What's new

Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

Status
Not open for further replies.

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

ja pierdole co za temat XDD
jeb?em :DD:D:D
ty tak powaznie?
 

Constantine

everybody dies
Joined
Oct 27, 2008
Messages
1,071
Reaction score
145
Age
29
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

English board jak najbardziej tak. Kawa? czasu temu pomys? ju? by?, niestety, nie znalaz? si? nikt kto by?by w stanie doprowadzi? to do skutku.
[MENTION=92355]Off[/MENTION] 2xup
Powa?nie? Tak teraz wygl?da kulturalna i "wnosz?ca co? do tematu" wypowied??
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

Czy ja wiem, wprowadzanie nowych pomys??w na forum, kt?re z dnia na dzie? schodzi ni?ej i ni?ej :/
Ludzie kt?rzy s? ju? na tym forum, na pewno potrafi? znale?? odpowiednie tematy bez ikon, no ale zawsze to jakie? u?atwienie.
Co do English Board, mog?o by by? spoko, du?o ludzi zza granicy robi serwery, i pr?buj?c robi? tu tematy, robi? je w j?zyku Angielskim, przez co zostaj? usuni?te czy co?, poniewa? to forum Pl.
Sprawdzi? nie zawadzi, mo?e przysporzy to jakich? nowych user?w.

Pozdrawiam i jestem za wprowadzeniem obydwu, a niech si? dzieje ;)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

English board jak najbardziej tak. Kawa? czasu temu pomys? ju? by?, niestety, nie znalaz? si? nikt kto by?by w stanie doprowadzi? to do skutku.
[MENTION=92355]Off[/MENTION] 2xup
Powa?nie? Tak teraz wygl?da kulturalna i "wnosz?ca co? do tematu" wypowied??

Nie, nie wygl?da tak.
Ale.
Co to zmienia?
To forum to jeden wielki ?mietnik, gdzie siedzi kilka os?b na krzy? i nic si? nie dzieje. Wi?c jako? nie widz? r??nicy czy w takich tematach b?dzie normalna dyskusja czy nie. Bo to najzwyczajniejsza strata czasu cokolwiek tutaj robi?. By?y pr?by wi?ksze, mniejsze, r??ne na "napraw?" forum. A czy w kt?rym? momencie zacz??o by? "lepiej"? Kto? gdzie? zauwa?y?, ?e si? na forum sytuacja poprawi?a? Nie.
Wi?c na chuj nam traci? czas na to, ?eby przegl?da? jakie? stare pomys?y tego typu? Po co kto? ma traci? czas ?eby je wprowadza? w ?ycie?
Jedyny sens ?ycia tego forum to to, ?eby wej?? na ten ?mietnik i co? odpierdala?, albo pogada? z lud?mi. Bo tutaj ju? nie b?dzie du?ego ruchu, porz?dku, ogarni?tej ekipy mod?w ani nic z tych rzeczy. Nigdy. To forum si? sko?czy?o lata temu.

A ty ode mnie wymagasz dyskusji na poziomie na temat "dodajmy ikonki dla dzia??w, na pewno wejdzie miliard u?ytkownik?w i b?d? wszyscy na tnecie szcz??cliwi! no, a forum wr?ci do czas?w ?wietno?ci! bo jak?eby inaczej! taki zajebisty pomys?!".
Nie dzi?ki.
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

Moim zdaniem jak i wielu innych u?ytkownik?w to forum upad?o (nawet by?a w?adza jest tego zdania). O?ywi? forum ? No chyba nie tibia bo tibia tez umiera ^^ Zmieni? 3/4 administracji (mowie tu o "kolesiostwie") na jak?? kt?ra zajmie si? tym forum bo tego chce a nie dla kolorowego obraza pod nickiem i usuwania temat?w konkurencyjnych serwerow swoich kumpli. English Board? Jestem za ale odrazu si? we?cie za Brasil Board bo z ludzi kt?rzy jeszcze co? robia i robi? to kreatywnie to w?a?nie portugalczycy i brazylijczycy (tylko por?wna? aktywno?? tnpl do xtibi czy tibiakinga)
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

Moim zdaniem jak i wielu innych u?ytkownik?w to forum upad?o (nawet by?a w?adza jest tego zdania). O?ywi? forum ? No chyba nie tibia bo tibia tez umiera ^^ Zmieni? 3/4 administracji (mowie tu o "kolesiostwie") na jak?? kt?ra zajmie si? tym forum bo tego chce a nie dla kolorowego obraza pod nickiem i usuwania temat?w konkurencyjnych serwerow swoich kumpli. English Board? Jestem za ale odrazu si? we?cie za Brasil Board bo z ludzi kt?rzy jeszcze co? robia i robi? to kreatywnie to w?a?nie portugalczycy i brazylijczycy (tylko por?wna? aktywno?? tnpl do xtibi czy tibiakinga)
Tibia umiera? Od kilku lat ca?y czas ta sama liczba online na RL i OTS.

#ikony
spoko, ale niech za tym p?jdzie wprowadzenie motywu Elven's Wisdom na sta?e i ikony dopasowane do niego

#english board
Jestem za ale tylko i wy??cznie po tym jak przebudujecie forum. Nale?y zredukowa? ilo?? dzia??w, zlikwidowa? dubluj?ce si? i nieaktywne tak, aby forum nie wygl?da?o na takie rozdmuchane.

A poza tym to co ju? wcze?niej pisa?em:
- ots lista ale nieco ambitniejsza, mo?e wi?cej filtr?w, punkty wyr??niaj?ce za ciekaw? map? i gameplay
- ambitni redaktorzy (og?lnie ogarni?cie kadry) i zrobienie ciekawej gazetki (o RL i OTS)
- turnieje w innych grach
- mo?e odnowienie i poszerzenie oferty poradnik?w?
 

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

tnp umar?o, dajcie odej?? temu forum w spokoju
 
Joined
Apr 14, 2012
Messages
45
Reaction score
8
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

Najpierw przyda?oby si? te forum doprowadzi? do porz?dku tj. ogarni?cie lag?w i godziny a dopiero p??niej my?le? o rzeczach typu english board.
 

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

Godziny ;p ? Ju? dawno temu zosta?a naprawiona ;p
 

DawToreq

Deus est.
Joined
Feb 14, 2010
Messages
356
Reaction score
46
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

Propozycja nowych ikonek na forum:
xNNrY8o.png

Co o nich sadzicie?
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

Szczerze? Nie wiedzia?bym co oznaczaj? :D
Notka moderatorska:
A te aktualne wiesz co oznaczaja? xD
 
Last edited by a moderator:

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

Moim zdaniem, troch? ?rednio :/
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

Szczerze to myslalem, ze to beda zwykle ikony, bez korzystania ze spritow tibijskich. Takie jednolite jak te:

5-Best-Sites-to-Get-Free-Icons-for-Web-Design-Featured.png
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

Szybko dodajcie to eng board bo jest takie parcie ?e g?owa ma?a, no moderatorsy nie wyrabiaj? z tym wszystkim ^^ we ?by si? jebnijcie. Niech b?dzie tak jak jest i ju?. To nie jest otland gdzie co chwile kto? wrzuca zapowiedz z serwerem.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Reaktywacja niekt?rych pomys??w.

English Board? Allright? Is it all? what? lol
 
Status
Not open for further replies.
Top