What's new

Real Map - Tibia 10.31 + Gengia, Oken i Pyre

Real Map - Tibia 10.31 + Gengia, Oken i Pyre

  • Tak, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie wiem, zobacz?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie wiem, zobacz?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie wiem, zobacz?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie wiem, zobacz?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie wiem, zobacz?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie wiem, zobacz?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie wiem, zobacz?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie wiem, zobacz?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie wiem, zobacz?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie wiem, zobacz?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie wiem, zobacz?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, poniewa?... .

    Votes: 0 0.0%
  • Nie wiem, zobacz?... .

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    3
Status
Not open for further replies.

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Witajcie!

Przychodz? do Was u?ytkownik?w z jednym og?lnym pytaniem, a mianowicie, czy chcieliby?cie zagra? na serwerze OT z globaln? real map? (100%) o wersji 10.31 oraz z dodatkowymi wyspami, czyli Gengia, Oken i Pyre?

* Je?li chodzi o kwesti? utrzymania serwera, to prawdopodobnie by?by to ma?y sklepik, w kt?rym do kupienia by?yby tylko niekt?re przedmioty dost?pne w grze.

* Exp. stages jest jeszcze do obgadania. Mo?ecie poni?ej w komentarzu poda? swoje przyk?adowe exp. stages.

* "Mapa kt?r? Wam przedstawimy du?o si? nie zmieni?a, w poprzednich edycjach wk?adali?my bardzo du?o pracy w budow? mapy. Wszystkie zmiany kt?re robili?my, by?y konsultowane z czo?owymi zawodnikami w tym ?wiecie. Obecna mapa r??ni si? jedynie nowymi elementami. Nie b?jcie si?, startujemy na mapie, kt?r? tak lubili?cie, a mam nadzieje ?e dzi?ki zmianom polubicie jeszcze bardziej." - fragment ten pochodzi z zapowiedzi naszego poprzedniego serwera, z 2011 roku.
Wi?cej na ten temat: http://tibia.net.pl/threads/486317-Twistera-net?highlight=twistera


Serdecznie zach?camy wszystkich do wsparcia nas, poprzez komentowanie, ocenianie i wzi?ciu udzia?u w ankiecie.

Dzi?kujemy i pozdrawiamy!
 

Sheyki

Advanced User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
188
Reaction score
8
Odp: Real Map - Tibia 10.31 + Gengia, Oken i Pyre

Nie, poniewa? "Gengia, Oken i Pyre" to ju? nie jest real mapa IMO. Po za tym ?miem w?tpi? co do "real mapy (100%)" skoro nawet rmr pod 10.31 wam nie wypu?cili, ?eby?cie mogli sobie poskleja? te strackowane fragmenty ^.^
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: Real Map - Tibia 10.31 + Gengia, Oken i Pyre

Sheyki, dodatkowe wyspy (Gengia, Oken i Pyre) s? aktualizowane i obecnie nie s?u?? jedynie do nabijania szybkiego do?wiadczenia, gdy? respy na nich zosta?y tak skonstruowane i dopasowane do resp?w z real mapy, aby ka?dy z graczy na serwerze mia? podobne szanse w highscores.
Je?li chodzi o Map Edytor, to korzystamy z w?asnego, kt?ry obs?uguje wersj? klienta 10.31 oraz posiadamy na chwil? obecn? wszystkie fragmenty mapy z tibii 10.31.

Czekam na kolejne komentarze... . ;)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Real Map - Tibia 10.31 + Gengia, Oken i Pyre

Malo serwerow pod nowsza tibie. A jeszcze mniej ogarnietych. Takze konkurencja mala. Ktos by powiedzial, ze shadow zajebista konkurencja i nie do przebicia, no ale ile mozna grac na jednym serwerze, bez przesady tez. Poza tym, ma 100% rl bez dodatkow, z dodatkami nie ma nic. Chyba, ze jakies male br serwery po 50 osob. Wiec pewnie gracze i by sie znalezli. Jak by byl dobry balans i pvp, to czemu nie?
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: Real Map - Tibia 10.31 + Gengia, Oken i Pyre

Kikimora, balans profesji oraz pvp mamy idealnie dopasowane do og?lnej gry, jeszcze z wersji 8.60, gdzie na serwerze gra?o ponad 1200 os?b i ka?dy by? zadowolony z pvp oraz balansu profesji.

Przedstawi? Wam przyk?adowe fragmenty mapy. Zaczniemy od wyspy Gengia.
1. Przerobiony statek oraz miasto (w trakcie):
2. Dodane przej?cie mi?dzy expem Hydr, a expem Dragon Lord?w:

Podobne zrzuty z mapy b?d? dodawa? na bie??co.

Pozdrawiam!
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Real Map - Tibia 10.31 + Gengia, Oken i Pyre

No to widze balans bedzie super, jak zostaje to co bylo na 8.6. Ale zaraz zaraz. Co to kurwa ma byc? Cooldowny i 30 nowych czarow? A balans tylko na kilku starych czarach? Czy to w ogole ma jakis sens? Gowno mnie obchodzi, ze byl balans na 8.6. Ok, byl, nawet chyba na ktorejs edycji tego serwera gralem ze 3 lata temu czy cos... Chodzi o to, zeby ten balans zrobic dobrze na nowsza tibie, jak masz stary balans, to ci duzo i tak nie pomoze, bo mozesz miec chujowy tutaj. A ktos kto robi od zera na nowsza tibie moze zrobic to lepiej niz ty, zostawiajac wszystko z 8.6... Bo na 8.6 nie bylo wszystkiego. Co ci po tym, ze hity ue czy sd sa zbalansowane, jak bedizesz teraz mial cd na ue kilkanascie czy kilkadziesiat sekund? Co ci po leczeniu uhp i exana mort jak masz uture i inne czary do leczenia? Co ci po zbalansowanym e granie i utito tempo jak masz 5 innych czarow i cd na kazdy, wiec knight nie spamuje bez sensu, tylko rotuje swoje spelle tak jak moze najlepiej? Gowno masz a nie balans :/ Sorry.
Co do mapy, przerobiony statek i miasto na gengii? Na 90% otsow tak to wyglada, bo tej starej gengi z przed lat juz prawie nikt nie uzywa, wiec nie widze tu chyba nic przerobionego na ten moment ;O
To co bedzie potrzebne to ogarniete i zbalansowane nowe tereny z rl. Ogarniete i zbalansowane nowe tereny dodane takie jak gengia itp. Ogarniete i zbalansowane pvp i pve na nowych czarach, cd itp...
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Real Map - Tibia 10.31 + Gengia, Oken i Pyre

kolejny nudny serwer.. czym sie bd roznic np od shadowcores? mapa to wyglada bleeeee
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: Real Map - Tibia 10.31 + Gengia, Oken i Pyre

Kikimora, serwer jest na bie??co aktualizowany, a pisz?c o balansie postaci oraz pvp, mia?em na my?li podstaw? z wersji 8.60. Mylisz si? twierdz?c, ?e tych wysp nikt ju? nie u?ywa, gdy? wed?ug mnie s? one znakomite do wszelkich projekt?w edytowanej real mapy. Wyspy te po przer?bce wygl?daj? znakomicie.

Awesome Asimov, mo?esz mi zdradzi?, sk?d wiesz, ?e owy serwer b?dzie nudny, cho? jeszcze nie wystartowa??

Pozdrawiam!
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Real Map - Tibia 10.31 + Gengia, Oken i Pyre

st?d ?e widze co piszesz. :) ludzie lubi? szybko expi? i si? napierdala?.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Real Map - Tibia 10.31 + Gengia, Oken i Pyre

Czytaj ze zrozumieniem, nie chodzi mi o to, ze nikt ich nie uzywa. Chodzi mi o to, ze ta przerobka ktora pokazales to jest standardowa wersja z wiekszosci serwerow, a nie przerobka. Kiedys ta gengia wygladala chujowo, potem zaczeli ja przerabiac wlasnie do czegos takiego i od roku czy nawet kilku lat, taka wersja jest juz podstawa, a ty to pokazujesz, jako swoja genialna przerobke? Takie zejscie ze statku i miasto to pamietam jeszcze z czasow jak sam gralem na rl mpaach 8.6... 2-3 lata temu? A ty mi wciskasz kit, ze to jest twoja super przerobka?
Co do balansu to mowisz, ze masz podstawe balansu, ale jak dla mnie to i tak nic nie masz. Co z tego, ze masz super balans na 8.6, jak on podstawa pod 10+ nie moze byc w zaden sposob... Raz, ze dojda nowe czary i trzeba to uwzglednic w starych, zeby nie bylo dziwnych sytuacji, gdzie nagle ze starego exori frigo sie napierdziela mocniej niz z nowego gran frigo hura... Dwa, ze te stare czary tez nie moga zostac tak jak byly na 8.6 bo dochodza takie zmiany jak cd, przez co nie mozesz zostawic takiego samego dmg. Co moim kurwa jebanym zdaniem, powtarzam ci kolejny raz, ma znaczenie, wiec nie masz nic, mowiac, ze masz balans z 8.6. Bo i tak musisz miec wszystko zrobione od nowa, zeby do siebie pasowalo... Chyba, ze twoim zdaniem twoj super balans z 8.6 najlepiej jest zostawic a oprocz tego dodac tylko nowe czary. Wtedy powodzenia, bo na 100% beda sytuacje takie lub podobne do tej ktore opisalem, gdzie ci wyskoczy problem, ze nagle najmocniejszym czarem jest jakies exori frigo, bo przy balansie na 8.6 pasowal, a przy odpowiedniych formulach przy 10.3 nagle nowe czary beda kompletnie bez sensu. TO SIE NIE DODAJE...
W kazdym razie nie ma sie sensu o to spierac, bo mi tu nie chodzi nawet o to co bedzie na serwerze, tylko o to, co teraz gadasz od rzeczy. Jak bedziesz dodawac nowe czary i zobaczysz takie chujowe sytuacje to to poprawisz. Ale wlasnie... bedzie to poprawione, a ty mi teraz wmawiasz, ze juz masz dobry balans. Eh...
W kazdym razie, jest jak jest, serwer mozesz ruszyc. Jak bedzie trzymac poziom to sie i ludzie znajda. A skoro twistera na chociaz jednej edycji trzymala jakis poziom i troche ludzi weszlo, to jesli teraz bedzie chociaz tak dobrze jak wtedy to sa jakies szanse na kolejny w miare dobry serwer pod nowsza tibie... Ja temat koncze bo widze, nie ogarniasz co do ciebie mowie :/
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: Real Map - Tibia 10.31 + Gengia, Oken i Pyre

Szanuj? Twoje zdanie i dok?adnie Ci? rozumie, ale nad tym serwerem pracujemy ju? od bardzo d?ugiego czasu, a dok?adnie 2 lata i chc? Ci u?wiadomi?, i? serwer pod wzgl?dem gry jest ju? gotowy. Zaczynaj?c od mapy, kt?ra jest w 100% odwzorowana od rl mapy i ko?cz?c na czarach, kt?re zosta?y ju? wprowadzone i sprawdzone. Nad projektem pracuje par? os?b, tak?e serwer nie stoi w miejscu... . Niepotrzebnie tylko wdali?my si? w dyskusj?, ale dzi?kuj? za opinie z Twojej strony. ;)

---------- Tre?? dodana o 16:42 ----------

Zauwa?, i? jest spore grono ludzi, kt?re ch?tnie sp?dzi?oby czas graj?c na owym serwerze. Dlatego te? za?o?y?em ten temat, aby u?ytkownicy (zapaleni gracze) ocenili i skomentowali zaproponowany przeze mnie projekt.
 
Status
Not open for further replies.
Top