What's new

Reputancja aka TNP Points

Status
Not open for further replies.

Marfi

Advanced User
Joined
Jun 13, 2008
Messages
183
Reaction score
8
Reputancja aka Jak zje*a? TNETa

Reputancja aka Jak zje*a? TNETa

Huh. Rzadko si? wypowiadam w dzia?ach zwi?zanymi sprawami forum, ale jako ?e ostatnio pisa?em o tym w "Wywiadzie ?rodowiskowym", to i raz jeszcze dodam kilka groszy w tym temacie.

Kazia said:
[...] Swoj? drog?... bekando, ?e si?a reputa to praktycznie tylko posty, przesta?a si? liczy? data rejestracji i przesta?y si? liczy? zebrane ju? kwadraty.[...]
wed?ug mojej skromnej osoby, uwa?am ?e teraz liczy si? tylko data rejestracji. Dlaczego? Odpowied? jest prosta, wi?kszym respektem traktuje osoby, kt?re ju? co? o forum wiedz? i troszk? tych wiosen maj?, ni?eli te z ch*ja wzi?tymi liczbami zwanymi jako punkty reputacji. Jako? nie przypominam sobie by kiedy? mo?na bylo dostawa? punkty za konkursy, a popyt na t? zabaw? by? wi?kszy, z kolei liczba kwadracik?w m?wi?a wiele wi?cej o statusie danego u?ytkownika. No ale dobra, druga sprawa to zje**ane pucharki, medalki oskarki i inne chujki w dupke. Jest zbyt KOLOROWO, nie to ?ebym byl szarym smutasem, ale jest tego za wiele(i jeszcze system podziekowan), bo tak naprawd? to tylko szpeci no i jest zb?dne. Dobra, rozumiem, ?e w taki spos?b chcecie zach?ci?(tudzie? zmusi?) wiar? do pisania i brania udzia?u w aktywno?ci na forum, ale d la mnie to najgorszy spos?b rozwoju i zwi?kszenia popularno?ci.
Jak wspomnia? bodaj?e kuzynn , reputacj? interesuje si? skromna ilo?? u?ytkownik?w w tym nasza Kakazmorka, wi?c propozycja moja jest prosta:
- przwbudowa wszystkiego, pocz?wszy od tematyki forum ko?cz?c na polityce praw autorskich w stopce. Usun?? jedno lub drugie. Nie powinno by? miliard oznak(nagr?d) potencjalnego uzytkownika, gdy? wydaj? mi si?, ?e ?wiadczy ona g??wnie o braku profesjonalizmu forum(kadry). Jak sam autor tematu pisze o "biciu" si? o punkty, tak uwa?am ?e spos?b w jaki chcecie przywr?ci? t? ?wietn? forme zabawy jest conajmniej na poziomie kabaretu. Ju? od samego patrzenia na pomys? kupna punkt?w via SMS robi mi sie niedobrze, tak doprowadzenie tego do stanu u?ywalnosci zrujnuje calkowicie to Forum.

Pozdrawiam.
 
Last edited:

Hakeq

Banned
Joined
Mar 23, 2013
Messages
103
Reaction score
6
Odp: Reputancja aka TNP Points

Temat ten powsta? by przedstawi? zarys naszej idei lepszego wykorzystania reputacji, a w sumie to nie reputacji tylko po nowemu TNP Points.

Polega?oby to na zamianie obecnej reputacji w TNP Points.
W przeciwie?stwie do reputacji punkty tnp mo?na by?oby wymienia? na r??ne rzeczy, min. podpisy pod nickiem, animowane awatary, usuwanie ostrze?e?, reklam? swojego projektu na stronie g??wnej forum czy podklejenie tematu w dziale Serwery.

Dlaczego warto?

Tego chyba nie trzeba t?umaczy?, punkty TNP mia?yby namacaln? warto?? (bo w ko?cu reklama na stronie g??wnej forum czy inne benefity maj? warto??).
Z czasem, je?li system okaza?by si? sprawny i lubiany mo?na by?oby wprowadzi? mo?liwo?? kupna punkt?w za sms (opcja g??wnie skierowana dla os?b kt?re chcia?yby reklam? na forum bez brania udzia?u w konkursach) a zgromadzone tak pieni?dze by?yby przeznaczane na nagrody rzeczowe do konkurs?w forumowych.

Oto proponowany przez nas cennik:


Pomys? wydaje si? trafny i godny wprowadzenia :p
Co o tym my?licie?
Jakiekolwiek sugestie?

Kadra Tibia.net.pl

Lepsze to, niz nudna reputacja w postaci
reputation_highpos.png
.

@Kikimora
Masz zjebany awatar.
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Reputancja aka TNP Points

Jejku po co ta dalsza dyskusja?
Jak chcecie wprowadzi? te punkty to zr?bcie je w formie kopii reputacji albo lepiej w og?le ju? nic nie r?bcie z t? reputacj? bo sami widzicie ?e aby gorzej jest ni? by?o.
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Reputancja aka TNP Points

Reklama na stronie g??wnej forum przez tydzie? - 1250 pkt - Nie
Podklejenie tematu w dziale serwery na tydzie? - 1000 pkt - Nie
Zdj?cie 1 pkt ostrze?e? - 750 pkt - Nie
Kolorowy podpis pod nickiem - 500 pkt - Nie
Zwyk?y podpis pod nickiem / ruchomy avatar - 250 pkt - Nie
No po prostu kurwa no nie! Bo?e, czy Ty to widzisz?!
Co Wy to wykminili?cie?
Jak dla mnie dno, pora?ka, kl?ska. Po co w og?le takie co??
Reputacja jest po to, aby zdoby? u innych 'reputacj?' "WOW! ile on ma reputacji! Na pewno pom?g? du?ej ilo?ci os?b, takim ludziom warto zaufa?"
A nie po to, ?eby j? wymienia? na jakie? pierdo?y!
Reputacja, to reputacja i tyle!
A je?li ju? Wam tak na tym zale?y, to mo?ecie te Wasze "podzi?kuj" - kt?rego z reszt? i tak nie u?ywa - zamieni? w to co chcecie.

Jeszcze dobili?cie ostatnio z tym skasowaniem reputacji... Czekam 2 tygodnie, je?li nie zostanie ona zwr?cona usuwam konto wraz z wszystkimi postami i do widzenia.
To nie jest wcale ?adna gro?ba, bo wiem, ?e i tak ka?dy tutaj na ka?dego leje, to jest po prostu forma protestu, bo to co si? dzieje na tym forum od paru lat to jest po prostu kpina z u?ytkownik?w.
Ma?o razy by?o tak, ?e w jakim? konkursie by?y do wygrania jakie? medale/reputacje i chuj wie co jeszcze? I rok po konkursie nikt nigdy nie widzia? medalu, bo nie potrafili?cie go wprowadzi? do forum? To po co pisa?, ?e si? co? da jak si? chuja od siebie daje?
 
Status
Not open for further replies.
Top