What's new

Rookgaard czy Main

Status
Not open for further replies.

BrunatnyZenoslaw

Active User
Joined
Oct 23, 2008
Messages
144
Reaction score
10
Age
29
Odp: Rookgaard czy Main

Moim zdaniem rook jest lepszy!
Mia?em 32 ms na mainie ale zacz?li mnie wbija? ;/
Przerzuci?em sie na rooka i mam ju? 21 lvl :p
Jak mi sie nudzi to trapie ludzi nie na mino hell bo sie nieda ;/ tylko na wapsach :p

Pozdrowienia
 

Bottib

User
Joined
Nov 4, 2008
Messages
11
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

Moim zdaniem lepszy jest Main. Pkowanie to jest chyba najlepsza cecha maina, ale mo?na te? i?? na hunty z kolegami jaki? lepszych potwork?w.
 

Nicramos

Advanced User
Joined
Sep 15, 2008
Messages
207
Reaction score
12
Odp: Rookgaard czy Main

Zada?e? g?upie pytanie. Dlaczego? Ja np. lubi? gra? na rookgardzie jest ca?kiem spoko i jest wiele tajemnic, a np. m?j kolega woli gra? na main'ie bo uwa?a ?e s? lepsze potwory itp. itd.
sorcex1 chyba chodzi?o o to by wymieni? zalety rooka oraz maina.

#topic
Ja wol? main bo o wiele wi?cej miast do podr??owania,nowe potwory,itemy,oufity,wi?cej ludzi i mo?esz zawiera? sta?e przyja?nie bo je?li b?dziesz rookstayerem wi?kszo?? os?b kt?re poznasz b?dzie wychodzi?o z rooka poniewa? rookstayerzy to zdecydowana mniejszo?? graczy Tibii.
 
Last edited:
Joined
Oct 28, 2008
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Taa jak kto woli ja wola? bym na roku zosta?.
Ale main ma wi?cej ciekawych ulepsze?.:p:p:D:)
 

szeryfosw

Active User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
83
Reaction score
5
Odp: Rookgaard czy Main

Co ty gadasz, grasz na rooku bo boisz si? pk? Id? lepiej si? schowa? pod ko?uderk?.Sam oczywi?cie wole maina.Respekt dla rookslayer?w kt?rym si? rook nie znudzi?.
 

Cwelf

User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
40
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

chcialbym zauwazyc ze on zalozyl temat zebyscie wy sie wypowiedzieli...
a niektorzy pouczaja jego lub cos w tym stylu...

a tak do tematu to moim zdaniem main lepszy bo wiecej "przezyc", chociaz ostatnio gram jako roo;)kstayler
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Rookgaard czy Main

Hah. Dla wi?kszo?ci z was Rook jest lepszy tylko dlatego, ?e tam ?atwiej zyska? s?aw? (masz 40 lvl i ju? jeste? kozak), nikt was nie zabija i mo?na dowarto?ciowywa? swoje ego poprzez zn?canie si? nad newbie (trapy, oszustwa, wybijanie respa...)

Wed?ug mnie Mainland jest ZDECYDOWANIE lepszy. Mam sentyment do Rooka, mam tam nawet dwa chary typu Rookstayer... Ale, nie oszukujmy si?. Main otwiera przed nami nowe mo?liwo?ci. Wi?cej potwor?w, wi?cej quest?w, wi?cej ciekawych miejsc do zwiedzenia, wi?cej tajemnic do rozwi?zania! Naprawd?, tematami w stylu "Spike Sword - Miecz Furii" mo?na heftn?? i pierdn??, a nie si? zachwyca?. Main to prawdziwa wyspa graczy - co z tego, ?e ci? zabij? raz, drugi, trzeci? Trzeba uczy? si? na b??dach. A jaka jest rado??, kiedy zabije si? swojego pierwszego smoka, zdob?dzie po raz pierwszy setny level, wykona Annihilator Room! Rookgaard tego nie daje. Oferuje nam tylko martw? jaszczurk?, a co do potwor?w to jeno tch?rzliwego Maga, bezm?zgiego Ghoula i Wampira, co do istnienia kt?rego nikt nie jest pewny - i jeszcze nie mo?na si? do nich dosta?...
 

Adams47

User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

moim zdaniem rook jest dla newbie i nerwicy dostaje jak widze rooka : ] zreszta strata czasu na bieganie po beznadziejnym expie
 

johny5608

Active User
Joined
May 16, 2008
Messages
61
Reaction score
4
Odp: Rookgaard czy Main

Moim zdaniem najlepiej niegrac w tibie ;)
 

devos

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
244
Reaction score
10
Odp: Rookgaard czy Main

Na rooku mo?na se gra? jak si? jest cierpliwym a na mainie to ju? pk i jest zabawa i wi?ksza mapa wi?cej quest?w.
Ja wole maina.
 

Przemo_39

Advanced User
Joined
Oct 5, 2008
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Rookgaard czy Main

Najlepszy main po co si? m?czy? na rooku jak mo?na przej?? na maina.
Na mainie s? nowe potwory questy itemy.
I wiele ciekawych rzeczy.
Ale jak chcesz zosta? na rooku to tw?j wyb?r :)
 

AdixXx Tibian

Active User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
97
Reaction score
3
Odp: Rookgaard czy Main

I? Na Main Poniewa? b?dziesz bi? szybciej level

a na rookgaardzie b?dziesz expil na rotwormach i szkieletonah ???

iniewbijesz levela dobrego tak szybko jak by? chcial proste i logiczne
:confused:
 

Thari

User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
18
Reaction score
3
Odp: Rookgaard czy Main

granie na rooku nie ma wiekszego sensu, prawie to samo bedziesz miec jak bedziesz grac na non-pvp, z t? r??nica ze na non-pvp bedzie ciekawsze, na rooku zabijanie ci?gle tych samych potwor?w jest nudne xP

pozdrawiam
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Rookgaard czy Main

Ja wol? Rookgaard. Podoba mi si? jego klimat, tajemniczo??. Co do Mainlandu to tam dla wi?kszo?ci ludzi nie liczy si? nic po za biciem lvl'a.

@down
Na Rooku te? mo?esz ubi? kogo? kto zaszed? Ci za sk?r? :p. Mo?esz zrobi? trap, zwabi? go jako? i...
 
Last edited:

szeryfosw

Active User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
83
Reaction score
5
Odp: Rookgaard czy Main

Ja osobi?cie wole maina. Na rooku zawsze nudy, pe?no n00bk?w kt?rzy prosz? o katane :D A na mainie jak kto? si? sadzi do mo?na ubi?, na rooku jako? trzeba ?y?. Pozdrawiam cierpliwych Rookstayer?w. :D
 

Agnieszka

New User
Joined
Nov 18, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Age
29
Odp: Rookgaard czy Main

Ja osobi?cie wol? maina :) Du?o ciekawych rzeczy si? dziej? , wi?cej znajomo?ci , du?o quest?w , dobre potwory itp.
Na rooku po paru dniach znam na pami?? rook ;]Nic si? tam nie dzieje zero pk , pare ma?ych quest?w ;p
Trzeba by? te? bardzo cierpliwym ?eby gra? na rooku :)

Pozdrawiam :)
 

Emilo114

User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
45
Reaction score
4
Odp: Rookgaard czy Main

@2x up
Zgadzam si? z tym, ?e dla ludzi o s?abych nerwach nie radze by? rookstayerem..!!

@topic
Osobi?cie sam kiedy? gra?em na rooku na Furorze, ale po pewnym czasie mi si? znudzi?o, je?eli kto? decyduje si? gra? na rooku, to p??niej nie ma ju? odwrotu :D
Je?eli mia? bym wybiera? mi?dzy "Mainem" a "Rookiem", powiedzia? bym, ?e jestem neutralny :D ;)
 

Kaliber4495

Banned
Joined
Nov 21, 2008
Messages
107
Reaction score
6
Odp: Rookgaard czy Main

Wole Bardziej main lepsze potwory szybciej mi lvl leci mi sie tak zdaje przynajmiej i itemy o wiele lepsze!
 

Danielek123

Active User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
74
Reaction score
2
Odp: Rookgaard czy Main

Ja tam wol? main bo jak tam si? wbije 20 lvl na rooku to ju? nie ma co bi? bo exp ci si? za 50 minut nie ruszy o 1%
 
Status
Not open for further replies.
Top