What's new

Narzędzia OT RME 2.2 Pomocy!

Status
Not open for further replies.

Nec

Advanced User
Joined
Aug 10, 2011
Messages
151
Reaction score
9
Chodzi o b??d "nie znaleziono punktu wej?cia procedury _except_handler4_common w biotece msvcrt.dll" przy uruchamianiu RME 2.2.

Dodam jeszcze, ?e mam wszystkie aktualizacje, jakie by?y mo?liwe z Windows Update, mam wszystkie wersje .NET Frameworka, wszystkie aktualizacje zabezpiecze? do .NET Frameworka, .NET Frameworka 4 te? mam. Nawet wszystkie aktualizacje opcjonalne. W czym tkwi problem? Tylko nie pisa? "Sprawd? czy masz wszystkie aktualizacje"

Sprawdza?em ju? wsz?dzie, a ka?dy pisze o aktualizacjach.
MAM JU? WSZYSTTKIE!
Pomo?ecie Odpali? Tego Map Editora ?

#edit:
Dodam jeszcze, ?e mam oryginalnego Directa 9.0c z p?yty od sterownik?w od Nvidii. Bo niekt?rzy taki problem maj? przez to.
 

Koneks

User
Joined
Feb 19, 2009
Messages
22
Reaction score
2
Odp: RME 2.2 Pomocy!

Mo?e po prostu pobierz t? biblioteki "msvcrt.dll" z internetu i podmie?, powinno pom?c.
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: RME 2.2 Pomocy!

Masz najnowszy service pack do systemu? O tym nie wspomnia?e?, dodatkowo spr?buj w jaki? spos?b sprawdzi? wersj? OpenGL, pobierz najnowszy sterownik do swojej karty graficznej ze strony nVidii wype?niaj?c informacje o modelu karty.
Nie wiem co mo?e by? bezpo?redni? przyczyn?, wiem tyle ?e instaluj?c r??ne nowsze gry(2007-2012) zaraz po instalacji systemu cz?sto aktualizuj? si? sterowniki przez instalator.
 

Nec

Advanced User
Joined
Aug 10, 2011
Messages
151
Reaction score
9
Odp: RME 2.2 Pomocy!

Podmienia?em ju? biblioteki, nie pomog?o. Mam najnowszy service pack 3, sprawdz? jeszcze OpenGL i sterowniki do grafiki, mo?e pomo?e.

---Aktualizacja---

Zaktualizowa?em DirectX 9.0c, Pobra?em najnowsze sterowniki do mojej karty graficznej ze strony nVidii, OpenGL aktualizuje si? przy najnowszych sterownikach do grafiki, a wi?c go nie pobiera?em. Dalej mam ten sam b??d. Jakie? Pomys?y? Moja karta graficzna to nVidia GeForce FX 5500, mo?e ona jest za s?aba czy co?? Pr?bowa?em ju? normalnie wszystkiego.

---Aktualizacja---

~OD?WIE?AM~

B?AGAM O POMOC! Zainstalowa?em wszystkie wersje Microsoft Visual C++ 2005,2008,2010 SP1 i dalej nie pomog?o.
JU? NIE MAM SI?Y! B?AGAM WYMY?LCIE CO? BO JA JU? G?OWY DO TEGO NIE MAM.
 

Nec

Advanced User
Joined
Aug 10, 2011
Messages
151
Reaction score
9
Odp: RME 2.2 Pomocy!

~~OD?WIE?AM~~

B?agam o Pomoc!
 

Natrios

Advanced User
Joined
Jun 11, 2009
Messages
215
Reaction score
13
Odp: RME 2.2 Pomocy!

Je?li nadal aktualne, to na stronie RME powinny by? pliki do pobrania do wersji 2.2 je?li po zainstalowaniu ich nadal bd mia? ten sam problem. ?ci?gnij wersje 2.1.
 

Wiesmin

New User
Joined
Dec 8, 2012
Messages
9
Reaction score
0
Odp: RME 2.2 Pomocy!

Zmieni? format WSOCK32.dll z DLL na OLD
 
Status
Not open for further replies.
Top