What's new

-Tibia 8.60 [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

Status
Not open for further replies.

kloska

Advanced User
Joined
Nov 24, 2012
Messages
315
Reaction score
25
Witam Dzisiaj chcia? bym wam Przedstawiam Wam Ots jakim jest



Tibia: 8.60
IP: Nurn.pl
PORT: 7171
Points For Guild: NO
Lokalizacja: Poland
PACC: FREE

FULL Real Map



Exp Sta?y: 3-10x Czekamy na Wasze Propozycje.
Skills: x25
Magic level: x25
Loot: x2
Spawn: x1

Houses: 8 lvl
Protection: 50 lvl





Eventy i Konkursy na Nurn.pl


-Je?li Na Serveze Padnie Rekord 100 os. Online Ka?dy Dostanie Premium Points, W Gr? Nie wchodz? MC.
-Na Serveze b?dzie mo?na wygra? real pieni?dze, O tym b?dzie pisa? na stronie servera jeszcze dok?adnie.
-Pierwsze 3 osoby kt?re wbij? 100-200-300lvl dostan? darmowe Premium Points.
-I Du?o Du?o Wi?cej Event?w.



Screeny
71613354725066272845.png

62336712716189108073.png

29326344920738511398.png

39472947449487753115.png

82543080668193498624.png

30872346337567818691.png


Za??? Konto Ju? Teraz.

Na razie Jest wykonywany Test Server Oficjalny start b?dzie mi?dzy 10,01,12 a 15,01,12
Czekamy na Wasze propozycje co by?cie chcieli zobaczy? na Nurn.pl czego nie ma na innych Otsach.
 

Nurn

Active User
Joined
Dec 30, 2012
Messages
74
Reaction score
5
Odp: [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

Po sylwku jak tylko wyzdrowieje za?atam wszystkie (jak najwiecej) b?ed?w z npc questami quest logiem...
Od ?rody ruszamy pe?n? par?... :p
Zapraszamy do zak?adania kont serwer online.
Oficjalny start (edycja bez b??d?w) prawdopodobnie wystartuje w lutym - marcu...

Questy tak jak na rl (trzeba robi? misje np inq)
War system (tarcze)
Strona w przebudowie na 2 j?zyki. + czeka na nas 15 nowych zak?adek kt?re wymagaj? edycji. (quests,outfits,spells,creatures... ale to w dalszym etapie)

UWAGA
Wejd?! Zagraj! :)
I napisz tu swoje propozycje dotycz?ce exprience stages, magic rates oraz skill rate.
 
Last edited:

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

ma?o kto wejdzie na ten serwer;) widze ?e mapa taka sama jedyne co Twoje co doda?e? to pewnie trainery ;] rpg pod rl map nie wchodza w gre. nikt nie chce grac na takim czyms szczeg?lnie ?e nawet mapy nie zmieni?e? z tego co wida?. Nie masz ?adnych fajnych bajer?w cos jak zombie event czy cos innego. chcesz dac kase za top lvl ale nie masz nawet takich skrypt?w ale c?z... Daj szybki exp i sms shop jak na tych rl to moze wejdzie troche os?b ;)
 

Nurn

Active User
Joined
Dec 30, 2012
Messages
74
Reaction score
5
Odp: [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

Punkty i kasa jest za zdobywanie lvl automatycznie
jest duzo skryptow glownie takie jak poi inq pisane od zera... mapa nie ma 30 tys sqm a nowe miasto jest w trakcie budowy razem z expowiskami... z czasem wszystko bedzie :)
Zombie event dla mnie to nic ciekawego ... tak samo jak inne eventy typu run czy snake... to nie evo tylko rl map staram sie odwzorowac rl mape domki sa robione od podstaw... recznie
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

ha ha czyli co ca?? mape sam robi?e? czy co ?:) mo?e dla cb zombie event to ***** ale jednak przyci?ga ludzi ;] w sumie zale?y w jakim stylu jest wykonane. a skrypty do poi i inq mozna pobra? z neta i przerobi? wi?c nie wiem jakim sposobem przypisujesz sobie cudza prace... twierdza? ?e to twoje czy co? .. M?wie Ci zr?b szybki exp nikomu sie nie chce gra? na rpg. a jesli ju? robisz rpg z rl map to musisz w cholere reklam zrobic na forach itd
 

Nurn

Active User
Joined
Dec 30, 2012
Messages
74
Reaction score
5
Odp: [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

npc i questy razem z quest logiem robie od 0 ... nie pow ze wszystko jest moje nie mam zamiaru wiekszosci skryptow sciagac i wklejac... mape nie robilem calej sam... zreszta nie chce mi sie z toba dyskutowac na ten temat.
:) udanego sylwka narazie
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

wikipedia + rpg plx :|
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

Dlaczego napisali?cie "[RPG]", skoro tu jest tyle RPG, co w rolce papieru toaletowego?
 

kloska

Advanced User
Joined
Nov 24, 2012
Messages
315
Reaction score
25
Odp: [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

Hmm @UP czy ty widzisz co ty piszesz? czy tylko tak dla jaj z?by posta nabi??
Co tu rpg?
Inq z Misiami
Poi 100% rl
Addons 100% rl
Sms Shop Ubogi
I du?o Wi?cej;]
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

Hmm @UP czy ty widzisz co ty piszesz? czy tylko tak dla jaj z?by posta nabi??
Co tu rpg?
Inq z Misiami
Poi 100% rl
Addons 100% rl
Sms Shop Ubogi
I du?o Wi?cej;]

Czlowieku, ty na prawde nie masz pojecia co to jest rpg. Co myslisz, ze 3 questy, system addonow + jakis inny shit utworzy rpg na serwerze?
Kolejna rzecz, ze po expie juz widac, co myslisz o rpg. Zreszta to akurat blad wiekszosci ludzi, ze kojaza rpg z malym expem.
Moze byc serwer z 5k lvlami i byc lepszym rpg niz takie gowno.
Rpg to nie wolne expienie, kilka misji pseudo rpg z rl tibii i ubogi sms shop...

Poza tym, ty sie w ogole nie znasz na otsach. Co tydzien z czyms startujesz. Zawsze cos innego. Wiec wychodzi na to, ze sa to gotowce z neta delikatnie ruszone zeby je sprawdzic jak dzialaja. Bo przeciez nikt nie jest w stanie dopracowac serwera w tak krotkim czasie.
Tak wiec, radze ci, odpusc sobie robienie serwerow. Przynajmniej do czasu az ogarniesz o co w tym wszystkim chodzi. Bo co chwile ruszac cos nowego nie ma sensu. Za kazdym razem ci nie wypali. Tak jak do tej pory.
 

kloska

Advanced User
Joined
Nov 24, 2012
Messages
315
Reaction score
25
Odp: [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

Czlowieku, ty na prawde nie masz pojecia co to jest rpg. Co myslisz, ze 3 questy, system addonow + jakis inny shit utworzy rpg na serwerze?
Kolejna rzecz, ze po expie juz widac, co myslisz o rpg. Zreszta to akurat blad wiekszosci ludzi, ze kojaza rpg z malym expem.
Moze byc serwer z 5k lvlami i byc lepszym rpg niz takie gowno.
Rpg to nie wolne expienie, kilka misji pseudo rpg z rl tibii i ubogi sms shop...

Poza tym, ty sie w ogole nie znasz na otsach. Co tydzien z czyms startujesz. Zawsze cos innego. Wiec wychodzi na to, ze sa to gotowce z neta delikatnie ruszone zeby je sprawdzic jak dzialaja. Bo przeciez nikt nie jest w stanie dopracowac serwera w tak krotkim czasie.
Tak wiec, radze ci, odpusc sobie robienie serwerow. Przynajmniej do czasu az ogarniesz o co w tym wszystkim chodzi. Bo co chwile ruszac cos nowego nie ma sensu. Za kazdym razem ci nie wypali. Tak jak do tej pory.
Od powiem ci tak RPG Z EXP 1000x? kto to widzia? ze masz bujne wyobra?nie.
2. trzy questy itd? po co mam wymienia? wszystkie questy itd? Wejdziesz na ots zobacysz.
3. To nie s? moje ots tak dla twojej ?wiadomo?ci, ja tylko je reklamuje.
4. Nie wbi?e? na ots nie m?w prost. Wejd? zobacz jak wygl?daj? testy servera.
To Wszystko Kikimora Ty nie wiesz chyba co to ots RPG jak my?lisz ze na ots gdzie w 2 dni biegaj? 1k-2k lvl to rpg?.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

Od powiem ci tak RPG Z EXP 1000x? kto to widzia? ze masz bujne wyobra?nie.
2. trzy questy itd? po co mam wymienia? wszystkie questy itd? Wejdziesz na ots zobacysz.
3. To nie s? moje ots tak dla twojej ?wiadomo?ci, ja tylko je reklamuje.
4. Nie wbi?e? na ots nie m?w prost. Wejd? zobacz jak wygl?daj? testy servera.
To Wszystko Kikimora Ty nie wiesz chyba co to ots RPG jak my?lisz ze na ots gdzie w 2 dni biegaj? 1k-2k lvl to rpg?.

1. Pokazuj dalej swoje pojecie o rpg :)
Poczytaj najpierw o tym. Moga biegac i 7mln lvle i moze byc rpg. Lvl nie jest wazny. Wazna jest historia, klimat i to co sie robi na serwerze. A nie to, czy ma sie 30 czy 30mln lvl. Pomysl zanim napiszesz cos jeszcze.
2. Rl mapa bez niczego nowego. Co tam masz, 5 questow moze 10 ktore sa ciekawe. Ale problem taki, ze kazdy juz je zna, wiec nie ma tak na prawde nic do zaprezentowania jesli chodzi o rpg.
3. No to widze, ze i tak nie znasz sie na serwerach, na reklamie zreszta tez nie. Bo reklamujesz 10 ots i zaden chyba nie stal dluzej niz kilka dni majac "zadowalajaca" liczbe graczy... Po prostu reklamujesz smietniki. Dlatego nie wejde nawet zobaczyc zadnego otsa ktory reklamujesz. Slabe otsy reklamuja sie u ciebie bo te lepsze sa ogarniete i nie potrzebuja do reklamy kogos kto sie na tym nie zna.
4. Nie trzeba wchodzic na ots zeby wiedziec co tam jest. Opisane jest wszystko wystarczajaco dobrze. Bede meczyc tydzien gry zeby wbic jakis 100 lvl czy 200 lvl. Zrobie questy i addony, ktore i tak juz zreszta robilem na rl. A potem co, gdzie to moje rpg? Zabijanie mobow w nieskonczonosc i pvp? Akurat srednio mi sie podoba takie "rpg". W prawdziwym rpg jest cos do roboty, masa misji, jakies historie. Tutaj masz, ale juz znane. Cala historia inq i poi. Przeciez to juz kazdy zna... Chyba, ze nie gral na rl. Takich questow powinno byc 100x wiecej. I nie tylko dla h lvli ale i dla low. Cos ciekawego, a nie tylko zabijanie mobow...

Koncze temat, bo zaraz znow na mnie najedziesz, ze lvl musi byc maly zeby bylo rpg...
Btw. Jesli w ogole zabiore sie za tworzenie serwera rpg, to moze kiedys ci podesle jakies informacje o nim. Bedzie zapewne 100x lepszym rpg niz ten. A nie bedzie to maly exp z nudnym wbijaniem poziomow... Ale strasznie duzo z tym roboty, wiec watpie zebym w ogole sie za to bral. Ale kto wie...
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

Od powiem ci tak RPG Z EXP 1000x? kto to widzia? ze masz bujne wyobra?nie.
2. trzy questy itd? po co mam wymienia? wszystkie questy itd? Wejdziesz na ots zobacysz.
3. To nie s? moje ots tak dla twojej ?wiadomo?ci, ja tylko je reklamuje.
4. Nie wbi?e? na ots nie m?w prost. Wejd? zobacz jak wygl?daj? testy servera.
To Wszystko Kikimora Ty nie wiesz chyba co to ots RPG jak my?lisz ze na ots gdzie w 2 dni biegaj? 1k-2k lvl to rpg?.

Nie zauwa?y?e?, ?e ka?dy na tym forum ma cie za debila? Ogarnij co ty w og?le piszesz, zapierasz si?, ?e dobre otsy, a padaj? w 5 minut.
 

Nurn

Active User
Joined
Dec 30, 2012
Messages
74
Reaction score
5
Odp: [RPG] Nurn.pl Sprawdz! [RPG]

Nowe miasto jest w fazie wyko?cze?... spokojnie b?dzie dobrze :>
 
Status
Not open for further replies.
Top