What's new

quest na nose ring?

Status
Not open for further replies.

Infinity

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
594
Reaction score
102
Odp: quest na nose ring?

Kolejjny lipny update Cipsoftu. Zamiast ulepsza? - pogaraszaj?. Ale nie mam do nich ?alu, wi?cej ludzi przechodzi na OT Servery ;)
 

Xerixxeon

User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
23
Reaction score
1
Odp: quest na nose ring?

a gdzie pisze, ?e wybi?es juz 5k mino? Jaki? komunikat co?, albo jak np botujesz a juz masz za sob? 5k mino i nie ma cie przy kompie?
 
Joined
Jan 30, 2009
Messages
31
Reaction score
1
Odp: quest na nose ring?

a gdzie pisze, ?e wybi?es juz 5k mino? Jaki? komunikat co?, albo jak np botujesz a juz masz za sob? 5k mino i nie ma cie przy kompie?
Licznik jest w Quest logu.

Taa, po tym que?cie sprzedawcy z allegro.pl dostan? po nosie, itemy b?d? tanie, wi?c kto b?dzie kupowa? CC?

To chyba by?o zamierzone. ;p
 

Mroziu

New User
Joined
Aug 1, 2009
Messages
7
Reaction score
4
Odp: quest na nose ring?

Troche przez to popsuli Tibie, tak samo jak przed tym update, czyli ze golden bootsy, great axy i inne rare mozna loocic.. Troche Tibia na tym ucierpiala i jeszcze to z Nose Ringiem.. Juz CipSoft lekko przesadza z tymi updatami, pogarszaja gre. Niedlugo Tibia stanie sie OTSem 4fun o_O
 

Nervana

User
Joined
Jul 30, 2009
Messages
17
Reaction score
1
Age
40
Odp: quest na nose ring?

na nose ringa musisz ubi? po 4k KA?DEGO RODZAJU minotaur?w... a nie np 4k minosow.

Pozdroooo ;DD
@up
Ju? jest OTSem od kiedy wprowadzili trainery ^^
 

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: quest na nose ring?

Kolejjny lipny update Cipsoftu. Zamiast ulepsza? - pogaraszaj?. Ale nie mam do nich ?alu, wi?cej ludzi przechodzi na OT Servery ;)

Dok?adnie, z update na update Tibia staje si? coraz gorsza, ludzie wol? gra? na OT ni? na RL Tibii, sam przesta?em gra? na rl i przerzuci?em si? na ots, ale ma?e dzieci lub h lvle nadal graj? na rl, niekt?rzy dla zabicia czasu, nie kt?rzy no life ;d
 

Xerixxeon

User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
23
Reaction score
1
Odp: quest na nose ring?

Ale wiesz co, niby za 2k hydr masz jakiegos tam bosa. To te? mam 117rp bije hydry codzinnie i w Quest log nie mam zadnego licznika.

;/
 

deby22

Active User
Joined
Feb 8, 2009
Messages
108
Reaction score
3
Odp: quest na nose ring?

Nervana said:
na nose ringa musisz ubi? po 4k KA?DEGO RODZAJU minotaur?w... a nie np 4k minosow.
Nie ka?dego rodzaju, tylko ??cznie i nie 4k, tylko 5.



Xerixxeon said:
Ale wiesz co, niby za 2k hydr masz jakiegos tam bosa. To te? mam 117rp bije hydry codzinnie i w Quest log nie mam zadnego licznika.

;/
Trzeba pierw zacz?? dany quest i npc.


Jak ju? pisa?em troch?, ?le zrobili robi?c ten quest ( z minosami), ale inne to co innego. Co z questem na 500 Gs'?w. Co z hydrami? To jest dobre, ale za bardzo ulepszyli dla noob?w, bo taki kozaczek zrobi se noob chara ustawi na ca?o noc na mino, nast?pnego dnia wstaje bije bossa i tak w k??ko. Zrobi lvl 41~ to zak?ada nowego chara. Mo?na w ten spos?b si? dorobi?, ?e hej.
 

Proviant

Active User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
55
Reaction score
16
Age
26
Odp: quest na nose ring?

Beznadziejnie nied?ugo wpadn? na pomys? ?eby zrobi? Train Monki na Real Tibii.:down:
 

deby22

Active User
Joined
Feb 8, 2009
Messages
108
Reaction score
3
Odp: quest na nose ring?

Jak by? nie wiedzia? ju? to zrobili, ale to nie s? train monki, tylko jakie? potwory, kt?re nie mog? si? rusza?, bija bardzo ma?o i maj? dobry def i bardzo du?o ?ycia. ?eby si? do nich dosta? trzeba mie? 120~ lvl, pacc i nale?y przej?? quest, wi?c troch? lipa.

?eby nie by?o OFF TOPA, to mam pytanko. Jaki quest (z ca?ego tego zbioru) polecacie dla palka, a jaki dla knighta(bardziej zale?y mi na knighcie, bo nim obecnie gram).

I jeszcze 1, dla mnie ten ca?y quest z minosami powinien wej?? tylko dla pacc, bo wtedy cena nie by?? by a? taka niska.
 

Fisch

Active User
Joined
Aug 4, 2009
Messages
52
Reaction score
2
Odp: quest na nose ring?

Hmm znalaz?e? pytanie na odpowied?. Ciekawe.
Teleport pojawia si? ko?o Ciebie po zabiciu tych 5k minos?w.

To mnie kolego dobilo :p
Kiedy juz zabijesz te 5k minosow, wracasz do Budrika, zdajesz raport z misji, i idziesz pod ta wieze z minosami, tam na -2, na poludniowej stronie, jest tp do "mieszkania" The Horned Foxa :)
Sam zrobilem owa misje :D
 

adirexxx

User
Joined
Dec 17, 2008
Messages
42
Reaction score
15
Odp: quest na nose ring?

Tak...



to link do zbioru tego questa... Wszystkie misje :)

POZDRAWIAM!

OMG :D Naprawde dobijajace ;p Nie lubie jak ktos wypowiada sie o czyms o czym nie ma pojecia, a potem inni pope?niaja g?upie b??dy przez t? osobe... :)
 

daneq121

User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: quest na nose ring?

lol nie ma ?adnych misji s? bossy i tyle
 

deby22

Active User
Joined
Feb 8, 2009
Messages
108
Reaction score
3
Odp: quest na nose ring?

lol nie ma ?adnych misji s? bossy i tyle
LOL?
Si? nie znasz to si? nie wypowiadaj!
Jest to quest, kt?ry polega na zabiciu danej liczby potwor?w, w niekt?rych przypadkach do uko?czenia potrzebna jest walka z bossem. I to w?a?nie dla tego ludzie chodz? na te questy, bo z bossa cz?sto lota si? co? dobrego. TO JEST QUEST!!
 
Joined
Jun 19, 2009
Messages
48
Reaction score
4
Odp: quest na nose ring?

lol nie ma ?adnych misji s? bossy i tyle

Chyba cz?owieku chyba nie jeste? z up'ami do przodu... Je?li zabijesz 5k minos?w ubijasz Bossa The Horned Fox i lootujesz z niego Nose ringa. I Dodam ?e tego questa mozna chyba wykonywac xxx razy.
 

daneq121

User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
22
Reaction score
0
Odp: quest na nose ring?

id?cie do kazo i tam jest boss minos?w i zobaczycie ?e nie trzeba questa
 

sowyr

User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
14
Reaction score
0
Odp: quest na nose ring?

Przepraszam ze dr??? ca?y czas ten sam temat ale ostatecznie jak to jest?

-idziesz zabijasz 5k mino (wszystkie rodzaje)
-wracasz do npc zg?aszasz raport i on ci ka?e i?? zabi? bossa?
-A gdzie jest ten boss? i czy to czasami nie jest tak? ?e trzeba czeka? na foxa tak jak dawniej i go zabi??
-je?eli nie trzeba czeka? to prosz? do??czy? jak?? mapk? lub opisa? drog? do tego bosa.
poniewa? zabi?em 5kmino i jestem ciekaw jak tego bossa zabi?.
 

Maly3008

Active User
Joined
Mar 11, 2009
Messages
73
Reaction score
3
Odp: quest na nose ring?

Zabijasz 5k minos?w (masz to w quest logu) idziesz za tp pod g?r? minos?w ko?o kopalni dwarf?w i masz 10 minut ?eby zabi? bossa. Jak kto? chce to tu s? wszystkie misje jakie mo?na wykona?:

@Mysterio110
Tego Questu nie da si? wykona? xxx razy bo jest ograniczenie, misje mo?na wzi??? od 1 do 40 lvlu p??niej ju? si? nie da.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top