What's new

Pytanie BOT

Status
Not open for further replies.

damianna

Active User
Joined
Feb 22, 2011
Messages
102
Reaction score
4
mam pytanie na roku sprawdzaj? czy graj? boty bo jak nie to bym na bocie jecha?

Notka moderatorska:
Zamykam - Meretve
 

OldTejdi

Senior User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
537
Reaction score
49
Odp: Pytanie BOT

Sprawdzaj?. Wiele ban?w by?o ju? na rookgaardzie za boty.
System prawdopodobnie nie sprawdza miasta tylko stan graczy, nie wa?ne gdzie przesiadujesz.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Pytanie BOT

Boty zabronione s? w ca?ym ?wiecie Tibii czyli nie wa?ne, ?e grasz na rooku lub mainie i tak zostaniesz zbanowany. Oczywi?cie s? niewykrywalne boty, ale to tylko strata przyjemno?ci z gry.
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Pytanie BOT

Og?lnie zale?y jakiego bota u?ywasz oraz jakiego skrypta masz - ja s?ysza?em ?e wystarczy ?e odpalisz Light Hacka czy "Name CHangera" to mo?esz si? liczy? z banem chod? to mo?e by? nie pewne.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Pytanie BOT

Og?lnie zale?y jakiego bota u?ywasz oraz jakiego skrypta masz - ja s?ysza?em ?e wystarczy ?e odpalisz Light Hacka czy "Name CHangera" to mo?esz si? liczy? z banem chod? to mo?e by? nie pewne.

Nie ma to znaczenia. Bot to bot wi?c nie wa?ne czy u?yje light hacka, name changera czy nawet outfitera. Wspomaganie sobie gry jest zabronione.
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Pytanie BOT

Nie ma znaczenia gdzie bocisz, czy na rooku' czy na meinie. Bocenie jest nielegalne. Po za tym nawet jak by Ci? z?apali to dostaniesz bana na jaki lvl 8? ;d
 

Astra Shooter

Active User
Joined
Jan 23, 2010
Messages
60
Reaction score
6
Odp: Pytanie BOT

Nie ma znaczenia gdzie bocisz, czy na rooku' czy na meinie. Bocenie jest nielegalne. Po za tym nawet jak by Ci? z?apali to dostaniesz bana na jaki lvl 8? ;d

Bocenie jest nielegalne ;x, powiedz to 80 procentom Tibijskich graczy :) , nie koniecznie, ?e na rooku to odrazu 8, jest wielu rookstayer?w co wybocili 40+ levele, i ?adna kara ich nie spotka?a.
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Pytanie BOT

Nie ma to znaczenia. Bot to bot wi?c nie wa?ne czy u?yje light hacka, name changera czy nawet outfitera. Wspomaganie sobie gry jest zabronione.

Wiem ale niekt?rzy przez rok bocili i bany nie dostali a niekt?rzy po 1 mass banie dostaj? bana.
 
Status
Not open for further replies.
Top