What's new

Rookgaard kiedy?.

Status
Not open for further replies.

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Rookgaard kiedy?.

Rozczulacie si? nad tym Rookgaardem jak nie wiem co. Prawda, stary rook by? fajny, sam na nim gra?em mam jakie? do?wiadczenia. I mi?e wspomnienia jakich? ludzi, kiedy? tak jak wiele os?b napisa?o nie by?o powszechnego dost?pu do internetu i nie by?o tylu zdesperowanych 11 latk?w. Jednak musicie zrozumie? ?e to ju? by?o i nigdy do tego nie wr?cicie, wszystko przemija.

Regards,
Persona Grata.
 

hybo1372

New User
Joined
May 29, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Rookgaard kiedy?.

testserver.jpg


Nie wiem czy to rookgaard :p Ale chyba tak
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Rookgaard kiedy?.

Nie wiem czy to rookgaard :p Ale chyba tak

Nie s?dz?, ?eby by? to rookgaard poniewa? wida? wyra?nie drzewka (takie jak na ?rodku thais)i z tego co pami?tam na rooku nie da?o si? pkowa? ani rzuca? run.
@topic hmm, wed?ug mnie bardzo si? zmieni? np wygl?d rootworma wtedy wygl?da? zupe?nie inaczej i max lvl by? 30:p
 
Last edited:

Sloik od Flaaya

Active User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Rookgaard kiedy?.

@up- i co to mia?o wsp?lnego z tematem??..
@topic - sam zaczyna?em gra? na tibi 7.4 albo ni?ej juz sam nie pami?tam .. prawda wtedy ta gra mia?a klimat RPG bez 'napalonych 11 latk?w' a teraz ta gra juz w?a?ciwie nic nie znaczy ;/ gram na RL ale tylko dlatego ze mam tam qmpli niekiedy wgle nie chce mi si? logowa?.. ale tak jak kto? juz napisa? to juz by?o i nie wr?ci dlatego nie ma sie co rozczula? ;< Graj na nowej a jak ci sie nie podoba to znajdz inna gr? (ale tak rozbudowanej jak tibia w fabule nie znajdziesz)
_____________________________________
Zobaczymy co dadz? nam kolejne updaty ;o mo?e klimat zn?w powr?ci : O xD
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Rookgaard kiedy?.

Czy to prawda, ?e kiedy? z Rookgaardu wyj?cie prowadzi?o poprzez jeden z czterech teleport?w? Chyba nie musz? dodawa?, i? w ten spos?b wybiera?o si? profesje.

A je?li kto? by? afk to mo?na by?o go przesun?? na TP i taki 2lvl chodzi? po mainie z prof, Bo wtedy chyba nie by?o ograniczenia lvl co do wyj?cia z rooka.
 

Sloik od Flaaya

Active User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Rookgaard kiedy?.

@UP : By?o ograniczenia ale co do tego wsuwania w TP to prawda :D kiedy? w jakim? wywiadzie jakis stary Pro gamer opowiada? o tym jak ludzi wpychali :p

@Topic: Oczywi?cie stary rook by? tysi?ce razy lepszy ni? teraz z reszt? jak tera?niejszy Main ;x , Kiedy? Taki Sunrise za wbicie kt?rego? tam lvla na Rooku sta? si? legend? a teraz? ustawiasz bota i za kilka tygodni masz ~70 lvl.. sam pami?tam jak z kumplami umawiali?my si? w kafejkach internetowych (2004r...) i robili?my "servicy" Mino Hella albo Karana Room Quest :d a teraz? kupujesz 5 potk?w i przebiegasz wszystkie Questy..
@imho. Kiedy? rook by? bardzo tajemniczy a teraz jest uwa?any za wyspe z kt?rej trzeba jak najszybciej wyj?? "bo na mainie si? lepiej boci i bije szybciej lvl"..
 
Last edited:

Flaay

Advanced User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
231
Reaction score
43
Age
32
Odp: Rookgaard kiedy?.

O boze, pamietam jak zakladalem mojego EK na Antice.. Rookgard to byla masakra XD Padlem chyba z 3x na ratach, wkoncu wbilem 8 level, zaczalem sie bawic z innymi, trapowac na mino hell, i wkoncu wylazlem na 10 levelu bo nie wiedzialem ze jest cos takiego jak Mainland xd
 

Dyzzy

User
Joined
Jan 8, 2009
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Rookgaard kiedy?.

Pierwszy raz wszed?em na tibie w wieku 13 lat ( tibia 7.6 ) Zakocha?em si? w rookgardzie( do czasu!) Mia?em nie jedn? posta? na rooku, najcz??ciej 15-30 lvl. Najwi?ksze moje osi?gni?cie to 37 lvl. Od czas?w 8.22 kompletnie nie podoba mi sie rookgard, hamstwo jakie tam panuje nie zna granic, tak?e w?a?ciciele zawalili spraw?! Nie dodaj?c nic na rookgard przez wiele lat sta? si? monotonny!
 

Lato_92

User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Rookgaard kiedy?.

Lol. Doublet axe, runy na rooku? Cos dziwnego...
 

Sive

New User
Joined
Jul 29, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Rookgaard kiedy?.

Ahh...Stare czasy,kiedy? by?o fajnie.Osobi?cie uwa?am wersje 7.6 za najlepsz? wersje tibi,chocia? z nowymi wiele odesz?o i wiele dosz?o...Niekt?rzy m?wi?:Starych czas?w nie przywr?ci?,jest 50% szansy,?e uda si? stworzy? server 7.6 (niekoniecznie ten) Server z RL map?,tamtymi skryptami i innymi fascynuj?cymi rzeczami z tamtej tibi.

Da?bym porz?dn? porcj? screen?w ale niestety imageshack mi si? zepsu?o :/
Pozdrawiam
 

Dragonas

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
321
Reaction score
18
Age
31
Odp: Rookgaard kiedy?.

A co s?dzicie o tibii 7.10, widzia?em ostatnio silnik. Jak mi si? uda to mog? zrobi? otsa pod t? wersj?, jednak nie gwarantuje, ?e uda mi si? to szybko bo np. map edytor si? ogarnia d?uuugo.

@topic
Stare "wygl?dy" potwork?w xD
 

PrzemeQ213

Active User
Joined
Aug 18, 2009
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Rookgaard kiedy?.

eh troche to jest smieszne... :/ dziwne zeby minotaury staly na kazdej kradce i nie chodzily na ukos... :/ niemozliwe zeby 5 mino respilo sie w 30... i na kazdej kradce... :/ zalowe.... jak ktos by puscil te mino to all died... :/
A stary wyglad items byl okej :D:D
Bugi RoX :D:D
gram od tibi 7.5 chociaz bym chcial grac od wczesniejszej wersji :p

Po pierwsze!
ORT!!!!
po 2... nie ma tibii 7.5 -.-
A teraz sprawa Rooka
C?? gram od paru ?adnych lat :)
jeden ss :
ht69629249j

Heh nie do por?wnania...
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Rookgaard kiedy?.

Gdzie? tu na forum by? link do silnika na tibia 5.0.
To by by? czaad.
 

Mruk

User
Joined
Aug 6, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Rookgaard kiedy?.

Kiedy? to by?o co?. By?o mo?na sobie fajnie pogra?, a teraz? Pe?no bot?w i noob?w. Wszystko ksuj?, nie mo?na wbi? 8 levelu.
 

Blacker

Advanced User
Joined
Jan 11, 2009
Messages
199
Reaction score
21
Odp: Rookgaard kiedy?.

Old wygl?d Giant Spidera rox, kiedy? rook by? tajemniczy, a teraz - za przeproszeniem burdel, hamstwo i malaria...
 

dejwidmr

Advanced User
Joined
Dec 2, 2009
Messages
239
Reaction score
7
Odp: Rookgaard kiedy?.

HEh w tedy to niegra?em jeszcze w tibi? ale wida? fajowo by?o
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Rookgaard kiedy?.

Nie wiem czy to prawda (czytalem kiedy? na innym forum) ale w pierwszej wersji tibii chyba w og?le nie by?o rookgardu, bo idea wyspy "treningowej" zosta?a wprowadzona p??niej.

A po drugie to mo?e kto? gruntownie wyja?ni? o co chodzi z t? runk? na rooku?
 
Joined
Aug 10, 2010
Messages
35
Reaction score
2
Odp: Rookgaard kiedy?.

kiedy? to by?o fajnie na rooku.. zabawa by?a, a tera to wbijasz lvl w pare h i na main :/
 
Status
Not open for further replies.
Top