What's new

Pytanie?

Status
Not open for further replies.

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Ot?? dawno temu ju? zacz??em si? zastanawia? nad dzia?aniem systemu ban?w na zmienne IP (non-steam) w counter-strike. No i tak my?la?em jakby to tak omin?? lub przynajmniej rozgry?? jak to dzia?a. Moje prace poch?on??y kilka miesi?cy. Moje zdolno?ci pos?ugiwania si? komputerem pomog?y mi w moich rozmy?laniach i trafi?em. Oczywi?cie gotowego sposobu nie podam nikomu, chocia? i sam go nie b?d? wykorzystywa?, zreszt? wymaga jeszcze troch? ulepszenia. Tyle tytu?em wst?pu.
Moje pytanie brzmi: "Czy co? mi grozi je?li podam do internetu dok?adny przepis na omini?cie ban?w?".
Dodam tylko ?e m?j spos?b nie polega na zaatakowaniu serwera i usuni?ciu odpowiednich wpis?w z listy ban?w (co jest trywialnie proste, aczkolwiek ju? nielegalne i nie chc? si? w to bawi?). Wszystkich sztuczek dokonuje si? tylko na zbanowanym komputerze.
 

Grzechu

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
1,263
Reaction score
93
Odp: Pytanie?

Wiesz... to jest troch? ci??ka sprawa. Ale radz? zachowa? to tylko dla siebie, b?d? powiadomi? admina o tym b??dzie(oczywi?cie za op?at?)
 

Wilku1996

Advanced User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
240
Reaction score
8
Odp: Pytanie?

Zapewne ci chodzi config ale lepiej tego nie udost?pniaj bo b?dzie wi?ksza plaga cziter?w.
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Pytanie?

Admin za ka?dym razem gdy tam wejd? od razu mnie banuje i nie da nic sobie wyja?ni?, a zanim b?d? ponownie m?g? tam wej?? to co najmniej kilkana?cie minut zajmuje.

@UP
Tu nie chodzi o config, chocia? m?j spos?b wymusza jakoby operacje na nim.
 

Kamcius14

Active User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
114
Reaction score
4
Odp: Pytanie?

Wystarczy ze zmienisz IP jezeli masz zmienne i po robocie
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Pytanie?

@UP Nie prawda, chocia? m?j spos?b mo?e nie dzia?a? ze sta?ym IP poniewa? wiele plugin?w banuj?cych korzysta jeszcze z banowania IP, tak na dodatek.
 
Status
Not open for further replies.
Top