What's new

Remme's Map Editor Problem

unsword

Active User
Joined
May 12, 2009
Messages
146
Reaction score
8
Witam.

Odrazu napisze ?e jestem m?wi?c lekko i tw?rczo W?ciek?y.

Mapowa?em sobie pare minut temu programem Remme's Map Editor pod tibie 8.4 i tu niespodzianka. podczas zapisywania mapy, wyskoczy? b??d

Program RME wykona? nieprawid?ow? operacje i musi zostac zamkni?ty.

My?le sobie: no ?adnie znowu cofka bedzie.
Po ponownym odpaleniu programu i za?adowaniu mapki okazuje sie ?e wcale nie cofnelo, poprostu usune?o jakies 90% ca?ej mapy. nie wiem jak to mo?liwe ale nie wiem te? czy jest jaki? spos?b aby to naprawic, bo jedyne co mi pozosta?o po ca?kowicie przez siebie robionej mapie kilka screen?w...

odradzam ten program :/
 

Rock

Advanced User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
241
Reaction score
33
Age
30
Odp: Remme's Map Editor Problem

S? ostatnio takie b??dy z RME. Musisz zapisywa? map? klikaj?c w file>save, a nie klikaj?c na krzy?yk>yes. To powinno wyeliminowa? b??dy :up:
 
Last edited:

unsword

Active User
Joined
May 12, 2009
Messages
146
Reaction score
8
Odp: Remme's Map Editor Problem

Widze ROCK ze jestes kolejn? osob? kt?ra ma powazne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, moze zas?aniasz sie dysleksj? dysortografi? i innmi dys~

ale napisze jeszcze raz

Podczas Zapisywania Mapy, Program Wykona? Nieprawid?ow? Operacj? I Zosta? Zamkni?ty, M?wi?c Kr?tko Program Wykrzaczy? Si? w Momencie w kt?rym nacisnelem twoje 'File -> Save'
ju? rozumiesz? jezeli dalej masz problem ze zrozumieniem to proponuje skontaktowac si? z lekarzem specjalist?, s? tacy kt?rzy zajmuj? si? przypad?o?ciami odno?cie g?owy i jej zawarto?ci

bo je?eli napisa?e? to tylko zeby mnie jeszcze bardziej wkur... to ci sie to uda?o w 100%


edit:
jest wogole na tym forum przynajmniej jedna osoba ktora mog?aby mi powiedziec czy mia?a podobne przejscie z wyzej wymienionym programem i czy jest w stanie powiedziec jak to naprawic??

aha i robienie mapy od nowa jakos mi sie nie widzi
 
Joined
May 9, 2009
Messages
36
Reaction score
1
Odp: Remme's Map Editor Problem

unsword co do robienia mapy od 0 tez mi sie niebardzo widzi ale wiesz dajmy mu szanse bo wiesz moze to byc jakis koles ktory ma pomysl np. tak jak jest mapka mazurskiego :p
 

Dr4goN510

Active User
Joined
Jan 10, 2009
Messages
68
Reaction score
5
Odp: Remme's Map Editor Problem

S? ostatnio takie b??dy z RME. Musisz zapisywa? map? klikaj?c w file>save, a nie klikaj?c na krzy?yk>yes. To powinno wyeliminowa? b??dy
Kolega chcia? pom?c warto by to chocia? troch? doceni? po za tym skoro ty jete? taki wspania?y bez dysketyku itd,itp.
Takie b?edy w tym map edytorze sie niestety zdarzaj?...
 

unsword

Active User
Joined
May 12, 2009
Messages
146
Reaction score
8
Odp: Remme's Map Editor Problem

dobra chuj, jednak kumpel mial racje, poziom tego forum i ludzi na nim jest faktycznie zerowy. chcecie kasujcie jak nie to nie.
 
Top