zanim zrobisz swojego psi-balla, musisz zadecydowac gdzie to zrobic - mo?e by? gdziekolwiek - pomi?dzy twoimi d?o?mi, w czakrze trzeciego oka, po drugiej stronie pokoju albo w Chinach!

targets.gif


Wi?kszo?? ludzi wybiera swoje d?onie. Jest kilka pozycji, w jakie mo?esz je u?o?y?. Ja u?ywam takich:

hands.gif


Mo?esz stworzy? swoje w?asne pozycje, lub u?y? tych, bez r??nicy. Kiedy zdecydjesz, gdzie go stworzy? i jak u?o?y? r?ce, mo?esz przej?? do punktu 2.

Krok 2

Wybierz swoje ?r?d?o energii.

Wi?kszo?? ludzi u?ywa energii z ro?nych miejsc do tworzenia psi balla. Mo?esz u?y? swojej energii, ale szybko si? wyczerpiesz i zm?czysz. Twoim ?r?d?em energii mo?e by? wszystko, na przyk?ad Ziemia, S?o?ce, Ksi??yc lub jaka? osoba czy rzecz. Zazwyczaj najlepszym wyborem s? planety/gwiazdy/ksi??yce, poniewa? maj? one du?o energii.

source.gif


Osobi?cie wybieram S?o?ce kiedy chc? zrobi? gor?cego psi balla - po prostu my?lenie o S?o?cu kojarzy mi si? z gor?cem. Wybieram Ksi??yc do zimnych psi balli, poniewa? jest zazwyczaj w ciemno?ciach i powoduje, ?e my?l? o zimnie. Najcz??ciej wybieram Ziemi?, poniewa? jest blisko i nie powoduje u mnie skojarze? o konkretnej temperaturze. Mo?esz wybra? COKOLWIEK jako swoje ?r?d?o. Gdy podejmiesz decyzj?, mo?esz przej?? do punktu 3.

Krok 3.
Rozpocz?cie pobierania energii z Twojego ?r?d?a.


Pobieranie energii ze ?r?d?a jest proste. Musisz jedynie wizualizowa? energi? p?yn?c? ze ?r?d?a i wnikaj?c? do Twojego cia?a lub otaczaj?c? je. Wizualizacja to wyobra?anie sobie lub symulowanie obrazu w Twojej g?owie. Mo?esz wizualizowa? cokolwiek chcesz, byle wygl?da?o to jakby? pobiera? energi? ze ?r?d?a. Niekt?rzy wol? zamkn?? wtedy oczy, inni nie. Spr?buj r??nych metod i zobacz, kt?ra na Ciebie dzia?a. Dla przyk?adu ja wizualizuj? siebie stoj?cego na Ziemi z energi? id?c? z j?dra, poprzez powierzchni? Ziemi i moje cia?o.

drawing.gif


Tylko pami?taj, ?e jest tylko przyk?ad. Mo?esz sobie wyobra?a? wszystko to co chcesz. Kilka pomys??w, kt?re w?a?nie wymy?li?em:
• Twoje ?r?d?o ma wtyczk?, do kt?rej si? pod??czasz i pobierasz energi?
• Twoje ?r?d?o znajduje si? nad Tob? i leci na ciebie energetyczny wodospad pochodz?cy ze ?r?d?a
• Twoje ?r?d?o jest nad Tob?, wyobra? je sobie jako chmur?, kt?ra ciska piorunami energii w Ciebie
• Twoje ?r?d?o karmi Ci? energi?, kt?r? zjadasz.

Jak wida?, wszystko b?dzie dzia?a?o. Kiedy pobierzesz energi? z Twojego ?r?d?a i osi?gniesz stabilny nap?yw energii (mo?e to zaj?c sekundy, mo?e minuty), przejd? do kroku 4.

Krok 4.
Ukierunkuj energi? wewn?trz Twojego cia?a do miejsca, gdzie robisz psi balla.


Teraz, wci?? pobieraj?c energi? ze ?r?d?a, skieruj j? do miejsca, gdzie ma powsta? psi ball. Kiedy si? tam znajdzie, zwizualizuj energi? wiruj?c? dooko?a w kszta?cie kuli. Ja wizualizuj? energi? okr?caj?c? si? dooko?a moich ramion i k??bi?c? si? w moich d?oniach.

handsani.gif


Oczywi?cie to nie jest dok?adnie to, co wizualizuj?, ale nie chc? sp?dza? godzin na robieniu odpowiedniej animacji. Kilka porad: kiedy wyobra?asz sobie ruch energii, wyobra? sobie, ?e to czujesz i s?yszysz. Spr?buj w??czy? w to jak najwi?cej zmys??w. Je?li wyobrazisz sobie, ?e to czujesz, s?yszysz i widzisz, wtedy wizualizacja jest mocniejsza. Gratulacj?! Robisz psi balla!

Krok 5.
Dodawanie wi?cej energii do psi balla.


Aby doda? energi?, po prostu wci?? wizualizuj energi? wp?ywaj?c? do psi balla. Mo?na to zrobi? na dwa sposoby... Po pierwsze, mo?esz sprawi?, ?e psi ball staje si? wi?kszy, a p??niej ?cisn?? go do mniejszych rozmiar?w, albo mo?esz zrobi? g?stszego psi balla, pozostawiaj?c rozmiar bez zmian. Je?li zamierzasz zrobi? psi balla wi?kszym, proponuj? oddala? i przybli?a? soje r?ce.. Uwaga - nie zmniejszasz psi balla swoimi r?kami, tylko to wizualizujesz. Tutaj przyk?ad:

grow.gif


Osobi?cie zostawiam rozmiary psi balla bez zmian, robi? go po prostu bardziej g?stym. Tutaj widzisz jak to mo?esz zwizualizowa?.

dense.gif


W?a?nie tak dodajesz wi?cej energii do swojego psi balla! Yippee :) !!!

Krok 6.
Puszczanie twojego psi balla…*ziuuuu*


Wi?c, kiedy nast?puje czas, aby wypu?ci? psi balla, wszystko co musisz zrobi? to... zostawi? go. Mam nadziej?, ?e nie przywi?za?e? si? zbytnio do niego :) ... Wi?c, gdy nadejdzie czas, pu?? go i pozw?l energii rozej?? si? w powietrzu... To wszystko.

 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Bardzo interesuj?ce, aczkolwiek dziwne. :) Nie wiem jak to zrobi?, pr?buje ca?y czas, ale jako? nie czuje w sobie przyrostu energii. :)

Pozdrawiam,
Vendeto
 

deby22

Active User
Joined
Feb 8, 2009
Messages
108
Reaction score
3
Odp: Psi-Balle.

Dla mnie jest to trudne, ale nie raz mi wychodzi. Nie wiem tylko czy to jest to.
Lubi? robi? PSI Ball'a w ???ku. Kiedy si? k?ad? uk?adam r?ce i koncentruj? si? na energii. Po jakim? czasie nie mog? zbli?y? do siebie r?k. Czuje jak by 2 magnesy odpycha?y moje r?ce.

Je?eli macie zamiar si? uczy?, to pomy?lcie o energii z wiatru. Bardzo ?atwo jest si? skupi?, po przez g??bokie wdechy wydechy. Przy tym 2 kula wydaje si? rosn??.
 

Xevis

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
836
Reaction score
54
Odp: Psi-Balle.

A kto jest autorem poradnika nie napisale?, a wiem ?e nie ty, bo takowy ju? czyta?em na jakiej? stronce o tych sprawach, ??cznie z LD.
A moja opinia na ten temat, jest taka ?e to niesamowita bzdura :).
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Psi-Balle.

Plagiat.
 
Status
Not open for further replies.
Top