What's new

[Quilla] Push against the enemy !

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Siemacie, na wst?pie chcia?bym powiedzie?, ?e za?o?y?em nowy temat o Quilli poniewa? w poprzednim kompletnie nic si? nie dzieje, ch?opaki chyba po prostu przestali gra?, poza tym chcia?em stworzy? i tak oddzielny temat, dla os?b kt?re ch?tne by?yby pogra? ze mn?, mo?e w przysz?o?ci pomy?li si? nad jak?? gildi?, huntami itp. P?ki co mam tam dwa konta, na obydw?ch pacc z czego najbardziej przejmuje si? gr? knightem, a reszta postaci to po prostu noob chary, z kt?rych korzystam gdy brakuje mi staminy :) Celem tego wszystkiego jest po prostu dobra zabawa, zabicie czasu i podbicie mojego rekordu LVL'a kt?rego mia?em dotychczas na real tibii(nawet nie m?wi? jaki to lvl, bo a? ?al dupe ?ciska) no wi?c, p?ki co screeny mog? nie by? zbyt ciekawe lecz my?l?, ?e to si? rozwinie. Mam do was tylko jedno pytanie i przechodz? do dodania zdj??. Wi?c, jaki program mogliby?cie mi poleci? do robienia ss'?w? Chce ?eby program by? prosty w obs?udze, ?e poprzez klikni?cie zrobi mi SS'a i b?d? mia? go ju? zapisanego. Najlepiej jak b?dzie w nim mo?liwo?? wybrania obszaru kt?ry ma by? "fotografowany" ?eby zdj?cia nie r??ni?y si? wielko?ci? bo narazie wygl?da to hmmm, nie zbyt przyjemnie. No i jeszcze przyda?by mi si? program do przerabiania zdj??, jakie? minimalne efekty, przer?bki, napisy i w sumie nic wi?cej. Dobra, zapraszam do ogl?dania ;)



Awanse, par? ich by?o ale dupy nie urywa.. w ko?cu szale?stwa na takim poziomie jako tako nie ma.​
YArES2N.png



KByCn7V.png



wUPfF8d.png



xEBeJm8.png



2Il4QAi.png



xuMNqnF.png



7cg8A9O.png



m3TsBWn.png



qHSw96m.png



mpXYXJJ.png



V1vGWB1.png



TKae24a.png



wDpaa8i.png



bOqAxWe.png



LbBM6Jr.png



z6mhX4i.png



kkccwsw.png



TOzmsN2.png



X4MZRF7.png



4JNul03.png



PswFuSU.png



ZtYfwdJ.png



301yBp8.png





Marny loocik z boss?w tarantul :)
kLIKsdj.png



PLfAY6k.png



qjt3ApK.png



Stan konta,hyhy:​
63wH0YR.png



No i takie ma?e PK z noob?w(Druid 35 mlvl, 20 lvl. Palek 27 lvl 70/70)
kR2s0R6.png



UFCO75t.png



DothcBm.png



z3i8OYz.png
 

Lycabete

User
Joined
Nov 26, 2014
Messages
10
Reaction score
0
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

Je?eli szukasz programu do retuszu, stawiam ?e darmowego to GIMP. Je?eli mniej ogarniasz si? na tych sprawach to Photoscape jest okej, albo jaka? Picasa. Na google poszukaj programy do SS :)
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

Z tymi programami do SS to r??nie bywa, wol? jaki? sprawdzony.
Mhm, poszpera?em i postawilem na photoscape , oto efekt. Co my?licie?
c5UdGET.png
 

Lycabete

User
Joined
Nov 26, 2014
Messages
10
Reaction score
0
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

Maj?c monitor z dobrymi kolorami i pod?wietleniem, oczy bol?, za jasno. Odpisz w moim temacie :)
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

Mo?e by? ciekawie, ale serwer to QUILIA, a nie QUILLA.
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

@Up
haha to mnie teraz zszokowa?e?.. Nawet nie zwr?ci?em uwagi :p
Ale czy to wa?ne, przekaz zrozumia?e? :)

@topic
Aktualnie regeneruje stamin? bo zosta?o 15h wi?c jak b?dzie full zabieram si? za expienie ;)
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

Co do programu to raczej mu chodzi?o o:
Wi?c, jaki program mogliby?cie mi poleci? do robienia ss'?w? Chce ?eby program by? prosty w obs?udze, ?e poprzez klikni?cie zrobi mi SS'a i b?d? mia? go ju? zapisanego. Najlepiej jak b?dzie w nim mo?liwo?? wybrania obszaru kt?ry ma by? "fotografowany" ?eby zdj?cia nie r??ni?y si? wielko?ci?

Screenshooter'a sobie ?ci?gnij z opcj?, kt?ra odrazu mo?e te? uploadowa? screeny na ich w?asny host =)

Powodzenia, wbij setk? mo?e zacznie co? si? dzia? - narazie jak sam napisa?e? "Dupy nie urywa".
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

@Rews
W tym problem, ?e screenshooter jak robi ss'y to z chujow? jako?ci?..

@Topic
Dzisiaj wbi?em dwa levele, 49 zapomnia?em uchwyci? ale 50 ju? tak ;) Na dzi? ko?cze z expem, bo wiecie.. pi?tunio :wink:

SEpMlvB.png
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

No wi?c tak, przez sobot? wbi?em tylko dwa levele bo te? mia?em troszk? zaj?ty dzie? ale od dzisiaj ju? gram normalnie ;) Jakie? propozycj? na co m?g?bym i?? expi?? jakie? taski? czy co?? Zanied?ugo poka?e wam screeny z quest?w, bo nawet deserta nie mam zrobionego xd

Ta6JRS0.pngp


BV9qMFH.png
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

Akurat masz lvl 52-62 wbijesz jakby? zrobi? 3x task na piraty (3000 do zabicia) - je?eli korzystasz z bota, mog? podes?a? full afki (bbot).
oraz sam profit, na swoim serwerze (Celesta) si? wyci?ga min 1.2kk z tych trzech task?w =)
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

Taki w?a?nie mia?em zamiar, mam ju? dost?p do raymonda. Problem jest tylko w tym, ?e nie mam pirate boots?w i musz? czeka? , a? kto? b?dzie mia?. Wi?c p?ki co siedz? jeszcze na humanach.

@ Dzisiaj co? szybko idzie, przewa?nie by?o zawsze tyle bot?w ?e maksymalnie dochodzi?o mi do 50k/h expa a dzisiaj uda?o mi si? wyci?gn?? 85k/h
qrnm5Lt.png
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

mi do 50k/h expa a dzisiaj uda?o mi si? wyci?gn?? 85k/h
Nie zbyt chyba zadowalaj?ce? W sumie na 60 lvl'u, b?dziesz mia? miejsce (jedynie czasem wyjdziesz na +), ale fajnie si? expi i dochodzi do 250k/h z premk? EKIEM SOLO mutated tigery pod aren?.
Jedynie co to musisz lurowa? po 3-4 i z exori =) (Przyjemnie si? expi)
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

No nie zbyt zadowalaj?ce ale co poradz?. Teraz w sumie nie mam kompletnie pomys?u gdzie m?g?bym expi? do tego 60 lvl'a :/
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

@Rews
W tym problem, ?e screenshooter jak robi ss'y to z chujow? jako?ci?..


?
Za free masz jakosc jpega 85%. Jak chcesz lepsza jakosc to platna wersja za jakies 9 zl / miesiac.
Upload od razu na serwery, linki od razu skopiowane, albo mozesz kopiowac z programu bez problemu.
Mozesz robic screen calego ekranu, recznie wybierac konkretny obszar w trybie szybkim lub dokladnym albo ustalic dany obszar i robic za kazdym razem screeny z niego.
Ogolnie polecam ;P

@top
50 exp/h na godzine na takich miejscowkach? Masakra. Ja tam bez staminy na 30 levelu druidem wyciagalem 80k+ ;P Z premka 120k a jeszcze jak byl double exp i premka to ponad 250k xD
Co prawda wastujac, ale kto patrzy na waste w tych czasach na takich poziomach? Nawet na nowych swiatach farmy botow napierdzielaja od poczatku i mozna tanio dostac hajs zeby sie wybic z poziomem. A odrobi sie w momencie jak juz sie ten poziom bedzie mialo, takze...
W sumie knight ma slabo z expem jak widac. Musial bys miec skille ze 120/120 i brak limitu levelowego na broniach zeby sensownie grac knightem...
Co do expa rob piraty albo od razu sie wbijaj na zmutowane kociaki pod arena, bo tam nawet na wejsciu na ratach wyciagniesz pewnie lepszy exp xD
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

Wiem, korzysta?em kiedy? z screenshootera, ale ta jako?? mnie odstraszy?a. A nie wiem czy mam ochot? za to p?aci?.
Exp na humanach zosta? ju? porzucony gdy? uda?o mi si? dorwa? w ko?cu pirate bootsy
RNRhvXY.png


Aktualnie robi? pierwszego taska, ciekawe jaki b?dzie loocik ;). ?apcie jeszcze awanse.

gOG9k5e.png

UZy7VWa.png
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

teraz za bardzo kuje w oczy, powodzenia w prowadzeniu tematu. oby? si? za szybko nie zniech?ci?;)
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

Faktycznie, ten m?j laptop ma takie zjebane kolory, ?e idzie si? zesra?. Postanowi?em, ?e nie b?d? w og?le przerabia? tylko wycina? i po problemie. Mo?e wyj?ciem z tego b?dzie po prostu kupienie utevo luxa, ?eby by?o co? na tym wida? i tyle XDD

61fz6TK.png


Pierwszy task done i taki efekt ;)
anaCRTT.png



Questy do zrobienia:
Desert quest (xd)
A Father's Burden Quest
Appease the Mighty Quest
Banshee Quest
Black Knight Quest
Bright Sword Quest
Blue Djinn Quest
Crusader Helmet Quest
Deeper Fibula Quest
Fire Axe Quest
Green Djinn Quest
Into the Bone Pit Quest
Koshei the Deathless Quest
Mad Mage Room Quest
Necromancer Quest
Naginata Quest
Nomads Land Quest
Orc Fortress Quest
Paradox Tower Quest
Sam's Old Backpack Quest
//
Jeszcze jakie? propozycje?
 
Last edited:

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

A my?la?e? o tasku na necro ;) ?
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

A my?la?e? o tasku na necro ;) ?
Nie polecam, jak dla mnie wielka strata czasu za g?upie np. 600k na Cele?cie (tutaj nie znam ceny :/)
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: [Quilla] Push against the enemy !

Z tego co widz? bardziej op?acaj? mi si? piraty gdy? loot z nich to jakie? 20-30k + loot z bossa kt?ry aktualnie na markecie jest za 1.7kk ;)
 
Top