What's new

Ranga dla najbardziej aktywnych pisaczy

Status
Not open for further replies.

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Witam, Mam propozycj? :)
Co o tym my?li ekipa tnetu ?eby za?o?y? range dla ludzi najbardziej aktywnych na forum, g?ownie chodzi mi o to ?e kolor nicku si? zmieni wtedy b?dzie ?adnie wida? kto jest najbardziej aktywny (Oczywi?cie wiem mnie to nie dotyczy bo ja tylko na kompy i informatyka operuje z g?ry m?wie) ale my?l? ?e inni te? byli by za ci co pisz? ile? tam post?w dziennie :)
 

tarta

Active User
Joined
Dec 4, 2009
Messages
72
Reaction score
0
Odp: Ranga dla najbardziej aktywnych pisaczy

jestem za
najaktywniejsi powinni dostawa? rangi
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Ranga dla najbardziej aktywnych pisaczy

Szanowni "aktywni pisacze" (poprawnie pisze si? pisarze...) nie zauwa?yli?cie, ?e jest ju? ranga Aktywny? Po pierwsze posty maj? by? warto?ciowe i bez b??d?w typu pisacze. Uprzedzam Ci?, ?e jeszcze sporo si? napracujesz zanim zdob?dziesz t? rang?. Oj, sporo.

@down
I ch** mnie obchodzi twoja gwara pajacu. Pole? do Angli i powiedz im, ?e niech si? pier**l? jak polskiego nie znaj?. Masz tak? nieziemsk? ?redni? i takie warto?ciowe posty, ?e co najwy?ej sobie mo?esz je w dupe wsadzi?.
 
Last edited:

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Ranga dla najbardziej aktywnych pisaczy

jestem ze ?l?ska wi?c dla mnie pisacze to ca?kiem normalna rzecz ;] je?li ci co? nie pasuje nie czytaj bo je?eli nie znasz gwary to tw?j problem, ja takiej rangi nie zauwa?y?em ?eby kto? mia? a jest pare takich os?b co ma ?redni? pisania post?w dziennie 2 a to du?o bo ja mam 0,40% a wypowiadam si? tu dziennie
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Ranga dla najbardziej aktywnych pisaczy

Dolmet said:
a jest pare takich os?b co ma ?redni? pisania post?w dziennie 2 a to du?o

2 posty dziennie to du?o? To nie wi?cej jak 5 minut sp?dzone na forum, wi?c jak mo?na powiedzie? o takiej osobie, ?e jest aktywny? Z reszt? nie licz? si? posty a ich sens. Ty nawet interpunkcji nie u?ywasz, wszystko ciurkiem bez kropek i przecink?w. Drags ma racj?, pomys? dupa. My?l dalej.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Ranga dla najbardziej aktywnych pisaczy

ale my?l? ?e inni te? byli by za ci co pisz? ile? tam post?w dziennie :)

B?dzie wtedy taka sama sytuacja jak w przypadku post?w na sb... Ludzie b?d? bezsensownie spamowa? i pisa? g?upoty, aby tylko dosta? range.

Jestem przeciw.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Ranga dla najbardziej aktywnych pisaczy

Jest ranga aktywny, kt?ra otrzyma? mog? osoby, kt?re s? aktywne na forum i odzywaj? si? codziennie - nie, nie chodzi mi o 2 posty w ci?gu dnia, bo ja wi?cej pisz?. Dodatkowo, sama aktywno?? to nie wszystko - trzeba jeszcze pisa? z sensem i pisa? dosy? poprawnie - nie czepiam si? gwary, lecz tego, jak niekt?rzy pisz?, bo nie ogarniaj? poprawnej polszczyzny.

Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top