What's new

Remere's Map Editor 2.0

Status
Not open for further replies.

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Chcia?bym wam przedstawi? co? ?wietnego:

Remere's Map Editor 2.0

Aplikacja dzia?a na Windowsie bardzo dobrze, aplikacja dobrze dzia?a zgodnie z nowym klientem Tibi czyli 8.6 sam go testowa?em i nie narzekam na niego, interfejs zosta? naprawiony, pod czas wklejania przez ctrl+v wida? ju? gdzie jest nasz kawa?ek mapy, dodatkow? ciekawostka jest to ?e mo?na zmieni? miejsce zapisu zdj?? co jest bardzo fajn? rzecz?, mo?liwo?? siatki u?atwia to robienie zdj?? bo wiemy jaki jest zasiek optyczny in-game. Dobra po tak pisze zalety a jeszcze nie poda?em zdj?ci.

imagemyp.png


rem.png


SKAN:

Plik znajduj? si? na trzech serwisach na kt?rych pliki nie wygasaj?. Je?li pliki wygasn? wystarczy do mnie napisa?, bo pliki znajduj? si? na moich kontach.
Uploading:
Hotfile:
MegaUpload:

//SKAN

skanrme.png
 

Edwin

Advanced User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
233
Reaction score
40
Odp: Remere's Map Editor 2.0

Tak si? zastanawiam sk?d RME 2.0, skoro autor jeszcze go nie udost?pni?? Edytor oczywi?cie dzia?a jak nale?y. Po za tym uploaduj pliki najlepiej na SpeedyShare lub ew. RapidShare.
No i tak na przysz?o?? - chcia?bym piszemy razem. ;)
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Remere's Map Editor 2.0

W ko?cu!

D?ugo na to czeka?em, ?a?uj?, ?e ju? odda?em prac? na MOTM, bo zrobi? bym j? w tym map edytorze, z pewno?ci? jest tam wiele nowych i ciekawych spirit?w, no ale c??...

Dzi?ki za wstawke, bardzo mi si? przyda, leci +.
 

Qxiloy

User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
36
Reaction score
1
Odp: Remere's Map Editor 2.0

Wkoncu, czekalem na to juz dlugo czasu, i pierwszy raz widze to czyste !
Na pewno mi sie przyda +
 

Misiaczyna

User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
37
Reaction score
4
Odp: Remere's Map Editor 2.0

Code:
Change Log
2.0
Changed version scheme, 2.0 is the "logical" 1.2.0
[LIST]
[*]Added linux installation scripts for Ubuntu.
[/LIST]
Czy mo?e kto? udost?pni? wersj? na Ubuntu? Je?li taka ju? istnieje oczywi?cie.
 

Aqalix

Active User
Joined
Sep 2, 2009
Messages
87
Reaction score
11
Odp: Remere's Map Editor 2.0

Widz?, ?e jest to "twoja'' wersja, poniewa? Remere jeszcze nie udost?pni? swojej. Dostajesz ode mnie + za samo dodanie tych przedmiot?w. Po prostu nie mog?em si? doczeka?! I naprawi?e? to pod?wietlanie :). Wykona?e? kawa? dobrej roboty, chocia? nie pogrupowa?e? tych przedmiot?w, ale od 8.5 nikt ich nie grupuje wi?c dla mnie to ?adna r??nica.
 

Misiaczyna

User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
37
Reaction score
4
Odp: Remere's Map Editor 2.0

Widz?, ?e jest to "twoja'' wersja, poniewa? Remere jeszcze nie udost?pni? swojej. Dostajesz ode mnie + za samo dodanie tych przedmiot?w. Po prostu nie mog?em si? doczeka?! I naprawi?e? to pod?wietlanie :). Wykona?e? kawa? dobrej roboty, chocia? nie pogrupowa?e? tych przedmiot?w, ale od 8.5 nikt ich nie grupuje wi?c dla mnie to ?adna r??nica.
Rolling On the Floor Laughing
Je?li si? baaaaadzo nie myl?, to Xart Irok tylko udost?pnia t? wersj? edytora.
Remere od niedawna nie udost?pnia kodu ?r?d?owego, wi?c nawet, je?li kto? by umia?, to nie ma mo?liwo?ci "dodania" czegokolwiek (chyba, ?e do starszej wersji).
To, ?e nie ma niczego na stronie nie znaczy, ?e nigdzie nie istnieje ju? jaka? wersja, przyk?ad tfs 0.4.
 

HoRdeS

User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: Remere's Map Editor 2.0

Dzi?ki za upload...

Tak wg. to nie jest jego Remere tylko oni ju? udost?pnili... Zobaczcie w zak?adce "Download" na ich stronie... To ?e nie dali news'a to nie znaczy, ?e go nie ma...

Sami zobaczcie...
 

Mcree

Active User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
106
Reaction score
1
Odp: Remere's Map Editor 2.0

fajnie fajnie ale jeszcze pod?ogi nie ma z 8.6 wi?c po co robi? ?:D
 

NoMY

User
Joined
Jul 30, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Remere's Map Editor 2.0

@Up
Pociesze sie, ja znalazlem ok 5 roznych podlog... Szczegolnie do gustu przypadla mi taka 'zielen' wrecz komponuje sie z scaiana zaprezentowana wyzej, na zdjeciu :)
@topic
Swietna edycja! Zostalo dodane sporo nowych przedmiotow, rowniez 'uzbrojenie' wyglada ciekawo :) Choc najbardziej spodobal mi sie 'most'!
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: Remere's Map Editor 2.0

Xart wszystko fajnie ale co innego wida? w edytorze map a co inne jak w??cz? silnik?
Ci?gle jest ten bug z 1.1.11?
 

samzgadnij

User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
40
Reaction score
2
Odp: Remere's Map Editor 2.0

Dobra dzi?ki za wstawk? ale mam ma?y, znaczy wieeelki problem. Nie mog? importowa? map.
Gdy to robi? wyskakuje b??d .exe. Dok?adniej chodzi o mapki 8.6 bo inne mog? np. z 5.4. To wina Map edytora czy co? z mapk? nie tak? Blokada jaka?? Nigdy si? z takim czym? nie spotka?em... Prosz? o pomoc.
 

mario464

New User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Remere's Map Editor 2.0

Witam !

Mam pewien problem z tym edytorem map.
Po w??czeniu pokazuje si? ?ebym poda? ?cie?k? do tibia.spr i tibia.dat tak te? robi? lecz w??czaj?c go pojawia si? to ca?y czas i nie chce si? w??czy? pr?bowa?em kopiowa? te 2 pliki do folderu z RME i dalej nic przeczyta?em plik ReadMe i nie pomog?o prosz? o pomoc i z g?ry dzi?ki ;)
 

Freeq132

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
360
Reaction score
25
Odp: Remere's Map Editor 2.0

Tego mi by?o trzeba, jeste? mistrzem, THX! ;D Reput leci!
 

maksio9393

User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Remere's Map Editor 2.0

#UP
Przy??czam si? do pro?by pomocy , mam owy problem
 

Seratex

User
Joined
Apr 29, 2008
Messages
32
Reaction score
0
Odp: Remere's Map Editor 2.0

Je?li kto? posiada system Windows Vista, b?d? te? Windows 7, to radz? ustawi? tryb zgodno?ci na windows XP. Klikamy prawym na plik .exe( Ten od otwierania RME) >W?a?ciwo?ci>Zgodno??>Wybieramy Windows XP oraz na samym dole, uruchom jako administrator.

Co do problem?w z Tib?, to ja mam za?adowane wszystkie z ip changera (loader) i wszystko dzia?a.
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: Remere's Map Editor 2.0

Je?li kto? posiada system Windows Vista, b?d? te? Windows 7, to radz? ustawi? tryb zgodno?ci na windows XP. Klikamy prawym na plik .exe( Ten od otwierania RME) >W?a?ciwo?ci>Zgodno??>Wybieramy Windows XP oraz na samym dole, uruchom jako administrator.
Co do problem?w z Tib?, to ja mam za?adowane wszystkie z ip changera (loader) i wszystko dzia?a.

Po co ustaw podstawowy styl sys win 7 i wyjdzie na to samo i b?dzie git chodzi?..
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: Remere's Map Editor 2.0

Dla wszystkich u?ytkownik?w, RME a TFS nie wsp??pracuj? ze sob? na tibi 8.6, dlatego radz? nie u?ywa? element?w z tej tibi, bo w grze strasznie to wygl?da, a je?li kto? zmieni plik *.otb w RME b?dzie mia? problem z w??czeniem mapy z powrotem.
 
Status
Not open for further replies.
Top