What's new

Redaktorzy

Status
Not open for further replies.

Senai

Pomoc Techniczna/Redaktor
Joined
Jan 24, 2010
Messages
74
Reaction score
19
Preferuje podrzucenie paru redaktor?w do strefy mapper?w. W dziale bezpiecze?stwa nic si? nie dzieje a przydzielonych jest tam do?? sporo redaktor?w. Szczerze ? Marnuj? si? troszeczk? , gdy? wi?ksze pole do manewru i szansy wykazania si? znajd? z pewno?ci? w proponowanym przeze mnie miejscu. Moja propozycja to podrzuci? dw?ch redaktor?w do strefy mapper?w. Pozdrawiam ;)
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Redaktorzy

Redaktor nie funkcjonuje na zasadach przyj?tych przez support. Jest to grupa wybierana przez globalnego moderatora (jak dotychczas) w celu pomocy w rozkr?cenia / tworzenie itp. dzia?u, gazetek, a grupy, kt?re s? wyznaczone nie wymagaj? zmian (przynajmniej moja). Lepszym pomys?em wed?ug mnie jest zaci?gni?cie tam support?w, b?d? wyznaczenia innej grupy redaktor?w. Co do ilo?ci redaktor?w w owym dziale, jest ona celowo zawy?ona. Tak jak s?usznie zauwa?y?e? i napisa?e? na pocz?tku w "dziale bezpiecze?stwo nic si? nie dzieje", przydzielonych jest 5 redaktor?w, a od tygodnia, nie widz? ?adnego nowego poradnika, wi?c mo?na m?wi?, ?e ilo?? ich jest nawet zbyt ma?a.
 

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: Redaktorzy

Sam pomys? nie jest z?y. Przyda?oby si? wi?cej os?b, kt?re wzbogaci?yby forumowy zbi?r poradnik?w, s?u?y?y pomoc? i rad?. Z drugiej za? strony jaki sens ma istnienie supportu ds. mappingu, gdy redaktorzy mieliby mie? identyczne zadania. Lepszym rozwi?zaniem by?oby reaktywowanie szk??ki mapper?w i przydzielenie tych dw?ch redaktor?w jako nauczycieli.
My?l?, ?e dodatkowe wypowiedzi s? w tym w?tku zb?dne, przedyskutujemy, ewentualnie poszukamy os?b, kt?re podejm? si? tych obowi?zk?w. Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top