What's new

Ratujcie Tibie

pxgift2

Active User
Joined
Jun 7, 2015
Messages
86
Reaction score
0
Tibia umiera. Ratujcie j?, przecie? to najlepsza gra jak? widzia? ?wiat. Jeszcze kilka lat i nie b?dzie po niej ?ladu. Cipsoft ju? pogodzi? si? z t? my?l?, ale my nie musimy tego robi?. Macie jakie? pomys?y, by zach?ci? nowe, m?ode pokolenie, by tak jak my tracili sw?j czas prze?ywaj?c wspania?e chwile wpadaj?c wr?cz w ob??d?
 

Sari92

Active User
Joined
Jan 23, 2012
Messages
143
Reaction score
2
Odp: Ratujcie Tibie

Jedyn? moja rad? by by?o dla nich ?e by ich ,,r?k? boska broni?a" przed uzale?nienie od tego gowna... To hosni niszczy psychicznie cz?owieka... Nie warto marnowa? sobie lat ?ycia... Im szybciej ?rodowisko ots zniknie na dobre tym lepiej dla m?odych ludzi..
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Ratujcie Tibie

Nic si? nie da zrobi?. Wszystkie gry id? do przodu, a tibia stoi dalej na takim samym g?wnianym poziomie. Sam bardziej wol? ponakurwia? w cska w 3d ni? patrze? na zlepek kwadrat?w od g?ry.
 

MiksereQ

Banned
Joined
Jul 2, 2013
Messages
531
Reaction score
32
Odp: Ratujcie Tibie

Tibia umiera. Ratujcie j?, przecie? to najlepsza gra jak? widzia? ?wiat. Jeszcze kilka lat i nie b?dzie po niej ?ladu. Cipsoft ju? pogodzi? si? z t? my?l?, ale my nie musimy tego robi?. Macie jakie? pomys?y, by zach?ci? nowe, m?ode pokolenie, by tak jak my tracili sw?j czas prze?ywaj?c wspania?e chwile wpadaj?c wr?cz w ob??d?

Chyba sobie kpisz? Znowu bedzie banda debili ktora bedzie sie bala wyjsc do ludzi.. Nie polecam to tylko same minusy.
 

Ematerion

Advanced User
Joined
Feb 18, 2013
Messages
176
Reaction score
5
Odp: Ratujcie Tibie

Czasy Tibii przemin??y, ot i ca?a filozofia. To co by?o kiedy? ju? nie wr?ci, a ludzie, kt?rzy grali s? ju? doro?li i nie maj? na takie bzdety czasu ;).
 

Wiatraczek

User
Joined
Jul 4, 2015
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Ratujcie Tibie

Cipsoft nie pracowa? ani nie pracuje nad inna gr? ?
 

pxgift2

Active User
Joined
Jun 7, 2015
Messages
86
Reaction score
0
Odp: Ratujcie Tibie

Nad jak? gr? pracuje CipSoft? Wtajemnicz mnie, bo nic nie s?ysza?em.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Ratujcie Tibie

Czasy Tibii przemin??y, ot i ca?a filozofia. To co by?o kiedy? ju? nie wr?ci, a ludzie, kt?rzy grali s? ju? doro?li i nie maj? na takie bzdety czasu ;).

Uwierz ?e sporo ludzi ze starej ekipy nadal gra :) Nie jest ich wielu ale graj?. Ludzie narzekaj? na mounty czary itd ale i tak z tego wszystkiego korzystaj?, czyli po chuj narzeka? na co? z czego czerpiesz korzy?ci? Niby gra nie pasuje ale graj?.
 

Zaczarowany

Active User
Joined
Aug 21, 2011
Messages
141
Reaction score
5
Odp: Ratujcie Tibie

Kr?tko i na temat. Tibia nadal ?yje, chocia? ma mniej graczy. Wiecie... Tibi nie da si? ju? uratowa?, niby wchodz? te aktualizacje, niby ca?y czas robi?, ale z ka?dym upem, gra jest prostsza i nie przypomina w og?le tibi. Kiedy? Tibia to by?a nie liczna darmowa gra RPG, i wierzcie, ?e ludzie nie patrzyli na grafik?, tylko to, ?e mo?na zagra? z kim? innym. Dzisiaj? Rynek wype?nia mas? ale to mas? lepszych MMO, gdzie tibia nawet nie ma por?wnania. Ja osobi?cie do jakiego? czasu gra?em w tibie, czasem odwiedz? forum, czasem co? poprzegl?dam, ale ju? nie gram. Mo?e jakby kiedy? CipSoft wpad? na pomys? by zrobi? Tibie w 3D, i jako? to 3D pogodzi? z grywalno?ci? na 2D, mo?e by i wypali?o, ale na obecn? chwil? nic si? nie zmieni, i raczej to nie nast?pi... Ja osobi?cie od niedawna zacz??em gra? w World of Warcraft (Prywatny Serwer) z najstarsz? wersj? (czyli najtrudniejsz?) ale najbardziej satysfakcjonuj?c?. Przeci?tnie gra ponad 6 ty? os?b, a wieczorem nawet si?ga do ponad 9.0k (Gdzie na zwyk?ym serwerze, jak gra prawie 1ty? os?b ju? jest dobrze) podaj? Wam IP:

Prosz? o nie zbanowanie mnie, poniewa? nie dotyczy to reklamy ?adnego serwera OTS czy nawet Tibi.

Pozdrawiam.
 

fridai

Forum friend
Joined
May 13, 2010
Messages
178
Reaction score
9
Odp: Ratujcie Tibie

Tibia si? zmienia i jedynym hm pomys?em, kt?ry m?g?by przywr?ci? tibii ?wietno?? jest odkurzenie starej tibii 7.6 (edit lub tej oko?o wersji 8.6) i niech cipsoft czyni honory. Ale mimo to tibia dalej ma ten p?omyk rywalizacji.. kt?ry nap?dzaj? gracze.. kto? ci? zwyzywa, zginiesz ~ chcesz si? odegra?, grasz jeszcze wi?cej, zdobywasz znajomo?ci, kompan?w, przyjaci?? i razem tworzycie gildi? i robicie wara przeciwko innej gildii.. to s? rzeczy kt?re faktycznie nap?dzaj? tibi? i niezale?nie od aktualizacji utrzymuj? klimacik. Sam gram na antice aktualnie wi?c moje s?owa nie s? wyj?te z du$y. Tibii nie trzeba ratowa?, tibia jest nie?miertelna! Tutaj kilka screen?w z antica sprzed kilku mies. konkursy, wary,meeting ludzi z "red rose"
roseshield.gif
ludzie dalej bawi? si? t? gr? :p
72398cbd70779.png

reszta w linkach bo za du?e screeny nie bd za?mieca? :p



 
Last edited:

Laughiiz

Advanced User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
154
Reaction score
19
Age
27
Odp: Ratujcie Tibie

Jak mam by? szczery to ciesze si?, ?e nie przychodz? nowi gracze. W Tibie graj? starzy gracze, Ci kt?rzy grali dobre par? lat temu. Niekt?rzy graj? ci?gle, a inni wracaj? do tej gry raz na jaki? czas. Dzi?ki temu gracze reprezentuj? jaki? poziom, nie ma spierdolonych dzieci jak np. w LOL'u i CS'ie.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Ratujcie Tibie

No racja, graj?c w tibie obecnie, rzadko spotykam ludzi, kt?rzy si? wyzywaj? itd, a graj?c w lola to praktycznie codziennie spotyka si? kozak?w tzw spinaczy internetowych i to najcz??ciej polacy...
 

Laughiiz

Advanced User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
154
Reaction score
19
Age
27
Odp: Ratujcie Tibie

Powiem Ci, ?e ja teraz w lolu wychodz? z wi?kszo?ci gier, bo jak padn? raz lub dwa to dostaje taki flejm, ?e sam zaczynam flejmic i po 5 minutach dyskusji z tymi idiotami zdaj? sobie spraw?, ?e nie o to w tej grze chodzi... Nie o to, ?eby si? wkurwia?, ale o to ?eby si? bawi?, a ja ju? praktycznie nie czerpie z niej rado?ci... Btw. jaki masz nick w lolu Asimov ? XD
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Ratujcie Tibie

Powiem Ci, ?e ja teraz w lolu wychodz? z wi?kszo?ci gier, bo jak padn? raz lub dwa to dostaje taki flejm, ?e sam zaczynam flejmic i po 5 minutach dyskusji z tymi idiotami zdaj? sobie spraw?, ?e nie o to w tej grze chodzi... Nie o to, ?eby si? wkurwia?, ale o to ?eby si? bawi?, a ja ju? praktycznie nie czerpie z niej rado?ci... Btw. jaki masz nick w lolu Asimov ? XD

haha :D. Ale Ci powiem ?e Polacy nie potrafi? gra?, przegrywa? itd, w lolu wi?kszo?? co daje dupy to Polacy :D. Awesome Asimov, chyba :D
 

Wojownik92

User
Joined
Sep 12, 2012
Messages
48
Reaction score
2
Odp: Ratujcie Tibie

Witam, dlaczego traci na graczach? bo to gra p?atna bez pacca nie op?aca si? gra?. Facc to wersja demo jakies 10% mo?liwo?ci gry.

To odstrasza graczy natomiast Boty to druga rzecz, gracz mo?e wyj?? z za?o?enia ?e po co si? m?czy? siedz?c przy komputerze. Godzinami ?eby wbi? poziom jak kto? bota zostawi na ca?? noc i sam wbije bot. sensu brakuje... To samo sta?o si? z diablo 2 od kiedy boty zacze?y oblega? to ta gra sta?a si? bez sensu.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,937
Reaction score
165
Odp: Ratujcie Tibie

Witam, dlaczego traci na graczach? bo to gra p?atna bez pacca nie op?aca si? gra?. Facc to wersja demo jakies 10% mo?liwo?ci gry.
Gry f2p, p2p i mobilki maj? nasrane opcji p?atnych dos?ownie wsz?dzie a graj? miliony ludzi.

Za to boty to jedna z g??wnych przyczyn, jak graczom nie chce si? gra? bo s? boty, to nie zapraszaj? nikogo innego. A Tibia w?asnie zyska?a popularno?? przez poczt? pantoflow?.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Ratujcie Tibie

mozecie pisac, ze tibia umarla i blabla.. to fakt, gra duzo mniej graczy, kiedys potrafilo grac po 60, 70k, teraz gra 4 razy mniej, a cipsoft i ich zarobki przekraczaja czterokrotnie te sprzed czasow, gdzie gralo wiecej graczy, proste.

ostatnio gdzies widzialem wywiad na ten temat i byly pokazane zarobki. mounty, outfity, tibia coinsy, wszystko sie do tego przyczynilo i to, ze sobie narzekacie niczego nie zmieni XD
 
Top