What's new

Quest Na Stronie accmakera

Gangstabanga

Advanced User
Joined
Aug 26, 2009
Messages
279
Reaction score
13
Age
34
Witam, wie kto? mo?e jak zrobi? quest na stronie ?
wi?c tak klikamy na stronie na High Scores potem na gracza i s? wyswietlane quest na stronie jakie wykana? a jakie nie wykona? zaznaczone zielonym haczykiem kt?re wykonal ja posiadam na stronie tylko 3 quest scren ni?ej
questwl.jpg

jak wida? sa na stronie tylko 3 quest'y mam ich wi?cej dlatego moje pyatnie brzmi jak je doda? wiecej tych quest?w na stronie i jak zrobi? ?eby po wykonaniu tego questu odblokowa?y sie na stronie zielonym haczykiem scren ni?ej mniej wi?cej oco chodzi:
quest2.jpg
 
Joined
Feb 11, 2010
Messages
40
Reaction score
1
Odp: Quest Na Stronie accmakera

Mi te? by sie to przyda?o mo?e kto? powie jak to zrobi? HELP
^^^^^^^^^^^^^^^REFRES^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 

PePE3494

Active User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
61
Reaction score
3
Odp: Quest Na Stronie accmakera

Zak?adaj?c, ?e masz acc makera na xamppie to tak:
-Wchodzisz w xampp\htdocs\config\config.php
-otwierasz i szukasz linijk? $config['site']['quests'] = array('Annihilator' => 100,'Demon Helmet' => 5010,'Pits of Inferno' => 6010); // list of quests, 'questname' => storage-id,
-twoje numery po questach mog? si? r??ni? od moich ale jak chcesz dopisa? nowy to za " 'twoim ostatnim questem' => "i jego storage id" " robisz przecinek i wpisujesz jego nazw? oraz storage id. U mnie wygl?da?o by to tak:

$config['site']['quests'] = array('Annihilator' => 100,'Demon Helmet' => 5010,'Pits of Inferno' => 6010,'NAZWA QUESTA => STORAGEID);

Aby znale?? storage id swojego questu, otwierasz pliki w swoim silniku, kolejno
Data->Actions->Scripts->Quests
Znajdujesz quest, kt?ry Ci? interesuje, otwierasz notatnikiem, szukasz linijki z skrzynk? z nagrodami np.

if item.uid == 5941 then
queststatus = getPlayerStorageValue(cid,5941)
if queststatus == -1 then
doPlayerSendTextMessage(cid, MESSAGE_INFO_DESCR,"You have found a Glacier Mask.")
doPlayerAddItem(cid,7902,1)
setPlayerStorageValue(cid,5941,1)
else
doPlayerSendTextMessage(cid, MESSAGE_INFO_DESCR,"It is empty.")
end

I kopiujesz storage id czyli to ?rodkowe w nawiasie w linijce setPlayerStorageValue(cid,5941,1)
w moim przypadku jest to 5941.
Dzi?kuj?, my?le, ?e pomog?em je?li nie to pisa?! :confused:
 
Top