What's new

-Windows 7 Router BlackBox BB54G v2

Status
Not open for further replies.

Uxi

Advanced User
Joined
Feb 9, 2015
Messages
291
Reaction score
6
Witam posiadam router BlackBox BB54G v2.Jest taki problem ?e gdy chce go zrestartowa? on tak jakby nie reagowa?.A gdy po??cz? PC z kabla od internetu dzia?a normalnie.Nie wiem restartuje go chyba z 50 raz i nic nawet w szkole Pan powiedzia? ?e on jest chyba uszkodzony.Dzwoni?em do (Asty Net zrzar?o mi ju? 21 z? z konta za rozmowe).Pan z obs?ugi powiedzia? ?e sygna? jest a ja mu powiedzia?em jak jest to pod??czone wszystko a on ?e wszystko jest dobrze.No i zam?wi?em "P?ATN? US?UG?" za 50 z? no dobra.Ale potem stwierdzi?em ?e to ich wina poniewa? oni dali mi taki router i musz? go wymieni? na w?asny koszt to zadzwoni?em a Pan z obs?ugi powiedzia? ?e konfiguracja routera jest p?atna.No my?la?em ?e jebne us?ugodawca jest do tego zobowi?zany na napraw? szkody je?li to nie jest m?j router tylko ich.

F5
Dodam tylko ?e router by? sprawdzany w szkole i nic nie dzia?a?o u kuzyna te? nic przynios?em router od kuzyna wifi i net dzia?a.Wiec na pewno im nie zap?ac?.

Router po 10-15 minutach jest tak ciep?y ?e mog? sobie r?ce ugrza?.Kuzyni stwierdzili ?e to jest wina routera.

Prosz? o jakie? wskaz?wki co mam zrobi?.
 

Uxi

Advanced User
Joined
Feb 9, 2015
Messages
291
Reaction score
6
Odp: Router BlackBox BB54G v2

Prosz? o usuni?ci !Router kaput polecam TP LINK ?atwa KONFIGURACJA!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top