What's new

Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

D3ch4lol

Advanced User
Joined
Jul 23, 2008
Messages
209
Reaction score
30
Dzisiaj, 31.03.2009 o poranku, wszed?em na serwer ElestiumRPG. Zapewne wtajemniczeni wiedz?, ?e robi?em tam team. O godzinie 16, czyli mniej, wi?cej po po?udniu, pomy?la?em tak - Serwer nie jest zadbany, po ka?dym restarcie jest cofka, nie ma na mapie 40% resp?w i na ka?dym expie masz zapewniony zgon.


Raczej ka?dy gracz, kt?ry jest m?dry i ma troszeczk? inteligencji, zmieni?by serwer. Tak, ja w?a?nie mam zamiar tak zrobi?! Tylko, ?e nie chc? przyj?? na serwer sam. Chc? ze sob? wzi?? oko?o 10 os?b. Teraz tylko pytanie.. Czy Wy chcieliby?cie pogra? ze mn??


Dobrze, wi?c zaczn? od moich wymaga?.
Ventrilo,
S?uchawki i mikrofon,
Sta? gry minimum rok.



Podania prosz? sk?ada? w temacie, b?d? wysy?a? je do mnie w prywatnej wiadomo?ci.


Mam zamiar stworzy? gildi?, kt?ra wsp?lnie wykonywa?aby zadania i wsp?lnie chodzi?a na r??ne potwory. Je?eli wybraliby?my serwer PVP, to oczywi?cie, ?e wsp?lnie by zabija?a ; wsp?lne pk :')
W podaniach prosz? pisa? proponowany serwer, r?wnie? na jakim ?wiecie chcia?by? gra?:
-pvp
-nopvp

Ja m?wi? z g?ry, i? proponuj? serwer WypasOTS!

Czekam na wasze podania, pozdrawiam.

Your decha.

#lista os?b nale??cych do teamu
- D3ch4lol / dechalol
- Xemronn
- Prototype
- Unado
- Ciacholol
- Vioskan
-
-
-
-
 
Last edited:

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

Pwne3d , Okres Testowy ? Kpisz chyba ;] Cya. Id? pogra? z Protkiem i pokrzyczie sobie w mikrofony jak padacie cya. Albo wysy?ajcie razem SMs-y na Wpierdolu , ?eby mie? po 100 lvl ; ]
 
Last edited:

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
30
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

W?a?ciwie to mo?ecie gra? na FaniaOTS( ), ostatnimy czasy pogrywam troszeczke, wi?c m?g?bym i ja gra?. Te Wypasy, s? przestarza?e(bee xd), no i nie przesadzaj z tym sta?em gry, 2 lata? <my?li>


#edit 1
No wi?c podanie - Sta? 1 rok(=o), umiej?tno?ci pk, mo?liwo?? grania wszystkimi profesjami, lubi? si? napierdala?(xD!) no i chyba tyle. Przyjmij mnie plx, bo si? potne!

#down
PACC - SMS, bee!
 
Last edited:

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

By? mo?e pisa? bym si? na to, je?eli by?by jaki? ciekawy serwer. Ja proponuj? , zaje wary, do pk raczej potrzebny jest skill ni? hotkey. Gra si? mi?o exp stage, nie zadurzy, nie za ma?y. Mapka varatha + wiele r??nych nowych wysp, quest?w i expowisk, og?lnie super serwer.

Decha
17:35:18
mo?e zagramy na perverze
wi?c podanie lets go make

Troch? w Tibie gram, 3-4 lata w g?r?. Ventrilo mam co za tym idzie s?uchawki i mikrofon tak?e. [troch? zgapi? od Xema (nie bij)], jak na Perverze to ofc RP, czo?g jak ch**. Jak to rasa ps?w o nazwie Prototype lubimy se popekowa? (ahh ta pikselowa krew na pikselowej trawie mmm...).

PACC - SMS, bee!
Firma Prototype i sp??ka S.A mo?e co nieco op?aci? xd! Mam tam chara (i to kilka), kasy i eq sporo wi?c pacc runke od jakiego? noobka mo?na kupi?.
 
Last edited:

Unado

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
439
Reaction score
14
Age
29
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

To samo co Prototype tez bym ch?tnie pogra? na perverze :D Mam tam 100+lvl wi?c ze startem nie by?oby problemu xD Sta? ju? b?dzie 3-4 lata mam ventrillio, mikrofon i s?uchawki.
 

Vioskan

Active User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
102
Reaction score
3
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

Witam !
Zg?aszam si? i zarazem proponuj? pvp serv z rl map? i ?eby by? w miar? ?wie?y .
Z racji tego ?e expi si? nudno na rl mapie ale za to fajnie si? walczy to proponuj? w?a?nie j? .
W tibi? gram par? dobrych lat no i nie b?d? si? rozpisywa? bo to wyjdzie w praktyce .
 

Vioskan

Active User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
102
Reaction score
3
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

Witam !
Zg?aszam si? i zarazem proponuj? pvp serv z rl map? i ?eby by? w miar? ?wie?y .
Z racji tego ?e expi si? nudno na rl mapie ale za to fajnie si? walczy to proponuj? w?a?nie j? .
W tibi? gram par? dobrych lat no i nie b?d? si? rozpisywa? bo to wyjdzie w praktyce .
 

ciacholol

New User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

Decha Oczywi?cie ?e ja chc? decha ogarniam te sprawy nie jestem "ciot?" znasz mnie wiec wiesz ; ):D dogadamy si? na gg zobaczmy, heh dobra wiec jak co? to ja chce i b?d? [ed] pozdrawiam
 

D3ch4lol

Advanced User
Joined
Jul 23, 2008
Messages
209
Reaction score
30
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

- Xemronn
- Prototype
- Unado
- Ciacholol
- Vioskan

Te osoby dosta?y si? do teamu. Ciacholol si? nie rozpisa?, ale to m?j rl, znamy si? od urodzenia ; o Wi?c czekam tylko na uzupe?nienie os?b : )
Pozdrawiam.
 
Last edited:

Vioskan

Active User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
102
Reaction score
3
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

A czemu mnie nie doda?e?? Nick Vioskan .. je?li si? nie nadaje to powiedz dlaczegusz ?
 

Qbix1906-06

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
114
Reaction score
1
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

Ja sobie z toba ch?tnie popykam gram okolo 2-3 lat lubie pekowa?. Ja wybral bym serva PVP mapa albo evo albo mapa z servow roxor <roxor1337.zapto.org itp> nom i tyle jak sie dostane to pisz na gg 7630055 .wiem ze sie bardzo nierozpisalem ale co tu gadac tylko grac ;D
 
Last edited:

Vioskan

Active User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
102
Reaction score
3
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

To co szukamy jakiego? ots'a ?? Ja bym ju? sobie z ch?ci? gdzie? popyka? . Macie Vt to by si? sz?o zgada? gdzie gramy itp. tylko trzeba by by?o poszuka? jakiego? nowego serwa bo nie chce zaczyna? od 0 jak ju? b?d? 150-200+ lvle .
 

tobi_55

User
Joined
Sep 16, 2008
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

Ja bym proponowa? wam oraculum.pl jutro tj. 03.04.2009 okolo 15.00 odbedzie sie restart postaci a wraz z nim wiele zmian troche quest?w , wi?ksza balansacja profesji, nowe czary, itd. Mysle iz ta edycja bedzie spoko...
 

Vioskan

Active User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
102
Reaction score
3
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

No ja znam oraculum.pl w 95 % i bym tam m?g? zagra? tylko co powie reszta ? czy wam to pasuje ?
W sumie tam szlo by pogra? .
 

tobi_55

User
Joined
Sep 16, 2008
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

To jedziecie bedzie z kim si? pru?
 

ospa

Active User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
86
Reaction score
7
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

Hmm... Wsumie teraz nie nale?? do ?adnego teamu wi?c mog? si? pod??czy? , mam vt , s?uchawki , micro , w tibie gram 8 lat wiec du?o ponad wymagania ;> , pvp te? mam dosy? du?e . Mo?e gdzie gra?em , w szczeg?lno?ci na pvp-enfo , solo style lub z teamem , gukoz lub glia kalim ;> jak b?dziecie mnie chciali do teamu piszcie na priv; > , co do ?wiata ofc. ?e pvp na no-pvp wed?ug mnie nie ma sensu gra?, jak co? crayzie z tej strony ;>
 
Last edited:

Vioskan

Active User
Joined
Nov 23, 2008
Messages
102
Reaction score
3
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

No to jak gramy na Oraculum.pl po resecie o 15:00 ?? Bo musz? wiedzie? .
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

Ja Si? Zg?aszam
Wi?c W Tibie gram nie ca?e 2 lata Ventrillo nie mam Ale moge sciagnac ;]
tylko nie wiem jak sie to obsluguje ;P
Sluchawki,Mikrofon S?
Moge gra? 3 profesjami : Sorcerer,Druid,Knight
Je?li chodzi o expienie to mam du?o czasu ;P
Przewaznie po 5h dziennie na kompie ^^
A je?li chodzi o PvP To Jestem Nawet dobry ;P :p
moje gg 11011979
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
30
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

W?a?ciwie to ja i Decha, zacz?li?my gra? na ?wiat npvp. Wojny s? i na npvp w specjalnej strefie do tego przeznaczonej, wi?c nie ma problemu. Wbijajcie jak chcecie, ja to Xemus, a Decha to Dechalol.
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: Rekrutacja do Teamu #Tibia.net.pl

A Mo?na wiedzie? jaki jest Tam exp ?
z mi?a checi? z wami zagram .. ;D
A w?asnie ..
Macie zamiar zrobic Gildie czy juz macie ?
jesli macie to moge do niej wstapic ?
jak sa jakies wymagania to napisz Sprubuje je spelnic ;]
 
Top