What's new

RME POmoc :D

Kokos113

User
Joined
Jan 20, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Mam nietypowy problem , i pewnie wiekszosc bedzie sie smia?a ale chodzi mi o to jak na?o?yc w mapeditorze 2 sciany na siebie ... ? Wytlumacze to obrazkiem :D

Autor tego obrazka na?ozy? na na siebie 2 sciany , ja nie kumatu probowalem to robic ale jakos mi nie wyszlo :D, czy to tylko na obrazku widac? a w grze jest 1 pietro ? czy jak ? xD

map2c.png



xD Prosze o Pomoc.. ^^
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: RME POmoc :D

Jak 2 ?ciany na siebie? Na tym obrazku widz? tylko, ?e s? 2 pi?tra i nie ma pod?ogi na drugim pi?trze.
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: RME POmoc :D

Je?eli o to ci chodzi to:
Robisz ?cian?,nast?pnie pi?tro wy?ej i ustaw tam te? ?cian? tylko tak r?wno z ni?.:)
 

Kokos113

User
Joined
Jan 20, 2010
Messages
34
Reaction score
0
Odp: RME POmoc :D

Nie no ja wiedzialem ze to sa 2 Pi?tra , ale myslalem ze sie da jakosto zrobic na 1 pietrze :D
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: RME POmoc :D

Nie da si? tego zrobic na 1 pi?trze.
Poprostu w w zak?adce floor klikasz o jedn? wy?ej na kt?rej obecnie mappujesz i tam ustawiasz ?ciany, robi?c pod?og? nie b?dzie tego efektu co na obrazku.Je?li masz jezcze jakie? problemy to z ch?ci? pomog?, wystarczy ?e napiszesz na priva ;).

Pozdro,
Krzysieq.;)
 

TapeMapper

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
416
Reaction score
22
Age
30
Odp: RME POmoc :D

Krzysiq. Ma racj? nie da si? zrobi? jednego pi?tra, ale mo?na zrobi? podobnie robi?c z "floor" tzn pi?trami : ) Je?eli masz jeszcze jakie? pytania w sprawie map P.W :)
Pozdrawiam
TapeMapper~=)
 
Top