What's new

Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w i t?umaczy

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Witam,
wsp?lnie z ekip? pracuj?c? nad reaktywowanym serwerem RPG - RA (Ranger's Arcani) postanowili?my, ?e warto spr?bowa? szcz??cia w dziale ,,Zespo?y''. Mo?e zaczn? od og?lnego przedstawienia sprawy:

Ranger's Arcani by?o jednym z czo?owych projekt?w RPG - oferowa?o ca?kowicie zmienione(r?wnie? graficznie) outfity, czary, przedmioty, wiele element?w otoczenia, a tak?e wiele innych system?w. Niestety, projekt upad? po tym, jak zesp?? nie by? w stanie znale?? czasu na kontynuowanie. Tak czy inaczej, by?o tak zaledwie przez 2 miesi?ce, po czym ekipa ponownie si? zebra?a i pracowa?a ??cznie rok w ukryciu, aby ustrzec si? przed wszelkimi komentarzami typu ,,nie wyjdzie''. Teraz jednak my?l?, ?e zrobiona jest ju? wi?kszo?? rzeczy, oczywi?cie nie b?d? m?wi?, ?e start za kilka dni, bo najprawdopodobniej w okresie letnim, ale wiem, ?e jak na tak ogromny projekt, ilo?? gotowych cz??ci jest po prostu ogromna. To nie dzia? od prezentacji serwera, wi?c na tym zako?cz?. My?l?, ?e o nowych informacjach dowiecie si? wkr?tce.

Zesp?? sk?ada si? z czterech pixelartyst?w(Yacoob, Skrobacz, dami1310, Shikate, wiele pom?g? r?wnie? Hanzo/Anevis), trzech pisarzy(Samna, Yacoob, Spartakus), oraz mappera MasterHuligans a oraz mappera i skryptera w jednej postaci - Oskara. Nad projektem pracowa?a niezliczona ilo?? os?b, kt?rych liczba wynosi z pewno?ci? kilkadziesi?t. Byli to mi?dzy innymi Tw?jkaprys, Yondaime, ...

Jak wida? zesp?? jest rozleg?y, jednak wci?? do zrobienia pozostaje cz??? mapy. Potrzebny jest wi?c dodatkowy mapper do przyspieszenia prac. Czego wymagamy? Tutaj wz?r:

Nick:
Przyk?adowe prace:
Do?wiadczenie:

Nie ma co owija? w bawe?n? - szukamy os?b naprawd? zaawansowanych. Wi?cej informacji o serwerze przeka?? dla ch?tnych mapper?w, kt?rzy s? zainteresowani projektem.

Dzi?kuj? :)

Aktualizacja
Szukamy r?wnie? t?umaczy pos?uguj?cych si? zaawansowanym angielskim, kt?rzy b?d? w stanie prze?o?y? zadania i tym podobne w?a?nie na ten j?zyk :)
 

Dave159

User
Joined
Dec 2, 2011
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

A powiedz mi czy to normalna tibia czy jakis Pokemon albo Naruto ; o
 

Yacoob

Active User
Joined
Oct 4, 2013
Messages
64
Reaction score
5
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

To nie jest ani Pokemon, ani Naruto, a tym bardziej Tibia. Sprostuj?, chodzi tutaj o stylistyk? prawie jak Tibia, jednak RA fabu?? posiada i to bardzo dobr? moim zdaniem w odr??nieniu od Tibii, w kt?rej jest jej brak.
Tak, Tibio podobne ;)
 
Last edited:

Dave159

User
Joined
Dec 2, 2011
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

To nie jest ani Pokemno, ani Naruto, a tym bardziej Tibia. Sprostuj?, chodzi tutaj o stylistyk? prawie jak Tibia, jednak RA fabu?? posiada i to bardzo dobr? moim zdaniem w odr??nieniu od Tibii, w kt?rej jest jej brak.
Tak, Tibio podobne ;)

Mo?esz mi pokaza? mniej wiecej jak to wygl?da? Mo?e pomog? bym mappowa?.
 

Samna

Active User
Joined
Apr 1, 2013
Messages
101
Reaction score
9
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

A powiedz mi czy to normalna tibia czy jakis Pokemon albo Naruto ; o

po prawdzie ka?da gra, kt?ra ma namiastk? Tibi jest tibipodobna, ale... RA posiada w?asn? fabu??, jak ju? wy?ej wspomniano. 3/4 "rzeczy" trzyma si? fabu?y, ma swoje wyja?nienie, opis. Nie m?wi?, ?e nie ma b??d?w bo na pewno posiada, ale staramy si? je na bie??co poprawia? i doskonali? gr?.

Tak naprawd? w RA ka?dy znajdzie co? dla siebie - je?li wci?gnie go fabu?a - mo?e post?powa? wg niej. Je?li kto? lubi si? naparza? z innymi graczami - mo?e si? naparza? z innymi graczami, ale... (no i tu nie zdradz? co :D). Je?li kto? lubi zabija? potwory i odkrywa? tajemnice - oczywi?cie mo?e to robi?, jednak?e nie spotka si? z zadaniami typu: id? i zabij 200 szczur?w, bo nikt w rl ?yciu nie m?wi ile masz tego konkretnie wyt?pi?.

Tak?e je?li kto? ma talent i troch? do?wiadczenia w mappingu + nie straszna mu praca i konstruktywna krytyka (bo nikt w naszym zespole nie s?odzi sobie i nie wskakuje nikomu do d....) to zapraszamy.
 

Samna

Active User
Joined
Apr 1, 2013
Messages
101
Reaction score
9
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

C??, nie odbiegajmy od tematu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mapper?w do wsp??pracy :)




P.S.
Mog?e? szykate chocia? powiedzie? to bym nie pisa? tym dziesi?tkom os?b co mnie m?czy?y, ?e tego gunfa ju? nie ma i nie b?dzie.

"Je?eli ludzie szepcz? za twoimi plecami, to znaczy ?e ich wyprzedzi?e?."
:)
 

Dave159

User
Joined
Dec 2, 2011
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Nick: Dave159 - Wazz Ers
Przyk?adowe prace:


Do?wiadczenie: No wi?c, do?wiadczenie mam w miar? oczekiwa?, nie mam zamiaru pisa? jaki to jestem wspania?y, bo po prostu nie jestem, dam rade zrobi? co w moich si?ach bo zawsze kto? zrobi lepiej, robi?em na paru Ots, wysz?y okej, mia?em sw?j Ots kilka lat temu Real Map z edytowana by me. Gra?o wtedy oko?o 400 os?b mo?e nawet wi?cej, wiem ?e na start by?o 1000. No nie wiem, macie ss tam jest pokazane co mog? zrobi?, czasem wychodzi lepiej no i czasem oczywi?cie wychodzi gorzej.
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Nick: Vergil93
Przyk?adowe prace: Nie mam zadnych nowych prac wiec zaprezentuje cos starszego:
qx7vbq.png

30bcv7m.png

Do?wiadczenie: Mapowalem kiedys troche dla roznych projektow, jednak to bylo pare lat temu.
 

Proaser

User
Joined
Nov 23, 2013
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Nick: zazwycaj mam Jerry Here
Nie mam Prac poniewa? by? format i nie mia?em zamiaru grac w tibie
Do?wiadczenie Potrafi? troch? mia?em kilka otsow ale bez dedyka to nie wypala to wiadome a wiec potrafi? robi? np potwory, itemy mapke znam si? bardzo na tibi gram w ni? od 7.6 albo nawet od 7.4 Godem bylem na kilku otsach jestem w miar? ogarni?ty aby wam pomoc mam 17 lat, mam tez bardzo dobre pomys?y a wiec polecam si? :D
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Ja te? z pocz?tku robi?em w RA, tak?e prosz? mnie dopisa?. Pytanie tylko jedno - jak d?ugo planujecie robi? zapowiedzi?
 

Yacoob

Active User
Joined
Oct 4, 2013
Messages
64
Reaction score
5
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Je?eli kto? chcia?by co? stworzy? to mog? da? jeden z opis?w danego miejsca i chcieliby?my zobaczy? wasz poziom. No na pewno ja bym chcia? zobaczy?. Co do zapowiedzi, to jeszcze zosta?o troch? rzeczy do zrobienia, ale z pewno?ci? w nied?ugim czasie co? powstanie. Wi?cej info udzieli Samna i Shikate. Jak chce kto? opis, priv.
 

Yacoob

Active User
Joined
Oct 4, 2013
Messages
64
Reaction score
5
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

RA od mojej kadencji jest napisane od "zera". Inaczej, od reaktywacji jest pisana na nowo.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Od?wie?am :).
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Od?wie?am.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

#Dave159
Twoje prace, bez urazy, ale nadaj? si? tylko do serwer?w Evo. M?wi? to jako mapper i obserwator. Nie chcia?bym gra? na takiej mapie.

#Vergil93
Jako, ?e zrobi?e? dla mapy RA bardzo wiele, to nie ma co si? wiele zastanawia? nad petycj?.



Od?wie?am.
 

Veasily

User
Joined
Dec 28, 2013
Messages
42
Reaction score
1
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Aktualnie tylko nadal szukacie mappera, kt?ry b?dzie tworzy? krajobraz tego ?wiata czy kogo? na inn? posad? tak?e?
Bo zapowiada si? wy?mienicie i z ch?ci? bym popracowa? przy takim serwerze.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Aktualnie tylko nadal szukacie mappera, kt?ry b?dzie tworzy? krajobraz tego ?wiata czy kogo? na inn? posad? tak?e?
Bo zapowiada si? wy?mienicie i z ch?ci? bym popracowa? przy takim serwerze.

Obecnie nie potrzebujemy nikogo innego poza mapperami, poniewa? ekipa jest pe?na. A je?li chodzi o testowanie i te sprawy: niestety, ale mieli?my ju? kilka nieprzyjemnych incydent?w i wolimy nie ryzykowa? po raz kolejny, dlatego sami si? tym zajmiemy.
 

Yacoob

Active User
Joined
Oct 4, 2013
Messages
64
Reaction score
5
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Podepn? si? do Oskara i Shikatego. Mo?e tak to wygl?da?, ?e jeste?my samolubni i cholernie wybredni. Jednak bez rygoru, idealizmu i stanowczo?ci niczego nie osi?gniemy... Ka?dy w zespole wie co ma robi?, proste.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Rekrutacja wci?? trwa.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

Odp: Ranger's Arcani - nab?r na mapper?w

?cie?ka duch?w - Kostucha

ukj.gif


Mapperzy, kt?rzy chc? pom?c wci?? mog? si? zg?asza?.
 
Top