What's new

-Tibia 10.10 Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

Status
Not open for further replies.

Gitu123

Senior User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
700
Reaction score
22
Reptera


Jestem zaszczycony, ?e mog? zaprosi? Pa?stwa do nowego serwera startowego Reptera.
Startujemy 11 pa?dziernika o godzinie 19:00!




Server IP: Reptera.net
Strona Serwera:
Port: 7171
Client: 10.1

Od ostatniej edycji , wiele si? zmieni?o. Dodali?my wiele quest?w . Poprawilismy mapy i wszystkie braki na serwerze. Wiemy , ?e jest to 4 edycja naszego serwera , ale mamy nadziej?, ?e b?dzie to najlepsza edycja ! Przygotowali?my dla Was du?o event?w . Co 2 tygodnie zaczniemy Devovorga i kolejne wydarzenia !

Doskonale odwzorowana Mapa - mamy wszystkie mapy i misje na naszym serwerze . Znajdziesz tu ka?dy szczeg?? !

Wszystkie Questy -sodali?my questy takie jak Blue Djinn Quest i Rashid do naszego serwera . Mo?esz je zrobi? ,ale nie musisz by moc u nich sprzedawac !

Kick System - Twoje po??czenie nie jest dobre ? Nie b?j si? , je?li zostaniesz kickniety , potwory nie b?d? atakowa? !

Osi?gni?cia - dodali?my oko?o 30 nowych osi?gni?? , teraz mozesz zrobi? 250 osi?gni?? na Reptera !

Nie musisz robic questow na Miejsca Polowania! - Usun?li?my wszystkie accesy do miejsc takich jak Zao lub Banuta . Mo?na wykonywac te zadania na addony lub outfity , ale mo?na wejsc tutaj, kiedy chcesz !

Support 10.1 - zaktualizowali?my nasz serwer do wersji 10.1 . Dodali?my tak?e wszystkie nowe potwory, miejsca i questy z nowego supportu!




Raty Experience
1 to 29 - 200x
30 to 49 - 120x
50 to 74 - 80x
75 to 94 - 60x
95 to 119 - 40x
120 to 149 - 20x
150 to 199 - 10x
200 to 249 - 4x
250 to 299 - 3x
300 - 2x
Magic Level : 6x
Skill rate: 16x
Loot Rate: 3x


reklama_1.png


reklama_2.png


reklama_3.png


reklama_4.png


reklama_5.png


reklama_6.png





 
F

faa

Guest
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

?wietny, dopracowany server. Martwi mnie tylko ten ban na otservli?cie, a bez niej b?dzie s?abiutko, a z g?wnianych for jak te za du?o graczy to nie b?dzi? ;/
Mam nadziej?, ?e nie d?ugo server zostanie zaaktualizowany do najnowszej wersji.
Powodzenia i ?ycz? jak najwi?cej graczy.
btw. dodajcie jaki? konkurs aby jak najwi?cej os?b polubi?o Fanpage Facebooka, ?eby p??niej nie by?o k?opot?w z reklam?. Pozatym poreklamuj lepiej na fp jaki? znanych ots?w, wi?ksza szansa na graczy.
 
Joined
Jan 8, 2011
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

Mi?uj bli?niego jak siebie samego // Shikate
 
Last edited by a moderator:

damian 113

Active User
Joined
Oct 27, 2009
Messages
86
Reaction score
1
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

@ChceSciagac

Nie wiem, co mia? na celu tw?j komentarz. Widze, ze gimby maja weekend.

@Topic Niby wszystko fajnie, ale wedlug mnie exp rate zbyt duzy :/

Powodzonka.
 

Gitu123

Senior User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
700
Reaction score
22
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

?wietny, dopracowany server. Martwi mnie tylko ten ban na otservli?cie, a bez niej b?dzie s?abiutko, a z g?wnianych for jak te za du?o graczy to nie b?dzi? ;/
Mam nadziej?, ?e nie d?ugo server zostanie zaaktualizowany do najnowszej wersji.
Powodzenia i ?ycz? jak najwi?cej graczy.
btw. dodajcie jaki? konkurs aby jak najwi?cej os?b polubi?o Fanpage Facebooka, ?eby p??niej nie by?o k?opot?w z reklam?. Pozatym poreklamuj lepiej na fp jaki? znanych ots?w, wi?ksza szansa na graczy.

Ban juz sie skonczyl i wiecej za darmo go nie dostane.
 

Leit0

Active User
Joined
Jul 31, 2011
Messages
113
Reaction score
4
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

Przegl?da?em zapowiedzi, a? trafi?em na t?, my?l? wejd?, zobacz?, po kr?tkiej chwili, u?wiadomi?em sobie, ?e ots godny podziwu. Wszed?em na stronk?, przegl?dam zak?adki i natrafi?em na zak?adk? "Rankings" wchodz?, a tam 17 graczy(nic nie opisze mojego rozczarowania...), bo jak wspomina?em wcze?niej ots bardzo mi si? podoba, ale chyba d?ugo nie postoi z tak? ilo?ci? graczy :/ Uprzejmie prosz? ca?? administracj? o solidniejsze zaanga?owanie w przysz?o?? otsa, poniewa? ma?o jest ots?w pod tibie 10.1. Osobi?cie gra?em na jednym i musz? przyzna?, ?e by? on na prawd? dobry(codziennie 1300+ graczy online). Nie licz? od razu na tak? ilo?? graczy, ale uwa?am, i? ots zas?uguje na lepsz? reklam? :)
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

Nie macie na co liczy?, ots jest robiony tylko i wy??cznie dla pieni?dzy.
W?a?ciciel ma kilka takich serwer?w na raz, a gdy zaczynaj? odchodzi? gracze to po prostu wy??cza serwer, zmienia nazw? i od nowa robi "wielki start!".
Gra?em ju? na kilku jego otsach i wi?cej nie zamierzam, bo to najzwyklej w ?wiecie nie ma sensu.
 
F

faa

Guest
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

Mo?e d??y do tego aby wkoncu zagralo wiecej osob i zagoscili na dluzej ? Resety sa bo jak wbija 15 osob i wychodza po paru dniach to nie jego wina. Dla kasy ? a z tylu osob ile zarobisz? nawet na dedytka utrzymanie nie starczy, wiec zastanow sie co piszesz. Server jest mocno dopracowany i wlozone jest w niego duzooo pracy, to nie kolejna gowniana premiera czy inne gowno pod 8.6 to tibia 10.10 gdzie trzeba bylo napisac setki nowych skryptow, mape trackowac i wiele wiecej. Ludzie wlasnie takie servery powinni doceniac.
Polecam
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

Gitu skrypter i nowa edycja reptery jak bed? jakie? teamy podbije :p,dobrze wspominam stare czasy reptery gdzie gra?o po 350+ os?b



Pozdrawiam Ryan.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

50 har?w, pozdrawiam.
 

jonesxxx

Advanced User
Joined
Sep 4, 2008
Messages
283
Reaction score
7
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

Projekty Wyzsze nic 8.6 maja strasznie ma?e szanse powodzenia. Kazdy dobry projekt zostanie gaszony w zarodku zawsze z powodu braku zainteresowania reklama na tego ots musi byc mega. Ktos sie musi naprawde w nia zaanga?owa?. Ja niestety nie gram na innych klientach niz 8.6 wiec raczej odpadam, chyba ze sie dogadamy to wtedy mozna cos myslec. Jak cos pisz priv lub gg.
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

Mo?e d??y do tego aby wkoncu zagralo wiecej osob i zagoscili na dluzej ? Resety sa bo jak wbija 15 osob i wychodza po paru dniach to nie jego wina. Dla kasy ? a z tylu osob ile zarobisz? nawet na dedytka utrzymanie nie starczy, wiec zastanow sie co piszesz.

Dedyka ma za darmo tak wi?c w?tpi? ;3
 

Zawsze Blazen

Advanced User
Joined
Jan 27, 2013
Messages
181
Reaction score
11
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

Panowie, zobaczymy co to b?dzie :) Ja dobrze wr??e, nie ma co komu? zle ?yczy?
 

Gitu123

Senior User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
700
Reaction score
22
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

wida? nie ma sensu juz dla mniej dalsze bawienie sie w otsy, takze zegnam i ustepuje
 

DD Soba

Advanced User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
316
Reaction score
10
Age
30
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

Czego? si? spodziewa? i tak ka?dy woli gra? na shadowie.
 

Detalion

Active User
Joined
Mar 23, 2012
Messages
124
Reaction score
0
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

Polecam ots. Mam nadzieje ?e reklama sie poprawi i gracze nie odejd?
 

Szusi

Advanced User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
196
Reaction score
17
Odp: Reptera.net - Nowy Pocz?tek - Real Map

kt?ry raz?.. dno.
Gitu, sko?cz wa?? wstydu oszcz?d?.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top