What's new

Rl map Ots 8.54-8.55 prosze o doradztwo

Status
Not open for further replies.

Zarexu

Active User
Joined
Aug 15, 2008
Messages
78
Reaction score
4
Witam
Mam taki problem;/ Nie wiem dgzie zt ym sie zwrocic wiec zwracam sie w tym dziale Syskusja og?lna o Ots Wiec Posiadam ots Rl map 8.55 Praktycznie 100 % NO ale jednak chcial bym cyzms zaskoczyc graczy Czyms co by przyciagalo dobrych Graczy a nie tylko nobow :) Nie wchodzi w gre zmiana mapi :) chodzi o to by ktos mogl cos od siebie cos napisac co na takich mapkach mozna dodac czym zainteresowac co nabajrdziej pomaga :) wszystkie propozycje powaznie rozpatzre i z g?ry dziekuje :) za dobry pomysl ktory sie sprawdzi na servie byc mzoe zaprosze jako pomoc serva tutor lub st :) ale nie chce pomyslow tylko i wylacze za jakies nagrody lecz od tych ktorzy lubi? pomagac bez interesownie :) przepraszam za b??dy Ale licze na wspania?e propozycje oraz moze jakies linki czy cos Do temat?w map wysp nie wiem czegos interesuj?cego :) moze i by ktos potrafil doradzi gdzie sa udostepnione Dobre layuty do gesior acc :) pod ten model typ silnika :)
 

Fiklop

User
Joined
Jan 16, 2009
Messages
29
Reaction score
2
Age
27
Odp: Rl map Ots 8.54-8.55 prosze o doradztwo

Pomaga.....
Najwa?niejszy jest klimat. Z pewno?ci? nikt nie wbije na serwer gdzie "?wie?aki" s? wy?miewane przez h lvl i ka?? im, ?e tak ?adnie ujm? "ju? i??".

Kolejnym krokiem s? ludzie online. Z pewno?ci? cz?owiek zupe?nie innym kontem oka widzi serwer gdzie jest du?o ludzi, co tydzie? s? jakie? uptade a przerobiona mapka jak i klimat jest taki, ?e mo?na gra? godzinami i naprawd? nie mamy do??.

Nagrody te? s? wa?ne. Nie m?wie tu o PSP bo i tak 80% to FAKE ale chocia?by jakie? punkty, kwoty pieni??ne i inne (wszystko ogranicza si? do kreatywno?ci "Zarz?du").

Support. Na pewno jeden z wa?niejszych podpunkt?w. Na pewno nadrobicie kilka punkt?w dobr? administracj?, kt?ra b?dzie potrafi?a poradzi? sobie z problemami serwera, wys?ucha? cierpliwie gracza jak i r?wnie? cierpliwie odpowiedzie?. Po za tym lepsze wra?enie zrobi cz?owiek z wysokim do?wiadczeniem, dla kogo ta praca nie b?dzie obci??eniem ani ?adnym outfitem tylko prawdziwym zadaniem ukazuj?cy, ?e jest odpowiedzialny do tej funkcji.


S?dz?, ?e z przeczytaniem tekstu nie b?dziesz mia? problemu i jednak co? zaowocuje :D
 
Status
Not open for further replies.
Top