What's new

Router + OTS ? Czy to mo?liwe ???

Vita

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
127
Reaction score
1
Witam wszystkich, od bardzo d?ugiego czasu mam problem...

Nie jestem mo?e super informatykiem, ale na prawd? bardzo du?o wiem o komputerach. Posiadam Router NetGear [WGR614 v7], mam zewn?trze IP:

52850809.jpg


Jak wida? - zewn?trzne. Pomimo wy??czonej wypory & AV, OTS dalej nie dzia?a. Tzn. dzia?a na localho?cie, na Hamachi te? dzia?a, ale normalnie tylko ja mog? na niego wej??. W zaporze doda?em wyj?tki, tak samo w ustawieniach Routera doda?em wszystkie porty. Oto zdj?cie:

ip2.jpg


Tak samo nie dzia?a Account Maker [HTTP]. Nie wiem, co jest tego przyczyn?. Od razu m?wi?, ?e potrzebuj? profesjonalnej pomocy, a nie spamu typu "K?p sobie nofy komp?ter i r?ter !!!11". Nie... Pisz je?li wiesz, je?li nie wiesz, nie odpowiadaj. Je?li masz ten sam problem - za??? sw?j temat.

Wszystko nie na temat b?dzie raportowane. Je?li wszystko odpali, jestem w stanie zap?aci? [Przelew]. By? u mnie Informatyk, i nie da? rady. Mo?e Wy macie wi?cej do?wiadczenia w tego typu sprawach.

Info ? Pisa? na GG: 2334284.

UWAGA ! NIE ODPOWIADAM NA PW ! CHCESZ CO?, PISZ TUTAJ LUB NA GG !
 

elenomorgan

Advanced User
Joined
Feb 14, 2009
Messages
225
Reaction score
13
Odp: Router + OTS ? Czy to mo?liwe ???

sprawdz czy na pewno dobre ip wpisales, wejdz sobie w wiersz polecen i wpisz ipconfig, tam wyskoczy ci ip, jesli jest inne od tego co wpisales to znaczy ze ci dzialac nie bedzie, ja tez mam router, i mialem podobny problem, nie dzialalo mi tylko dlatego ze zamiast ostatniej cyfy 1 dalem 2 , bo tak mi wczesniej pisalo
 

Alson

Advanced User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
226
Reaction score
12
Odp: Router + OTS ? Czy to mo?liwe ???

Je?li chodzi o acc przekieruj port 80 , wtedy powinno dzia?a?. Upewni si? ?e przekierowujesz port na dobre wewn?trzne IP. Co do samego ots spr?buj przekierowa? porty od 7171-7172 bo niekt?re silniki tego wymagaj? np TFS.
 
Top