What's new

Rasizm? To ?mieszne!

Status
Not open for further replies.

rtoip

Active User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
96
Reaction score
12
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

@all
Pojeba?o was wszystkich co do jednego. (opr?cz pierwszego posta Timka, ale w drugim po?cie i tak go pojeba?o)

W pewnym sensie istniej? dwa rodzaje rasizmu.

Pierwszy rodzaj rasizmu to taki, w kt?rym dyskryminuje si? wy??cznie z powodu odmiennej rasy.

Drugi rodzaj "rasizmu" (w cudzys?owie) jest walk? z polityczn? poprawno?ci?. Polityczna poprawno?? generalnie dzia?a w drug? stron? - przeciwko bia?ym ludziom. Media zazwyczaj walcz? z tym "rasizmem". Polityczna poprawno?? to bezwzgl?dna protekcja ludzi innych ras, kultur i wyzna?. Nie wa?ne, czy muzu?manie bij? Niemc?w krzes?em, pal? samochody czy ??daj? krwi anglik?w (s? takie manifestacje). Polityczna poprawno?? ich chroni. Dyrektorka nie mo?e zaprotestowa?, bo najpierw dostanie wpierdol, a politpoprawne media og?osz? j? "rasistk?" i dostanie jeszcze wi?kszy wpierdol.

Przyk?ad pierwszego rasizmu: dyskryminujemy czarnych, bo s? czarni, a wszyscy czarni to przecie? z?odzieje
Przyk?ad drugiego "rasizmu": wsadzamy do wi?zienia muzu?ma?skich kryminalist?w, bo s? kryminalistami i kradn?
Nie czujecie r??nicy?

Walcz z prawdziwym rasizmem i polityczn? poprawno?ci?.

#EDIT
Co do ?yd?w - trzeba zobaczy? uwa?nie ca?o??. Jednak?e to nie ich wina, jak maj? wyprane m?zgi strachem przed rasizmem:
http://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4
 
Last edited:

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Najlepsze jest to, ?e osoby 'wielce tolerancyjne' - kt?re wypowiadaj? si? w tym temacie - w swych postach obra?aj? ludzi, kt?rzy podaj? jakie? argumenty, samemu pierdol?c bez takowych. Waycher i Timek skorzystajcie z drzwi. No, chyba, ?e zaczniecie pisa? z sensem, nie - powtarzaj?c, ?e rasizm jest be i tyle. Ja rozumiem, ?e w re?imowych szko?ach wmawiaj? Wam, i? murzyn to brat bia?ego, jednak?e nie b?d?cie os?ami, miejcie swoje zdanie, sw?j ?wiatopogl?d poparty jakimi? argumentami.
 

Timek

Active User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
89
Reaction score
6
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Mam swoje zdanie - wiem co si? dzieje na ?wiecie - nienawidz? ?yd?w - za co to ja wiem swoje . Nie chodz? do ko?cio?a - nie ucz?szczam na lekcj? religi - bo nie jestem katolikiem - jestem swego rodzaju - niewierz?cym.
Kolego - powiniene? si? pukn?? w swoj? ma?? g??wk? - i powiedzie? - co osobi?cie ty kto?tam na forum - klto napisa? ?e jest czarnym - co on ci kurwa takiego zrobi? -?e nienawidzisz ich ?? Przez to ?e biegaj? nagolasa w Afryce? - NIE!! No to wi?c podaj jaki? wyra?ny argument : np. "Jeden mur?yn raz? ukrad? mi ko?o od roweru, a drugi raz inny mur?yn ukrad? mi lod?wke - za to uwa?am ich z?odziejami" Kapujesz?
 

Xedrium

Active User
Joined
Mar 3, 2010
Messages
120
Reaction score
9
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

A ja wam kurwa wszystkim obro?com czarnych powiem, ?e oni s? gorszymi rasistami od bia?ych.?y?em w Pary?u, gdzie jest bardzo du?o czarnych, w USA s? jeszcze gorsi(nie wszyscy), wi?c nie wciskajcie kit?w, ?e czarni s? tacy poszkodowani jak nie wiecie o czym pierdolicie(nie wszystkich si? to tyczy).Dla nich im bielsze tym lepsze.
Ave Perwol White!

@edit
Co robi murzyn na pla?y?Przyszed? si? opali??W?tpi?, jak chce si? wyk?pa? to niech zapierdala do wody!
Gorzej jak widzisz czarnego, kt?ry si? opala.Jak czarny mo?e si? opali?, przecie? jest czarny.Zostaje tylko jedna opcja: przyszed? ojeba? paru bia?as?w..
 
Last edited:

Kamcius14

Active User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
114
Reaction score
4
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Co do muzyki nie zgodze sie RAP maja dobry wiec trzym te dziasla dumny polaku.
 

Alianesso

Active User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
80
Reaction score
3
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

A ja wam kurwa wszystkim obro?com czarnych powiem, ?e oni s? gorszymi rasistami od bia?ych.?y?em w Pary?u, gdzie jest bardzo du?o czarnych, w USA s? jeszcze gorsi(nie wszyscy), wi?c nie wciskajcie kit?w, ?e czarni s? tacy poszkodowani jak nie wiecie o czym pierdolicie(nie wszystkich si? to tyczy).Dla nich im bielsze tym lepsze.
Ave Perwol White!
@edit
Co robi murzyn na pla?y?Przyszed? si? opali??W?tpi?, jak chce si? wyk?pa? to niech zapierdala do wody!
Gorzej jak widzisz czarnego, kt?ry si? opala.Jak czarny mo?e si? opali?, przecie? jest czarny.Zostaje tylko jedna opcja: przyszed? ojeba? paru bia?as?w..
A wiesz za co Oni tacy s?? Wiesz dlaczego murzyn ucieka? z walizk?? Bo rasizm jest widoczny najbardziej u bia?ych, taka jest prawda.
A co do postu Antoniusza...
To biali napadli ludzi z przysz?ej Ameryki (indian), nie potrafi? sobie odpowiedzie? na pytanie:
Dlaczego indianie nie zabili bia?ych? Mogli ich zabi?, tak by by?o lepiej.
A dzi? zrobili rezerwaty czyli dom w wersji "mini" a tak naprawd? ca?a Ameryka jest ich krajem ojczystym.

To biali od zawsze tolerowali i wymy?lali niewolnictwo, przesta?cie wyzywa? czarnych i Oni zrobi? to samo.

Z reszt? nie chce si? k??ci?, bo zaraz napiszecie ?e wyzywam bia?ych (czego nie robi?).


Nie pozostaje mi nic innego ni? podzi?kowa? paru osobom "up


A co z waszymi nygusami w Afryce? Czemu im nie pomagacie? ?aden bia?y cz?owiek nie ?yje tak jak ci w Murzyni w Afryce.

Szkoda ?e Wy tylko filmujecie ?mier? a nie pomo?ecie.
Fajnie si? patrzy na ?ebra sze?cioletniego dziecka skazanego na ?mier??
 
Last edited:

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Mam swoje zdanie - wiem co si? dzieje na ?wiecie - nienawidz? ?yd?w - za co to ja wiem swoje . Nie chodz? do ko?cio?a - nie ucz?szczam na lekcj? religi - bo nie jestem katolikiem - jestem swego rodzaju - niewierz?cym.
Kolego - powiniene? si? pukn?? w swoj? ma?? g??wk? - i powiedzie? - co osobi?cie ty kto?tam na forum - klto napisa? ?e jest czarnym - co on ci kurwa takiego zrobi? -?e nienawidzisz ich ?? Przez to ?e biegaj? nagolasa w Afryce? - NIE!! No to wi?c podaj jaki? wyra?ny argument : np. "Jeden mur?yn raz? ukrad? mi ko?o od roweru, a drugi raz inny mur?yn ukrad? mi lod?wke - za to uwa?am ich z?odziejami" Kapujesz?

Jakby? umia? czyta?, to wiedzia?by?, i? par? post?w wy?ej poda?em ju? argumenty dotycz?ce tego, dlaczego murzyni to rasa gorsza, psy. Jednak?e, skoro nie umiesz czyta?, to przesta? wkurwia?. Skorzystaj z drzwi i si?gnij po ksi??ki. Oczywi?cie nie takie, z kt?rych uczysz si? w szkole, a w kt?rych pisz?, i? powsta?cy Warszawscy to bohaterowie - gdy? s? to cenzurowane podr?czniki. Zgadnij po co s? cenzurowane :D


To biali napadli ludzi z przysz?ej Ameryki (indian), nie potrafi? sobie odpowiedzie? na pytanie: Dlaczego indianie nie zabili bia?ych? Mogli ich zabi?, tak by by?o lepiej.

Nie zabili, gdy? kiedy my nacierali?my na nich z broni? paln?, to Ci maczali patyczki w truci?nie. Jednak?e uwa?am to za jeden z b??d?w cywilizacyjnych i ?a?uj?, i? Kolumb odkry? "Indie". I nie dlatego, i? ?al mi Indianin, tylko dlatego, ?e do Ameryki wyjecha?a elita intelektualna Europy. Dlatego te? tak szybko si? rozros?a i w XIX w. (kiedy panowa? tam liberalizm) mog?a wykupi? ca?? Europ? z Rosj? w??cznie.

To biali od zawsze tolerowali i wymy?lali niewolnictwo, przesta?cie wyzywa? czarnych i Oni zrobi? to samo.

I niewolnictwo powinno dalej istnie?. Dzi?ki temu, nikt nie stacza?by si?, a ten kt?ry ju? si? stoczy? walczy?by o przetrwanie, rozwija?by si?. Zauwa?cie, ?e kiedy istnia?o niewolnictwo - cywilizacja rozwija?a si?. Obecnie? Walczymy z stadem gej?w i lesbijek.
 
Last edited:

Lato_92

User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

@Topic:Wyjeba? ze szko?y i problem rozwi?zany, co w tym takiego trudnego?
Wlasnie nie. U mnie w szkole sa 3 dziewczynki o innym kolorze skory i sa traktowane jak biale dzieci :D
 

Timek

Active User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
89
Reaction score
6
Odp: Rasizm? To ?mieszne!

Dla mnie powsta?cy to kpina - ale to ju? inny temat - kolego - przeczyta?em tyle ksi??ek ?e ci nawet o nich nie wiadomo...
Alianesso - a ta historia to przeciez prawdziwa - ale ubaw potem mieli :p
Po prostu lepiej si? doczep do tych gej?w i lezbijek - bo kto to wymy?li?? - no na pewno nie murzyni.
Aha - nie tylko w Afryce ?yj? biedni ludzie - popatrz na po?udnie Bu?garji - Gruzj?, i Albani? - to wtedy dla ciebie w Afryce bedzie o niebo lepiej.
 
Status
Not open for further replies.
Top