What's new

Reklamator/pisarz do wynaj?cia!

Status
Not open for further replies.

Kernaut

Advanced User
Joined
Aug 17, 2011
Messages
179
Reaction score
4
Witam Serdecznie!!


Zanim przejdziemy do mojej oferty chcia?em napisa? kilka s??w o swojej skromnej osobie. Tak wi?c mam na imi? Mateusz, jestem z Poznania i na tym dziwnym ?wiecie ?yj? ju? prawie 17 lat. Reklamowaniem zajmuj? si? ju? ponad dwa lata. Swoje reklamy umieszczam na r??nego rodzaju stronach/forach, a nawet w grze (w przypadku OTS'?w), posiadam ogromne znajomo?ci dzi?ki, kt?rym mog? za?atwi? wymian? baner?w. Reklamowa?em ju? wiele OTS'?w (m.in NewlineOTS, TheBestWarOTS 7.6, KirdsRPG i wiele wi?cej), oraz stron/for (adres?w nie podam, gdy? regulamin mi na to nie pozwala). W przypadku tej drugiej posady (Pisarz) jest bardzo podobnie jak z reklamowaniem. Od 1,5 roku pisz? r??nego rodzaju zapowiedzi, fabu?y, opowiadania itp. W najbli?szym czasie mam nawet zamiar otworzy? swoje forum literackie. Teraz przejdziemy do tej wa?niejszej cz??ci, czyli do mojej oferty.



Moje wymagania:

(W przypadku OTS)
- Server na dedyku 24/7
- Wsp??praca ze strony Administratora,
- Kultura osobista,
- Dobrze by by?o gdyby serwer mia? w?asn? map? lecz inne te? akceptuj?,
- Nie chcia? bym ?eby to by? ots z exp x9999 (chyba, ?e zwr?ci na mnie szczeg?ln? uwag?),
- Najlepiej, aby by? to server RPG, bez teleport?w, ma?y exp etc. Najlepiej nie znaczy, ?e musi to by? RPG.

(W przypadku Stron/For)
- Strona/Forum musi posiada? domen?, oraz hosting,
- Wsp??praca ze strony Administratora,
- Kultura osobista,
- Rozwini?te/a forum/strona (grafika, skrypty, itp.)

(Uwaga! Wymienione powy?ej wymagania tycz? si? zar?wno posady pisarz, jak i reklamator)​




Co w zamian oferuj???​

- Profesjonalnie napisane reklamy, zapowiedzi, fabu?y itp.
- Minimum 4-5h online na dzie?,
- Dobre pomys?y (zar?wno jako reklamator, jak i pisarz),
- Przestrzeganie regulaminu,
- Znajomo?? obs?ugi strony/forum,
- No i przede wszystkim dobrze wykonana praca.


(Uwaga! Wymieniona powy?ej oferta tyczy si? zar?wno posady pisarz, jak i reklamator)



Wz?r podania:

Imi?/Ksywka:
Wiek:
Kontakt:
Informacje dotycz?ce OTS/Strony/Forum:
Dodatkowe informacje:


JE?ELI NIE SPE?NIASZ WYMIENIONYCH POWY?EJ WYMAGA? TO PROSZ? NIE PISZ!​

@Do Moderatora: Tak wiem, ?e istnieje specjalny temat do og?oszoniea swoich ofert, ale ja wol? swoj? dzia?alno?? prowadzi? we w?asnym temacie, dlatego prosz? o nie zamykanie tematu! Z g?ry dzi?kuje.​
 
Status
Not open for further replies.
Top