What's new

Rise Against w Polsce!

Status
Not open for further replies.

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Witajcie drodzy u?ytkownicy,

musz? przyzna?, ?e z wra?enia mnie zatka?o, dodatkowo spad?em prawie z krzes?a, a w czasie ta?ca rado?ci przypierdoli?em g?ow? w p??k?: tak, to nie ?art - Rise Against zagra w Polsce! P??no bo p??no ale dotar?a do mnie ta informacja. Bilety s? w przedsprzeda?y od 7 kwietnia bie??cego roku tak wi?c wydaje mi si?, ?e nikt nie b?dzie mia? problemu z zakupem je?li zdecyduj? si? na to w najbli?szym czasie. Bilety mo?na zakupi? na stronach:

-
-

Zapraszam wszystkich zakochanych w muzyce RA, a tak?e fan?w punk rocka na ten event. Naprawd? warto, za? cena bilet?w jest w tym wypadku ?mieszna - 79z? od osoby to naprawd? niewiele za kontakt na ?ywo z tym zespo?em. Koncert odb?dzie si? w klubie Proxima, w Warszawie w poniedzia?ek 17 sierpnia 2009 o godzinie 20:00.

Oczywi?cie nie wyobra?am sobie, ?e m?g?bym nie wzi?? udzia?u w tym wydarzeniu - ka?dy kto pojawi si? w sierpniu w Warszawie mo?e liczy? na to, ?e wypatrzy mnie w t?umie =d Je?li dodatkowo kto? podchodzi z okolic tr?jmiasta, czy warmii i mazur mo?emy zorganizowa? wsp?lny wypad :eek:

Dla tych, kt?rzy nie znaj? (nie wiem jakim cudem) Rise Against przedstawiam par? fakt?w z historii zespo?u:

Rise Against powsta?o w 1999 roku w Chicago po rozpadzie grupy 88 Fingers Louie. Najwi?kszy sukces przyni?s? zespo?owi czwarty album zatytu?owany „The Sufferer and the Witness”, kt?ry zosta? wydany 4 lipca 2006 roku. P?yta zdoby?a dziesi?te miejsce na li?cie 200 najlepiej sprzedaj?cych si? p?yt, publikowanej przez magazyn Billboard.

P?ytoteka, w kolejno?ci ukazywania si? kr??k?w, zaczynaj?c od dema z 2000 roku przedstawia si? nast?puj?co:

-Transistor Revolt
-The Unraveling
-Revolutions Per Minute
-Siren Song of the Counter Culture
-The Unraveling
-The Sufferer and the Witness
-This Is Noise
-Appeal To Reason

Oczywi?cie to tylko u?amek informacji z kilku lat na scenie, po wi?cej odsy?am do:



I jako pr?bka umiej?tno?ci najnowszy (wcale nie najlepszy) utw?r RA:




Szykuj? si? gor?ce wakacje i d?ugie dni oczekiwania na ten koncert :p
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Rise Against w Polsce!

Jak ju? Ci napisa?em na gygy - spe?ni?y si? twoje marzenia. =D
Niestety, ju? teraz mog? powiedzie?, ?e nie b?d? obecny. Niestety, jestem zbyt m?ody aby urwa? si? z przytulnego domku o 250~km. ^
Zreszt?, Rise Against to nie moje klimaty. ?ycz? Ci, i tym co pojad? mi?ej zabawy.
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Rise Against w Polsce!

Ja znam i bardzo lubi? ten zesp??. Daleko nie mam bo tu mieszkam, ale czy si? wybior? jeszcze zobacz?. Dopiero da?em 120 z? za bilet na mecz koszyk?wki, ale ?e czasu jeszcze sporo to zobaczymy.

Jak co? to zawsze mog? si? spotka? z u?ytkownikami TNET in Warsaw :up:

Gdyby co? to daj mi zna? Unross, mo?emy si? stykn?? przed koncertem lub nawet p?j?? razem jak mi podpasuje. Odbior? ci? z dworca czy sk?d? i zaprowadz? :p

Warto i?? na prawd? za tak nisk? sumk?! :)
Jakby by?o wi?cej ch?tnych to i tak pisa?, mog? pom?c w moich rejonach.
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Rise Against w Polsce!

Ja b?d? w dwie osoby, wi?c spotkanie ze mn? wi??e si? te? z poznaniem mojej drugiej po??wki ;) Generalnie ka?dy kto ma ch?? si? wybra? ma czas si? odpowiednio przygotowa?. Dojazd wyjdzie dro?ej ni? same bilety, ale bilety mo?na kupi? w maju czy w czerwcu, a potem od?o?y? kas? na wyjazd ^^
 

Rock

Advanced User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
241
Reaction score
33
Age
30
Odp: Rise Against w Polsce!

Czytaj?c to zrobi?em dok?adnie to samo co Ty :) R?wnie? jestem fanem RA, jednak nie wezm? udzia?u w tym koncercie, poniewa? niedawno by?em na ich wyst?pie w Barcelonie.
Cena bilet?w naprawd? ?mieszna. Tyle kosztowa? bilet w Barsie, ale w "ojro" :)
Pozdrawiam,
Rock!
 
Last edited:

Viktor

ch?opiec z kijem ரு
Joined
Apr 11, 2008
Messages
171
Reaction score
60
Odp: Rise Against w Polsce!

hah Rise Against w Polsce. ;)
Dla niektorych bedzie to mile doswiadczenie (wytyka tworce tematu), dla niektorych zwykly koncert, a niektorzy sie nawet o tym nie dowiedza lub to oleja.

Ja na owy koncert wybralbym sie bardzo chetnie, ale nie wiadomo jak sie sprawy potocza.; |
(hmm jak narazie jest dobrze. ; d)

Ps. Damn you Uncross. Zes mnie nakrecil na ten koncert. ; )
 

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Odp: Rise Against w Polsce!

Rise Against jest jednym z moich ulubionych zespo??w i tego koncertu nie przepuszcz? i zjawie si? na nim. Chocia? cena jazdy b?dzie wi?ksza ni? sam bilet to i tak warto pojecha? ; ).
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Rise Against w Polsce!

#Viktor: jak tylko dostan? poczt? moje bileciki to wstawi? foto do tematu ?eby Ci ?linka pociek?a =p

Topic: jako support na koncercie ma wyst?pi? Billy Talent je?li ufa? plotkom i mnie ju? tylko ciekawi, kt?re utwory b?d? grane na koncercie =D
 

Sir JG

User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
23
Reaction score
2
Odp: Rise Against w Polsce!

Rise Against jest jednym z moich ulubionych zespo??w i tego koncertu nie przepuszcz? i zjawie si? na nim. Chocia? cena jazdy b?dzie wi?ksza ni? sam bilet to i tak warto pojecha? ; ).
popieram :))
pozdro
 

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Rise Against w Polsce!

Gdyby w Chorzowie byli, to mo?e uda?oby mi si? wej?? za free, a do Wawy p?ki co mi nie po drodze ; ) Chocia? i tak dla mnie lepsz? informacj? jest Guano Apes na Woodstocku : D
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Rise Against w Polsce!

14w4ytk.jpg


Haha, jestem zajebisty _/

#Topic; zaczyna brakowa? bilet?w, ludzie si? rzucili jak stado wyg?odnia?ych ps?w ;d

-ticketonline.pl
-eventim.pl

-brak
-prawdopodobny brak

Z tego co si? orientuje to sala jest na 1000 os?b, w takim tempie w ci?gu najbli?szych dni zabraknie bilet?w nawet na ticketpro. Powodzenia dla tych, kt?rzy jeszcze nie maj? wej?ci?wek.
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Rise Against w Polsce!

W ramach od?wie?enia tematu;

 

fryzia

New User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Rise Against w Polsce!

moze ma ktos do sprzedania 1 bilet :) poratujcie;( albo chociaz znacie kogos kto zrezygnowal z konceru. wiem, ze to jest raczej niemozliwe,ale cuda sie zdarzaja;)
moj nr gg: 9249475 tel. 792055660
 
Status
Not open for further replies.
Top