What's new

Pustynne Miasto By ?osiek

Status
Not open for further replies.

?osiek

New User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Witam.
Chcia?bym przedstawi? moje pierwsze miasto, kt?re ostatnio zrobi?em. Poniewa? jest to moja pierwsza praca to prosi?bym o jakie? rady co poprawi?, co zostawi?.
Przyjm? ka?d? krytyk? lecz prosz? nie pisa? komentarzy typu: "ta praca jest do kity" itp.
Chcia?bym, ?eby?cie g??wnie doradzili mi co mam zmieni?.
Teraz pora na map?.
Ca?a mapa:
caemiasto.png

Temple D??:
templed.png

Temple G?ra:
templegra.png

Depo D??:
depod.png

Depo G?ra:
depogra.png

Par? NPC:
parnpc.png

Dzi?kuj? za wszystkie rady i komentarze.
 
B

Blackq

Guest
Odp: Pustynne Miasto By ?osiek

Mapy s?abe, u?y?e? zbyt wielu tych kaktus?w. Miasteczko wygl?da jak pod jakiego? otsa 4fun. Na wst?pie radzi?bym ci zobaczy? m?j poradnik ?adne zdj?cia map w dziele Artyku?y i Poradniki, poniewa? te zdj?cia s? za ma?e i brzydkie, trudno ocenia? map?. Tak jak m?wi?em popracowa?bym na twoim miejscu nad natur? pustynna oraz nad architektur? oraz bardziej skupi? si? na detalowaniu. Polecam przejrze? jakie? poradniki.
 

phern

Advanced User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
454
Reaction score
39
Odp: Pustynne Miasto By ?osiek

Kszta?t brzegu wygl?da bardzo nienaturalnie, jak zgnieciony placek. Staraj si? troch? po zawija? linie wody z piaskiem.
Domki zrobione troch? bez pomys?u, schody na ?rodku (przesu? raczej pod ?cian?), NPC st?oczone w jednym miejscu (gdy powiesz "hi" wszystkie si? odezw?), za du?o kaktus?w- pustynia wygl?da ?adniej, gdy jest skromna (tylko troch? ?d?be? trawy, kamyczk?w, ale nie za du?o!)
2/10
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Pustynne Miasto By ?osiek

Co do mapy
- Du?o kaktus?w brak innych Ro?lin
- Du?o kwadrat?w
- Mog?e? u?y? brzeg?w pla?owych estetyczniej wygl?daj? od tych co masz teraz
- Na 1 ss widz? pla?e mog?e? bardziej okr?g?e zrobi? ogrodzenie bojkami a nie 1 kwadrat
- Npc - Widz? ?e ju? ?le uk?adasz npc. Nie mo?esz zrobi? dla ka?dego npc inny domek? Albo cho? jeden domek dwa npc.

Wi?cej nie znalaz?em Po?wicz jeszcze
 

Bejdul

User
Joined
Mar 8, 2010
Messages
19
Reaction score
2
Odp: Pustynne Miasto By ?osiek

fajnie, oryginalnie ale:
-Za symetryczne
-Kwadratowe
-za du?o kaktus?w
-za ma?o innych ro?lin
ale og?lnie obleci :D pozdrawiam, peace
 
Status
Not open for further replies.
Top