What's new

Rookgaard kiedy?.

Status
Not open for further replies.

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
Przyznam, ?e grafika by?a amatorska, ale gra?o si? super.

Test server

 

YoY@

User
Joined
Aug 4, 2008
Messages
36
Reaction score
1
@up

To wtedy GM m?g? bi? na rooku i jak na Mainie?:O

Tamte czasy jak znajd? sska dam edita , pami?tam ,?e mia?em kiedy? sska z starej tibi. Poszukam :)
 
Joined
Aug 29, 2008
Messages
40
Reaction score
1
Odp: Rookgaard kiedy?.

Powiem wam ze bardzo tesknie za tamtymi czasami na rooku... Ahh to byly najlepsze czasy ZERO BOTTEROW... ZERO HOTKEYI...ale coz tibia idzie naprzod

PozdRo
 

Fron

Advanced User
Joined
Jun 5, 2008
Messages
203
Reaction score
8
Odp: Rookgaard kiedy?.

Ehhh... Chcia?oby si? wr?ci? do dawnych czas?w... Czy ma kto? jakie? inne Screeny z dawnego rooka? Je?eli tak to bardzo bym prosi?...
 
Joined
Aug 29, 2008
Messages
40
Reaction score
1
Odp: Rookgaard kiedy?.

Proste wpisz w google na zdjeciach RookGard Kiedys.. mi wywalilo od h..ja zdjec.. Np z test serverow w ktorych mogli playerzy brac udzial.. xD


PozdRo
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Odp: Rookgaard kiedy?.

Dla leniwych, par? przyk?ad?w.
skelet29im.png

old19vi2.jpg

old20oe0.jpg
 

eLeXo

C'est la vie
Joined
Apr 15, 2008
Messages
505
Reaction score
58
Odp: Rookgaard kiedy?.

Bardzo smieszne te screeny.
Mi sie najbardziej podobala tibia 7.6 albo 8.0.
jestem zly na cipsoft ze na rooku na mino hellu juz nie mozna trapowac :(
 

Aqua12

New User
Joined
Sep 6, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Rookgaard kiedy?.

Pami?tam jeszcze dobre stare czasy jak ludzie biegali po Rooku w poszukiwaniu teamu na mino hell. Sz?o si? w 7-10 os?b wbiegali wszyscy i ubijali minotaury. Nikt nie martwi? si? o loot czy exp tylko wszyscy czyscili razem resp i nie czekali na s?pa a? kto? przyblokuje. Pami?tam ?e wtedy mia?em rookstayera i czasem pomagalem w takich wypadach dla tych 6 i 7 lvl :)
 

eLeXo

C'est la vie
Joined
Apr 15, 2008
Messages
505
Reaction score
58
Odp: Rookgaard kiedy?.

Co za grafa ale smieszna ta tibia xD
 
B

Budzik

Guest
Odp: Rookgaard kiedy?.

Ja bym sobie zagra? wida? ?miesznie by?o i jeszcze itemy co s? teraz rarem mo?na by?o zdoby?, ale w sumie wole nowsz? tibie.
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Rookgaard kiedy?.

A ja pami?tam jeszcze ten wygl?d buga o tak hehehe stare ale jare bardzo fajna by?a stara tibia ale wicie co wole now? :p wole hoty wole enchanting teraz jest lepiej moim zdaniem.
 

Boltex

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
187
Reaction score
8
Odp: Rookgaard kiedy?.

mi sie podoba ten pierszy screen na ktorym stoja tibijczycy ,ale kiedys byla zryta grafa
 

Khizbu

User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
35
Reaction score
2
Odp: Rookgaard kiedy?.

eh troche to jest smieszne... :/ dziwne zeby minotaury staly na kazdej kradce i nie chodzily na ukos... :/ niemozliwe zeby 5 mino respilo sie w 30... i na kazdej kradce... :/ zalowe.... jak ktos by puscil te mino to all died... :/
A stary wyglad items byl okej :D:D
Bugi RoX :D:D
gram od tibi 7.5 chociaz bym chcial grac od wczesniejszej wersji :p


Ma?e wyja?nienie:
- do tibi 7.1 potwory nie mog?y chodzi? na ukos. (ludzie te?)
- do tibi 7.7 potwory "zamarza?y" gdy kto? wszed? na wy?sze pi?tro lub wyszed? poza ekran (mo?e kto? s?ysza? o gubieniu giant spider?w? Wystarczy? 60~ pal i bohy)
- do tibi 7.8 potwory nie mog?y przes?wa? skrzy? (zablokowany giant spider m?g? tylko "zatru?" nic wi?cej)
- do tibi 7.x potwory ignorowa?y takie ?eczy jak dzi?ry i bieg?y na HURAAAAAA. Dlatego te? da?o si? w ciasnym tunelu obok dzi?ry ustawi? skrzyni?, i?? po resp, przeskoczy? skrzyni?, i potw?r wpada. I?? po nast?pny resp, przeskoczy? skrzyni? i tak dalej. Potem otoczy? dzi?r? skrzyniamy, ropn?? wszystkie naraz (tak ?eby na 1 kratce by?y) i zabi? ich 1 strza?em hmm. Od razu pare % w g?r?
 

Kurrox

New User
Joined
May 25, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Rookgaard kiedy?.

Bosko! Ja jednak wole jak jest w miare dobra grafa a nie naka jakby z painta.
No chociaz sie mowi ze tibia jest zrobiona w paincie, to ja sadze ze te nowsze wersje tibi sa juz w bardzo duzym stopniu zaawansowane graficznie.
Za jakies pare lat to tibia sie zmieni nawet w 3D ale to wtedy nie bedzie ta sama tibia wiec chcialbym zeby sie rozwijala graficvznie ale w 2D :)
 

De Javu

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
150
Reaction score
20
Odp: Rookgaard kiedy?.

Screeny s? super ch?tnie bym pogra? na takim starym OTS jaka? tibia 6.0 mo?e wy?ej ale by by?a z star? grafika :)

No to co? odemnie:
UO0084.jpg

old12id7.jpg

Ta fotka nie z rooka ale mnie urzek?a i dam j? te? :D
old%20demons.JPG
 

Dominic

New User
Joined
Sep 15, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Rookgaard kiedy?.

@up

Na ostatniej fotce jest demon ;o

@topic

Og?lnie nie ma powod?w do ?miechu taka dawniej by?a Tibia (w szczeg?lno?ci Rookgard) i musz? przyzna?, ?e pod kilkoma wzgl?dami jest lepsza ni? ta teraz.
 

Xenosim

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
126
Reaction score
4
Odp: Rookgaard kiedy?.

Ta grafika :D
Demon na rooku ?? Pami?tam jak pierwszy raz zobaczy?em Nightmere normalnie lecia?em tam ?eby zabi? tego Necro bo NM mia? outfit Necro :D by?y plotki ?e to on stworzy? Rooka
 
Status
Not open for further replies.
Top