What's new

-Tibia 10.10 Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Status
Not open for further replies.

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Real Tibia Projekt

Witajcie!

Mamy przyjemno?? zaprezentowa? Wam nowy projekt tworzony na wz?r globalnej tibii. Serwer tworzony jest przez administracj? Revana.pl, wi?c mo?ecie liczy? na ?wietne warunki techniczne ots jak i hostingu, mo?ecie r?wnie? liczy? na wielkie ilo?ci graczy online, w tym ?wietn? zabaw? i najlepsze wojny!
Serwer prawdopodobnie tworzony b?dzie w klimacie rpg, jednak nie jest to ostateczna decyzja, b?dzie zale?a?o to od wywiadu ?rodowiskowego w?r?d graczy, kt?rzy okre?l? jaki typ serwera interesuje ich najbardziej.

Mapa:
Mapa aktualizowana jest stopniowo od wersji 8.60 do wersji 10+, aktualnie mapa uko?czona jest w 80%, gdzie ju? posiadamy najnowsze tereny takie jak: Warzone, Nowe Venore, Nowe Ab'Dendriel, kt?re posiada rzadko, kt?ry serwer.
Je?li chodzi o map?, mo?emy r?wnie? pochwali? si? mo?liwo?ci? jej natychmiastowej aktualizacji, w kilka godzin po nowych update na globalnej tibii.

kISsze8.png


X9swtbr.png

Questy:
Jak to pisali?my wy?ej, mapa zostanie odwzorowana w 100%, przez co i po?o?enie quest?w, ich wygl?d itp r?wnie? b?dzie zgadza? si? z tymi realnymi. R?wnie? zasada ich dzia?ania, nie b?dzie niczym od nich odbiega?, nie ukrywamy, ?e jest to najbardziej czasoch?onne zaj?cie przy tworzeniu serwera, jednak wyniki uko?czenia tych prac, b?d? najbardziej satysfakcjonuj?ce.

EarOIWD.png


O5wNeov.png

Silnik:
Jako jedni z nielicznych mo?emy si? pochwali? w pe?ni stabilnym, autorskim silnikiem pod najnowsz? wersj? tibii.
Jeste?my r?wnie? w stanie przeprowadza? ekspresowe aktualizacje klienta gry, przez kt?rego b?dziecie si? logowa? do gry, tak? wygod? mo?e zapewni? naprawd? ma?a ilo?? serwer?w.

rUJZqfX.png


WYY0P2v.png

Pvp system:
Jak zwykle mo?ecie si? spodziewa? szczeg?lnego zaanga?owania w dopracowanie systemu pvp, kt?ry ma by? przyjemno?ci?, nie m?czarni?. Dzi?ki porz?dnemu pvp, mo?ecie si? spodziewa? cz?stych wojen na serwerze, nie kilku w ci?gu tygodnia, jak to bywa na innych serwerach pod najnowszy klient.
Na naszych serwerach pvp zawsze by?o znakiem firmowym, wi?c zapewniamy Was, ?e i teraz tak b?dzie!

gErXl9V.png

Na zako?czenie:
Podsumowuj?c wy?ej opisane punkty, serwera mo?ecie spodziewa? si? w niedalekiej przysz?o?ci, kt?ry ma by? lustrzanym odbiciem real tibii. Mimo to, ?e d??ymy do odwzorowania globalnej tibii, wcale nie rezygnujemy z Naszych w?asnych urozmaice? gry.
Spodziewa? mo?ecie si? takich rzeczy jak:

-Cast System
-Massowe Eventy
-Ranking Gildii
-Ranking zab?jc?w.

Temat b?dzie oficjalnym serwera, przez co mo?ecie spodziewa? si?, jego aktualizacji jak i co jaki? czas zdj?? z post?p?w, kt?re b?d? miejmy nadziej? systematyczne.

See you!
 
F

faa

Guest
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Jak zawsze krytykowa?em wszystkie edycje premier itp. tak ten projekt pochwalam jak najbardziej, oraz r?wnie? zagram jak tylko wystartuje.
-Na kiedy planowana wst?pna data startu ? Jakie? beta testy czy co? ?
-Silnik tfs 1.0 ? czy stary 0.4 ?
-B?d? dodane wszystkie questy ? ??cznie z najmniejszymi ? typu bright sword itp ? rise of devorga i inne eventy najazdy b?d? ?
 

TonnyGROM

User
Joined
Jul 6, 2013
Messages
44
Reaction score
0
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Taki projekt mo?e by? naprawd? ciekawy.
na pewno b?d? gra?.
ja bym proponowa? trzyma? go w klimacie RL-RPG, ale doda? system Random Attr.
gdy? takie urozmaicenie by by?o ciekawe.


PS
moje propozycje RATES
Exp x5
Skills/Magic x5
Loot x2​
 
Last edited:

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

@faa
Data startu nie jest bli?ej znana, ale s?dz?, ?e pierwsze testy b?d? ju? za 2-3tyg. kiedy b?dzie ju? sporo rzeczy wprowadzonych.
Silnik tfs 0.4 zaktualizowany, do najnowszej wersji przez co daje nam swobod? aktualizacji, prawie na r?wni z real tibia.
Tak, planujemy odwzorowa? ka?dy quest, wiadomo co? mo?emy przeoczy? itp, ale po to b?d? testy.

@TonnyGrom
Co do typu serwera jeszcze nie jest nic wiadomo, w pewnym momencie prac zostanie zorganizowana ankieta na stronie serwera, gdzie ludzi zdecyduj? o tym.
 

m3ssi4sh

Active User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
121
Reaction score
1
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Popieram pomys? low stages - full rpg :) czekam na kolejne info, pozdrawiam
 
F

faa

Guest
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Low exp ? hmm nie wiem czy dobry pomys?, z tego wzgl?du, ?e noob teamy nie dadz? rady i nie przejd? z 8.6 a te co na shadow graj? tam zostan? raczej. Wydaje mi si?, ?e orshabal exp do 150 by?by dobry z miare dobrym lootem i du?? ilo?ci? frag?w do rs + Frag remover quest daily + sms shop. Wykluczy?oby to skullbasher?w + noob?w na ob, co jest bardzo wkurwiaj?ce na shadow. Wtedy du?a szansa, ?e noob teamy z 8.6 by przesz?y bo daliby rade szybko wbi? 150 lvl i mogliby ora?, przyzwyczaili by si? te? szybciej i oswoili z now? tibi?. Wko?cu by mo?na by?o wyko?czy? jeszcze bardziej te zajebane 8.6 servery. To tylko taka moja sugestia. Swoj? drog? radzi?bym si? troche streszczy? i zacz?? robi? powoli testy, bo konkurencja te? powoli szykuje servery pod najnowsz? tibie, tak?e im szybciej tym lepiej bo p??niej b?dzie ci??ej. Custom miasta jak by?cie wprowadzali to tylko gengia pyre oken, czyli te kt?re orshi teamy dobrze znaj?, nawet to by by?o dobre, ?eby nie robi? 100% kopi shadowa, tylko co? lekko innego aby zach?ci? graczy kt?rzy odeszli z shadow, b?d? tych co tam nie chc? gra? bo za ma?o miast itp noi bo nie znaj? teran?w z 10x. Jak b?dzie offline training to nie dodawajcie monk?w... zr?bcie bardzo ma?e skille, ?eby nie pope?ni? tego b??du co shadow, ?e lataj? ze 140 mlvlami i na hita ?ci?gaj?. ?atwy/du?y loot te? proponuje, ?eby nie by?o czekania po pare dni na ob bo ludzie nie maj? kasy itp.. Mniejsze straty po ?mierci w warmodzie. Blessy najlepiej komenda ew. kupno w temple wszystkich na raz. Pvp zr?bcie klasyczne, nie takie jak na rl bo to zepsuje klimat. Aol dro?szy komend?, bo orshi teamy z 8.6 pewnie nie wiedz? nawet gdzie jest eremo. Zobaczcie guzod^^^ otsa, orshabal a trzyma si? jeszcze d?uzej niz shadow, tak?e orshi ots to co? nowego pod 10x. Orshi z tego wzgl?du, ?e zapewne lepszy teamy nie zmienia juz otsa raczej z shadowa, to lepiej pod te gorsze kt?rych jest wiecej zrobi? orshi otsa lekko.
Troche to pojeba?em pewnie pisz?c ale zaspany jestem, ew. p??niej edytne tego posta albo jak mi si? co? przypomni.

---------- Tre?? dodana o 09:03 ----------

Je?li testy b?d? to gdzie si? o nich dowiem ? GG odpada bo jest przestarza?e i usune?em. Czy w temacie b?dzie jaki? post na ten temat ?

---------- Tre?? dodana o 09:12 ----------

Dodajcie mo?e zapowied? te? na otland, tam wi?ksza rzesza graczy z innych kraj?w.
We? ten temat odklej bo go nie wida? prawie, te przyklejony g?wno daje, bo jest zielone jak t?o forum i ledwo zauwa?alne, prawie nikt nie widzi, albo zmiencie kolor przyklejonych temat?w.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Serwer sam w sobie prezentuje si? bardzo ?adnie. Mo?ecie liczy? na moj? obecno??.
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Exp naprawd? jeszcze nie wiemy jaki, jednak my?limy nad czym? szybszym do pewnego momentu.
Daily Frag Remover pasuje jak najbardziej, oraz ilo?c frag?w do rs my?limy nad 20 max.
Z dodatkowych wysp pozostan? takie jak pyre, oken i Heniguam oraz mo?e wyspa Vip?w(podkre?lam mo?e).
Balans profesji tibii 8.6 damy z Revany, czyli wyregulowane odpowiednio hity oraz brak exhaudet(pr?cz ue)
Natomiast nowe czary wprowadzone po nowej Tibii, zostan? tak jak s? czyli z exhaudet.

Na temat test?w wi?cej b?dzie wiadomo za kilka dni, o samych testach mo?ecie si? dowiedzie? w tym temacie.
Poprzez gg oraz poprzez oficjalne forum projektu:
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Dzisiejszego dnia wystartowa?a strona projektu, nie ma ona jeszcze swojej domeny, bo nie chcemy jej ujawnia?, jednak sam? stron? mo?emy zaprezentowa?.
Strona zosta?a dzisiaj napisana, wi?c wyst?puj? na niej b??dy, kt?re znikn? niebawem:

 

Kajlu

Advanced User
Joined
Jun 24, 2010
Messages
250
Reaction score
10
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Nie chc? du?o pisa?, bo p??niej nikt tego nie czyta.

Wida? po zapowiedzi ?e bardzo si? staracie, po aktuaizacji globalnej szybko dacie rade zrobic update, za to wielki +.
Mam nadzieje ?e te starania nie pojda na marne, nie zr?bcie z tego orsha, ani nie robcie serwa ktore stoja miesiac max.
Serwer pelen podziwu, jak niektorzy koledy up pisali low rate! Jestem zupenie za, niech kazdy poczuje klimat gry RPG chocby expi?c w nowym Ab'dendriel ktore nie preferuje expowisk na wysokim poziomie.

Jezeli zastanowisz si? mocno, to sam zrozumiesz, osobicie proponowal bym niskie stage co? 5 - 10(exp)

Ten serwer moze byc bardziej interesj?cy niz real Tibia, a moze i nawet na poziomie shadowcores.

Osobiscie jeszcze napisze ze w Tibie nie gralem z 2 miesi?ce, lecz chcetnie powroce i to na ten serwer! Niskie stages!

Pozdrawiam :)
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

O matko boska. Usuncie te orshabaal itemy z SMS Shopa, bo jak na to patrz? to mnie obrzydza. W SMS Shop powinien znajdowa? si? wed?ug mnie tylko pacc, zmiana p?ci, zmiana nicku i ewentualnie frag remover.
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Te itemy s? ze starej bazy danych ots, a baza jest nieczyszczona p?ki co, wi?c nimi si? nie przejmuj bo ich nie b?dzie.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

O matko boska. Usuncie te orshabaal itemy z SMS Shopa, bo jak na to patrz? to mnie obrzydza. W SMS Shop powinien znajdowa? si? wed?ug mnie tylko pacc, zmiana p?ci, zmiana nicku i ewentualnie frag remover.

+ mounty(niektore) + addony(niektore) + ozdoby do domkow + itemy questowe/mountowe(niektore) + god

Mozna calkiem duza oferte walnac w shopie bez wprowadzania pay2win na serwerze...
 

Xyretris

Active User
Joined
Mar 28, 2013
Messages
143
Reaction score
5
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

faa co Ty pierdolisz?:D ja mam 134 mlvl na shadow i jako? nie napierdalam z sd po 1k+ jak na tibi 8.6...

fajnie si? zapowiada ale kto chce gra? na jakim? rpg... pewnie zrobicie to samo co shadow tylko ?e mniejszy exp .. fest r??nica. zr?bcie co? oryginalnego. co przyci?gnie ludzi i sprawi ?e zechc? zosta?.
 

Benzyniak

Senior User
Joined
Feb 17, 2013
Messages
550
Reaction score
13
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

ale 1000 z ue w ludzi juz tak czy ile tam? Server niestety nie wypali za maly exp+30 osob wbije = upadek za duzy exp plus wbije moze o 40 wiecej = nie wybije sie = upadek... Ci ktorzy by grali (np nie maja pacca na rl tibi) graja juz na shadowie garstka osob naprawde garstka wejdzie no ale coz ja bym wolal taki niz shadowa bo dla mnie shadow to syf z 1 powodu.. to zwyczajny orsh
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Co do exp i innych statystyk b?d? one prawdopodobnie wygl?da? nast?puj?co:

1-40: 120x
41-80: 80x
81-100: 50x
101-130: 30x
131-150: 15x
151-200: 5x
201-300: 3x
301-xxx: 2x

Skills: 13x
Mlvl: 5x
Loot 4.5x

PZ Time 10 minutes

Dasy frags to red skull 18
Duration 12 hours

Dasy frags to black skull 20
Duration 24 hours

Save Pvp 50 lvl

A co do serwera planujemy, ?e wbije 300-400 os?b na start, przy naszych mo?liwo?ciach reklamy.
 

Kajlu

Advanced User
Joined
Jun 24, 2010
Messages
250
Reaction score
10
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

Jakos te stage mi sie nie podoba, juz myslalem ze bedzie cos lepsze, no ale skoro musi tak byc..

Nie zawitam.
 
F

faa

Guest
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

ale 1000 z ue w ludzi juz tak czy ile tam? Server niestety nie wypali za maly exp+30 osob wbije = upadek za duzy exp plus wbije moze o 40 wiecej = nie wybije sie = upadek... Ci ktorzy by grali (np nie maja pacca na rl tibi) graja juz na shadowie garstka osob naprawde garstka wejdzie no ale coz ja bym wolal taki niz shadowa bo dla mnie shadow to syf z 1 powodu.. to zwyczajny orsh

Co ty za g?upoty gadasz... Reptera jak startowa?a z expem shadow, mia?a 100+ os?b potem do 200+ dosz?o, a jak w??czy? spoofa to 400 by?o. I to by?o sporo czasu temu, teraz wi?cej os?b jeszcze przechodzi na nowszego klienta, noi do tego dochodzi du?o wi?ksza mo?liwo?? reklamy ze strony administracji revany/premiery ni? admina repte** Tak?e spokojnie mo?na si? spodziewa? pareset os?b na start, a to czy b?d? si? one utrzymywa? to zale?y tylko od administracji czy b?dzie robi?a ci?g?e update i poprawia?a non stop wszystkie b??dy jakie si? przytrafi?.

---------- Tre?? dodana o 09:34 ----------

Noi wko?cu to b?dzie te? no w sumie drugi polski ots pod najnowsz? tibie, z dobr? renom?, tak?e Ci co nie chcieli gra? na shadow/swe/br ots to wbij? tu.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Real Tibia Projekt - Oficjalny Temat

stop.png

STOP REAL MAPS!


DDoS-attack-623x426.jpeg


:) Powodzenia w dniu startu ;P
 
Status
Not open for further replies.
Top