What's new

Rookgaard czy Main

Status
Not open for further replies.

Tarkley

User
Joined
Apr 10, 2010
Messages
30
Reaction score
9
Odp: Rookgaard czy Main

Lepiej pocisn?? na maina bo jest duuuu?o wi?kszy [ szczeg?lnie na paccu ] i gra poprostu jest niepor?wnywalna z rookgardem, pozatym mo?na wsp??pracowa? z kumplami, mie? domek, wywali? komu? bu?e je?li gra si? na PVP no i og?lnie na rooku op?aca si? tylko [ jak juz ktos bardzo chce ] gdy ma si? pacca bo na faccu wszystko pozajmowane zazwyczaj [ na non pvp, bo na pvp to cz?sto pusto jest na rooku ]
 

Aivarsis

User
Joined
May 29, 2008
Messages
24
Reaction score
2
Odp: Rookgaard czy Main

Main, Main, Main. Rookgard jest dla pocz?tkuj?cych graczy kt?rzy wbili pierwszy raz na tibie.
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Rookgaard czy Main

Main, dlaczego ?, tak mo?esz zosta? rookstayerem ale to po jakim? czasie ci? znudzi i b?dziesz chcia? i?? na main. A podkre?lam powy?ej 8 poziomu Oracle ci? nie wypu?ci, oczywi?cie mo?esz i?? z 9 Poziomem, ale wtedy nie b?dziesz m?g? si? dosta? po nowy ekwipunek.
Pozdrawiam
 

Modemowiec

New User
Joined
Jun 10, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Dla tych kt?rzy nigdy nie grali w tibie polecam zosta? na rooku,ale i dla tych kt?rzy ju? graja w tibie ?adnych par? lat.Pow?d jest prosty.Mo?esz odkry? r??ne tajemnice ukryte na rooku i pomaga? innym graczom kt?rzy mog? si? p?zniej odwdzi?czy?,ale r?wnie? je?eli kto? gra w tibi? 24h to m?g?by gra? i zosta? jednym z najlepszych rookstayer?w w historii tibii.
 

deseczny

User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

No jak ju? kto? tu wspomnia? "?eby zosta? rookslayerem trzeba by? cierpliwym" popieram to gdy? exp idze tak wolno ?e ma?a z tego przyjemno?? gry (oczywi?cie je?eli gramy sami), wi?c najlepiej jak najszybciej zasuwa? na maina :p
 

RoberTecH

Active User
Joined
Sep 14, 2009
Messages
79
Reaction score
7
Odp: Rookgaard czy Main

Polecam ci maina.
Rookgaard ci si? po paru tygodniach znudzi, bo robisz ca?y czas to samo.
 

qlaczek12

New User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

rookgaard jest stworzony dla nowych graczy, kt?rzy nie wiedza jak sie gra w tibie :)
caly sens tibii jest na mainie gdzie sa questy, sie zabija, i wgl
takie przynajmniej jest moje zdanie :D
 

vBio

Advanced User
Joined
Sep 9, 2010
Messages
418
Reaction score
67
Odp: Rookgaard czy Main

Mam zdanie podobne do pana glaczka12, rookgaard jest dla nowicjuszy, kt?rym nie chce si? pkowa? na mainie oraz zdobywa? nowych quest?w. A co do rooka to nawet fajnie by? rookgaasterem i najlepszym graczem :)
 

Torrez

User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

jak komu lepiej. Jedni nie lubi? pkowa? wiec siedz? na rooku, inny natomiast kochaj? zabija? innych i nudzi im sie rookgaard wiec id? na maina. ja lubie rookstayera bo malo os?b siedzi na respach i mam wszystki dla siebie.
 

ludikx

New User
Joined
Oct 15, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Zalety Rookgard:
-Nikt cie nie bije.
-Posta? na rookgardzie ma swoj? cen? (kwota pieni??na)
Wady Rookgard:
-Ma?o potwor?w
-Do?? nudno.
-Bankier ograniczony do 1k.
Zalety Mainland:
-Pvp (zale?y na jakich serwach)
-Du?o potwor?w do expa
-Lepsze Bronie i EQ
-Du?o Quest?w itp
Wady Mainland:
-Ci?g?e PK (Na niekt?rych serwach)
- itp.
Wi?c sam wybierz co dla ciebie najlepsze
Moze to ci pomoze ;)
 

Benio15

User
Joined
Oct 7, 2010
Messages
47
Reaction score
7
Odp: Rookgaard czy Main

Moim zdaniem gra na Rooku jest bez sensu. Podziwiam ludzi kt?rzy awansowali na tak wysokie lvl ale dla mnie to g?upota. Je?eli kto? nie chce ?eby go bili to po prostu gra na non-pvp a jak kto? lubi zabaw? gra na pvp.
 

HoRdeS

User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: Rookgaard czy Main

Ja wol? main, chod? kiedy? mia?em rookstayera...
Do rookgaardu trzeba mie? cierpliwo?? i to co moja kole?anka okre?li?a (44 rookstayer, Harmonia): "trzeba kocha? to co si? robi i nie robi? tego z przymusu..." to jest najwa?niejsze... :)

Pozdro :lol:
 

Lambo

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
59
Reaction score
7
Age
32
Odp: Rookgaard czy Main

Oczywi?cie Mainland. Wi?cej potwor?w, wi?cej quest?w, wi?cej rzeczy do roboty! ;-)
 
Joined
Oct 8, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Gra na rooku to tylko taki trial wedlug mnie. Niewidze zadnego sensownego powodu dla ktorego mozna by grac na rooku. Jesli ktos lubi biegac z katana i bic minotaury na 50lvlu to moze robic to tez na mainie. A najgorsze jest gdy podczas przechodzenia rooka jakis pro lv wybija wszystkie potworki.
 

barcho

New User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Rookgaard czy Main

Moim zdaniem ci kt?rzy pozostaja na rooku, to nie tylko dlatego ze na servach pvp ich nie mog? bi?,ale r?wnie? dlatego ?e mog? co? tam osi?gn??.Wbic du?y poziom itp.
Pozdro
 

LuzzzaQ

User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
23
Reaction score
1
Odp: Rookgaard czy Main

Witaj, zastanawiasz si? rookgaard czy main ? szczerze na rooku za du?o nie gra?em (8 lvl tylko), wi?c polecam ci main z paccem to level leci szybko !
Pozdrawiam, LuzzzaQ
 

Unforgoten

User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Rookgaard czy Main

Rookgard moim zdaniem jest lepszy i ciekawszy na mainie mase "nob?w"

Rookslayerzy to przede wszystkim ogarni?te osoby nie to co te "noby" z napisem "plz items"
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Rookgaard czy Main

Wi?kszo?? rookstayer?w z kt?rymi si? spotka?em, to wbrew pozorom jak kolega Up napisa?, nie by?y osoby ogarni?te, cz?sto by? to pieprzone chamy i osoby wredne ktore che?pi?y si? tym ?e s? szybsi od innych i trapowali noobki, jak robilem service typowi to na rooku mia?em dosta? mace od rookstayera za free, ale co si? sta?o ? Inny rookstayer (na ok 70lvl'u) zacz?? go bloczy?, a potem mnie zreszt? te? i wyzywa? od jebanych noob?w.

A co do tematu, wol? rook, mog? komu? pom?c, co prawda chmary newbie czasami potrafi? by? irytuj?ce, ale jak mamy cierpliwo?? to powinni?my przetrwa? i to :p
 

pro evilek

Active User
Joined
Oct 18, 2010
Messages
64
Reaction score
3
Odp: Rookgaard czy Main

rookgard tak samo jak main kryje swoje tajemnice lecz "rook" jest tak jakby wersj? non- pvp dla graczy mojim zdaniem z niego mniejszym do?wiadczeniem lepiej jest chyba p?j?? na maina masz tam wi?ksz? ilo?? quest?w , misji , i przedwszystkim ludzi na rooku pr?cz rookslayler?w ludzie graj? tam do 8 lvl jest to czas max 1 dzie? na mainie jest tych ludzi du?o wi?cej cho? wydaje si? czasem ?e na odwr?t poniewa? main jest du?o wi?kszy ni? rook.
Je?eli pope?ni?em jakie? b??dy ortograficzne to sry stara?em si? ich nie robi? :).
 

Smeerf

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
125
Reaction score
8
Odp: Rookgaard czy Main

Main jest na d?u?sz? mete. Ale na Rooku mo?na spokojnie pogra?, i "koxxxi?" ^^.
 
Status
Not open for further replies.
Top