What's new

Pytanie o trojana. Prosz? o pomoc.

Status
Not open for further replies.

Klyyto

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
112
Reaction score
2
Witam. ??i?gn??em plik z trojanem. Nazywa si? on Trojan.MulDrop1.39679
Mam pytanie czy dzi?ki temu trojanowi ktos moze go uzywa? na moim kompie jak by to by? keylogger?
Czy mo?e on wyrz?d?i? wi?ksze szkody? zapisany jest on w pliku dll.

Bardzo prosz? o odpowied? ludzi kt?rzy si? na tym znaj?. Gdy? ja sie nie znam ;(.

Nie potrzebuj? tutaj nabijaczy post?w kt?rzy nie wiedz?c na ten temat b?d? si? wypowiada?.
Jest to dla mnie wa?ne. Za pomoc daje repa , plusa czy co tutj jest (juz zapomnia?em :p)
 

Morlok12

Advanced User
Joined
Aug 22, 2008
Messages
263
Reaction score
12
Odp: Pytanie o trojana. Prosz? o pomoc.

Powiem ci tak jest to keylogger.Pewne ?ci?ga?e? elfbota i w nim w plikach dll jest on, niewiadomo do czego on jest przeznaczony ale pewnie tylko do wyci?gni?cia z twojego komputera danych o tibi ( chodzi mi o passy ).
Mo?liwe ,?e ten keylogger ju? nie dzia?a ,bo sam ju? wiesz ze elfbota ju? nie produkuj? i niekt?re zosta?y linki po prostu w internecie a projekty z takimi keyloggerami upad?y lub te osoby po prostu przesta?y hakowa?.

Je?eli nie grasz na rl to mo?esz sobie odpala? tego bota z keyem sam wsumie kiedy? jak gra?em na otsach bo mia?em elfbota z keyem i u?ywa?em go.
Ale je?eli masz jakie? wa?ne dane na kompie np. logujesz si? na konta internetowe gdzie masz jakie? pieni?dze to radze ci to usun?? i przeskanowa? porz?dnie komputer.

Je?eli chcesz jakie? programy to przeskanowania kompa napisz na pw ^^
Nied?ugo napisze poradnik dotycz?cy usuwania trojan?w/keylogerr?w.

Do pana ni?ej kt?ry napisa? posta :
Nie polecaj mu program?w kt?re s? stare i ju? si? ich praktycznie nie u?ywa.Jak si? nie znasz to nie wypowiadaj.
 
Last edited:

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Pytanie o trojana. Prosz? o pomoc.

Nie w??czaj dziadostwa. Przeskanuj kompa combofixem, lub hijackthis, nie kupuj keyfindera poniewa? g?wno wykrywa. Poszukaj innego elfa (je?eli to on)
 

Sinettt

Active User
Joined
May 4, 2011
Messages
104
Reaction score
2
Odp: Pytanie o trojana. Prosz? o pomoc.

Tak popieram nie wiadomo jak dzia?a ten wirus mo?esz mie? ?e pewnego dnia zamiast pulpitu zobaczysz niebieski ekran .
 
Status
Not open for further replies.
Top