What's new

Rap = patologia?

Status
Not open for further replies.

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Dlaczego rapu s?ucha jedynie odm?t spo?eczny i wszelkiej ma?ci uliczna patologia?
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Rap = patologia?

zly dzial, rap to nie muzyka.
 

Rarzillo De Bonzo

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
726
Reaction score
27
Odp: Rap = patologia?

Zgadzam si? z ciamciajem. Rap to nie muzyka, przecie? zosta? stworzony przez Afroamerykan?w w latach 70. Jak mo?na s?ucha? w k??ko jak kto? przeklina (typu Peja czy inni)? Angloj?zycznych raper?w jeszcze bym zdzier?y? , jednak?e polski rap= szajs. Nie lepiej ws?ucha? si? w d?wi?k gitary, perkusji? Co to za przyjemno?? s?ucha? jak jaki? debil z patologii wyklina co chwil? w swoich teledyskach tylko dlatego, bo ma ubogie s?ownictwo? Rap = prostactwo ;(. Ubolewam nad tymi ,kt?rzy s?uchaj? takiego szajsu a najbardziej nad tymi ,kt?rzy s?uchaj? polskich raper?w pokroju Peji.
 
Last edited:

Tayan

Advanced User
Joined
Oct 20, 2012
Messages
243
Reaction score
13
Odp: Rap = patologia?

Rap sam w sobie nie jest z?y dajmy na to za przyk?ad:



Rapuj?cy ksi?dz. Tak jestem wierz?c? osob?, nie zwracam uwagi na hejty w moim kierunku w tej sprawie (nie s?ucham go, ale jest przyk?adem jako takiego rapu.) :). Co do samego rapu jaki jest prezentowany w polsce typu Kaen, Ganja mafia i reszta tych m?zgojeb?w to jest jaka? pora?ka. Sp?jrzmy na dzisiejsz? m?odzie? :), g?wno i siki w g?owie, wzi?? patyk i pomiesza?. Pewnie pojawi? si? hejty co my ludzie, kt?rzy tego nie s?uchaj? mog? mie? m?drego na ten temat do powiedzenia, skoro si? nie znamy.

Ja osobi?cie chc? napisa?, ?e Rap to g?wno. Nie da si? tego s?ucha?, je?eli nie ma ?adnych m?drych wers?w i je?eli mowa jest tylko: o kurwa, ja pierdole, pal?, sram, rucham, jeba?, cipa, kutas. Nie trzeba mie? talentu, bo to jest po prostu, wypowiadanie s??w wierszem, w zale?no?ci od utworu, da si? to "wyku?" i pr?bowa? do skutku, a? nie osi?gniemy odpowiedniego efektu. ?adne flow si? nie liczy itp. bo na live to tak cudownie nie brzmi, poza tym flow to jest dobre wbijanie w bit ze s?owami, a nie fajny g?os..

Rap Patologi? Polski :)
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Rap = patologia?

Jeba? raps?w

10622740_674181406002207_2511110735990851504_n.jpg
 
Last edited:

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Rap = patologia?

Zgadzam si? z ciamciajem. Rap to nie muzyka, przecie? zosta? stworzony przez Afroamerykan?w w latach 70. Jak mo?na s?ucha? w k??ko jak kto? przeklina (typu Peja czy inni)? Angloj?zycznych raper?w jeszcze bym zdzier?y? , jednak?e polski rap= szajs. Nie lepiej ws?ucha? si? w d?wi?k gitary, perkusji? Co to za przyjemno?? s?ucha? jak jaki? debil z patologii wyklina co chwil? w swoich teledyskach tylko dlatego, bo ma ubogie s?ownictwo? Rap = prostactwo ;(. Ubolewam nad tymi ,kt?rzy s?uchaj? takiego szajsu a najbardziej nad tymi ,kt?rzy s?uchaj? polskich raper?w pokroju Peji.
Ubolewam nad lud?mi, kt?rzy maj? zbyt ma?y poziom "intelektualny", ?eby rozumie? przes?ania rapu.

---------- Tre?? dodana o 20:48 ----------

Rap sam w sobie nie jest z?y dajmy na to za przyk?ad:



Rapuj?cy ksi?dz. Tak jestem wierz?c? osob?, nie zwracam uwagi na hejty w moim kierunku w tej sprawie (nie s?ucham go, ale jest przyk?adem jako takiego rapu.) :). Co do samego rapu jaki jest prezentowany w polsce typu Kaen, Ganja mafia i reszta tych m?zgojeb?w to jest jaka? pora?ka. Sp?jrzmy na dzisiejsz? m?odzie? :), g?wno i siki w g?owie, wzi?? patyk i pomiesza?. Pewnie pojawi? si? hejty co my ludzie, kt?rzy tego nie s?uchaj? mog? mie? m?drego na ten temat do powiedzenia, skoro si? nie znamy.

Ja osobi?cie chc? napisa?, ?e Rap to g?wno. Nie da si? tego s?ucha?, je?eli nie ma ?adnych m?drych wers?w i je?eli mowa jest tylko: o kurwa, ja pierdole, pal?, sram, rucham, jeba?, cipa, kutas. Nie trzeba mie? talentu, bo to jest po prostu, wypowiadanie s??w wierszem, w zale?no?ci od utworu, da si? to "wyku?" i pr?bowa? do skutku, a? nie osi?gniemy odpowiedniego efektu. ?adne flow si? nie liczy itp. bo na live to tak cudownie nie brzmi, poza tym flow to jest dobre wbijanie w bit ze s?owami, a nie fajny g?os..

Rap Patologi? Polski :)
Rap, to nie muzyka do machania g?upim czerepem w samochodzie, patologi? s? ludzie, kt?rzy zamykaj? si? w swoich 4 ?cianach opisuj?c co? czego nie znaj?
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Rap = patologia?

Rap to kupa. Odbjur.

#Slyszeliscie Mc Silk?
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Rap = patologia?

Rap w du?ej mierze to g?wno, lecz wszystkiego do jednego wora wrzuca? nie mo?emy. Zawsze znajdzie si? co?, czego s?ucha si? z przyjemno?ci?.

Przyk?ad g?wna:
154791585.jpg


Przyk?ad czego?, czego s?ucha si? z przyjemno?ci? (nie, nie odkry?em tego po wczorajszej premierze Silka):
 

Raa

Senior User
Joined
Aug 9, 2009
Messages
715
Reaction score
50
Age
29
Odp: Rap = patologia?

Rap w du?ej mierze to g?wno,
Rap to po prostu "g?wno" i "patologia".
Tyle, dzi?kuj?, dobranoc.
 

Anakonta

Senior User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
536
Reaction score
10
Odp: Rap = patologia?

Je?eli m?wimy tu o polskim "rapie" to bez w?tpienia jest to g?wno i przybra?o tylko nazw? rap, bo z prawdziwym rapem nie ma to nic wsp?lnego. Jeden ?ysy debil z drugim rzucaj? kurwami i chujami jak to ?le im si? ?yje, jaka to policja jest chujowa itd. Polski "rap" w g??wnej mierze prezentuj? nam osoby z tak zwanego marginesu spo?ecznego gdzie nie da si? powiedzie? o samej patologi spo?ecznej ale trzeba tez wspomnie? o intelektualnej patologi, b?d?my szczerzy, osoba kt?ra widzia?a (tak, widzia?a) ksi??ki w podstaw?wce ewentualnie w gimnazjum na pewno nie jest inteligentn? osob?. Ale nie mo?na te? bra? wszystkich do jednego wora, zdarzaj? si? wyj?tki tak liczne ?e mo?na wyliczy? ich na palcach jednej d?oni kt?rzy serwuj? nam porz?dny rap czyli to co mo?emy zaobserwowa? np. u ameryka?skich raper?w kt?rzy faktycznie robi? to hobbistycznie i lubi? to w przeciwie?stwie do naszych ?ysych debili kt?rym nie wystarczy rzucania kurwami na wczorajszej libacji i musz? si? jeszcze wy?y? w formie mp3 i zatruwa? m?zgi i tak ju? pojebanej polskiej m?odzie?y.
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Rap = patologia?

Nie chce mi si? sprawdza?, lecz dam sobie r?k? ujeba?, ?e wi?kszo?? tych znanych raper?w w cebulandii ma odbiorc?w w przedziale wiekowym 13-17. Jak komu? si? nudzi to na fanpage jest opcja "Osoby, kt?re to lubi?", mo?ecie posprawdza?. Inaczej jest z lud?mi, kt?rzy robi? inteligentny rap, kt?rego ?wier?m?zgi nie rozumiej?, tam ?rednia jest o wiele wy?sza :D
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Rap = patologia?

osoba kt?ra widzia?a (tak, widzia?a) ksi??ki w podstaw?wce ewentualnie w gimnazjum na pewno nie jest inteligentn? osob?

Eminem: (wikipedia)
Po dwukrotnym powt?rzeniu dziewi?tej klasy ze wzgl?du na wagary i negatywne oceny, w wieku 17 lat zosta? wyrzucony ze szko?y.
+
Trzynastokrotny zdobywca oraz laureat [SUP] [/SUP].

jeszcze cu?? ;P


u ameryka?skich raper?w kt?rzy faktycznie robi? to hobbistycznie
to jeblem o podloge i to mocnoooo, ty czlowieku nie wiesz o czym piszesz, w stanach kroluje mainstream, "znani usa raperzy" pokazuja swoje wille / samochody w jakichs gownianych programach tv i robia to glownie dla $$ o czym wiekszosc otwarcie mowi, nie wiem skad ty wziales te hobby.
 
Last edited:

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Rap = patologia?

8fc2f402-691c-4f52-adac-65cf7acd3b64_original.jpg


posluchajcie tak dla odmiany czegos z wdziekiem i nutka rytmicznosci
 
Last edited:

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: Rap = patologia?

To jest lepsze od gimborapu.
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
29
Odp: Rap = patologia?

Nawet mi sie tego komentowa? nie chce XDDD Rap to nie tylko "chuje, kurwy, jebanie policji". S?yszeli?cie Peje i Bonusy, bo Wasi kumple wrzucaj? na tablic? XDD Pos?uchajcie Quebonafide, VNM'a, Mesa, Deys'a itd. No, ale tak, narzekajcie na rap. Ja narzekam na tych brudas?w, co s?uchaj? tych metalowc?w i innych g?wien. To jest dopiero g?wno. A rap to najlepszy gatunek muzyki :v
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Rap = patologia?

nie szanuje osob ktorzy nie szanuja upodoban innych ludzi, bo o gustach sie nie dyskutuje :)

Niewa?ne jakie masz wyznanie, kiedy chcesz mnie zabi?,
niewa?ne w jakim m?wisz j?zyku gdy masz karabin.
Tacy Sami, bo mamy uczucia i wspomnienia,
gdy pod naszymi stopami jest taka sama ziemia.

pozdro. :)
 
Last edited:

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Rap = patologia?

Ja tam nie mam nic do rapu, ale polskim rapem jak i wykonawcami szczerze gardze.
snup dog 4lyfe

---------- Tre?? dodana o 01:44 ----------

PS. @up
tylko gimbusy dodaj? teksty z rapu przy ka?dym po?cie
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Rap = patologia?

jak uwazasz mnie za gimbusa to przyjedz i sprawdz z kim piszesz po drugiej stronie
szkoda, ze oceniasz ludzi po tym, ze dodali cytat w sygnaturze.. haha
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Rap = patologia?

Nie sygnature panie, twoj? sygnature mam tak g??boko jak twoj? reakcj?, bo ju? mnie na jakie? ustawki zapraszasz.
pozdrawiam rysiu peja

Polecam na 4:00 przewin?? hehe
 

Sco

Senior User
Joined
Mar 6, 2011
Messages
551
Reaction score
62
Odp: Rap = patologia?

a czemu odebrales to, ze ja zapraszam Cie na "ustawke"??..?
chodzilo o to tylko, zebys zobaczyl, z kim piszesz naprawde, w tym zdaniu nie ma zadnej metafory, nie wiem skad ten wniosek :)
 
Status
Not open for further replies.
Top